Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Platforma cyfrowa NC+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez wypowiedznia może być ciężko ugrać te 10zł ( przynajmniej tak wyczytałem na pewnym forum tvsat)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie działa wam Radio internetowe ???

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

bez wypowiedznia może być ciężko ugrać te 10zł ( przynajmniej tak wyczytałem na pewnym forum tvsat)

Nic praktycznie nie ugrałem, cały czas to samo, 79 zł i ani złotówki mniej, jedynie coś tam chcieli dorzucić na pół roku, bodajże Cinemaxy. Odpuściłem i rezygnuje z ich usług, pora spróbować coś tańszego

Opublikowano

Dałem sobie spokój z NC+

Opublikowano

ja za 4 miechy kończę z nc

byłem u niech od początku jak mieli jeszcze tunery z dekoderem na klucz ale dość

przechodzę do podziemia ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A ja w ostatnim dniu umowy przedluzylem :)

Opublikowano

A ja w ostatnim dniu umowy przedluzylem :)

na jakich warunkach ?

Opublikowano

Comfort+ 8xc+ z multiroom i eleven za 79zl

Opublikowano

Comfort+ 8xc+ z multiroom i eleven za 79zl

czyli wporzo, ja zrezygnowałem z C+ seriale i discovery ( nigdy tego nie oglądałem) eleven, póki co mi niepotrzebne

płacę 10zł mniej

tylko dzielę jeszcze przez 2 :wink:

Opublikowano

własnie....

czeka mnie również wymiana kontraktu...zastanawiam się co mi zaproponują....

nie chciałbym oddawać dekodera bo nie uśmiecha mi sie wysyłać/zawozić do PL

jest na forum przedstawiciel NC+ ?

może z nim by dało się załatwić ciekawą ofertę przedłużeniową.

mam teraz

Comfort+

Multiroom Premium
netVOD+ CANAL+ Platinum
NC+ GO Internet
HBO
CANAL+ VOD
Akt. MULTIROOM Premium
Cinemax
Akt. MULTIROOM Premium
EXTRA+
Aktywacja NC+ GO internet
Najem mediaBOX+
Aktywacja mediaBOX+
netVOD+ Multi+
netVOD+ konto podstawowe
Premium Sport &Film
Multi+
Opublikowano

własnie....

czeka mnie również wymiana kontraktu...zastanawiam się co mi zaproponują....

nie chciałbym oddawać dekodera bo nie uśmiecha mi sie wysyłać/zawozić do PL

jest na forum przedstawiciel NC+ ?

może z nim by dało się załatwić ciekawą ofertę przedłużeniową.

mam teraz

Comfort+

Multiroom Premium
netVOD+ CANAL+ Platinum
NC+ GO Internet
HBO
CANAL+ VOD
Akt. MULTIROOM Premium
Cinemax
Akt. MULTIROOM Premium
EXTRA+
Aktywacja NC+ GO internet
Najem mediaBOX+
Aktywacja mediaBOX+
netVOD+ Multi+
netVOD+ konto podstawowe
Premium Sport &Film
Multi+

poczytaj kilka stron tutaj, co i za ile możesz dostać

http://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/page-1498#entry1134245

Opublikowano

Ją wziąłem MR bo wolę oglądać Euro a nie M jak Miłość

Opublikowano

Ją wziąłem MR bo wolę oglądać Euro a nie M jak Miłość

nie kumam co ma MR, do M jak miłośc :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

pantofel... :decayed:

Opublikowano

Czy wam tez te dekodery padaja jak muchy ? Wymienilem juz je ze 4 razy...ostatnio wymienilem bialego duzego z multiroomu...dali mi bialy ale taki maly ....pochodzil pare miechow i padl.....jak go odlacze od odpala sie poczatkowy ekrna a pozniej obraz u brak a pali sie lampka zielona....

Opublikowano

mam od dwóch lat, że nie wspomnę poprzednie dwie umowy.... i nigdy nic mi się nie przytafiło

poza tym biały dają na własność i nie słyszałem żeby wymieniali, czarny owszem ale białY??

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

stare chodza elegancko,nowe padaja

Opublikowano

Mam od czterech lat Pace z dyskiem 500GB i nie mam z nim problemów

Opublikowano

Ja mam też 2 lata, poprzedni też chodził chyba 3 lata. Wymieniłem na nowszy bo poprzedni był bez nagrywania :)

Opublikowano

Obecna umowa do końca maja:

Comfort+

Multi+

Extra+

6x C+

3x HBO

49,90zł miesięcznie

Wysłane wypowiedzenie, telefon z przed chwili:

Extra+

8x C+

3x HBO

79,99zł miesięcznie

Co o tym sądzicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.