Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam umowe do konca czerwca to juz wysyłać wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam umowe do konca czerwca to juz wysyłać wypowiedzenie ?

śmiało :wink:

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

wystarczy :

Data i miejscowość

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

Podpis

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Wszelką korespondencję kierujemy na adres ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa.

Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam umowe do konca czerwca to juz wysyłać wypowiedzenie ?

śmiało :wink:

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

wystarczy :

Data i miejscowość

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

Podpis

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Wszelką korespondencję kierujemy na adres ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa.

Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego umowy.

Dziekówa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak pracowałem w n (ncplus) ponad 1.5 roku i znam wszystkie ich zagrywki. ZAWSZE ale to ZAWSZE składajcie wypowiedzenie jak wam się umowa kończy( max 30dni przed końcem jej trwania ) albo w punkcie albo pocztą ( choć lepiej w punkcie bo macie pewność że dostaną a nie przepadnie ) i nigdy nie zgadzajcie się po 1 telefonie od konsultanta na przedłużenie umowy bo wtedy dzwonią Ci co mają h*j...we oferty lepiej poczekać do ostatnich dni końca umowy i samemu zadzwonić jeżeli by nie dzwonili ( choć napewno przed końcem będą tarabanić ) i wtedy wytrgować ofertę dla siebie . Dobrze też zapoznać się z ofertą dla nowego klienta bo w 95% przypadkach nowy klient ma lepsze warunki niż stary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużał ktoś ostatnio umowę w n-ce?Ja otrzymałem info od nc+ że kończy mi się oferta promocyjna z umową,więc oddzwoniłem.

Obecnie płacę 79zł za dawny pakiet silver na 15 mieś.Co mi zaproponowano?Pakiet film za 89,90/15mieś lub 79,90/24mieś:facepalm: Dla nowych klientów jest taniej,ale umowa dłuzsza.Kuzwa,to jakaś paranoja,brak szacunku dla stałych klientów.Trzeba chyba bedzie ich postraszyć zerwaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada taka - choćby nie wiem co to wysyłaj wypowiedzenie. Wtedy niemal za wszelką cenę będą chcieli Cie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobię.Umowę mam do końca lipca więc w połowie czerwca już będę chciał wysłać,aby mieli czas na przygotowanie sensownej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak jest wszédzie, u operatora komórkowego tez lepiej wypowiedzenie wyslac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście historia lubi się powtarzać. Kończy mi się obecna umowa i dzwonią z propozycją o 50 zł większą za ten sam pakiet co mam teraz :facepalm: Wypowiedzenie już poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa się kończy w grudniu... Chętnie odstąpiłbym cesję na kogoś innego, bo masakra jakaś... Mam abonament 59 zł i nie narzekałbym, gdyby nie to, że mam satkę 60 cm i gubi mi kanały HD... Czasami kilka dni nie mam żadnego kanału. Wypowiedziałbym już teraz, ale za karę chcą 3 miesiące zapłacić 100% ceny i za każdy miesiąc zerwany 10 zł kary :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo do doopy masz antene. Ja już dawno założyłem antene 100cm i nawet przy wiekszuch opadach nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewam, ale nie opłaca mi się już w to inwestować. Nie chcę już żadnej satki. Mam neta z UPC i wolę od nich też kablówkę wziąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście historia lubi się powtarzać. Kończy mi się obecna umowa i dzwonią z propozycją o 50 zł większą za ten sam pakiet co mam teraz :facepalm: Wypowiedzenie już poszło

Jak dostaniesz odpowiedź to napisz co Ci zaproponowali.Swoje warunki zaproponowałes czy tylko wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zaglądałem do tego tematu bo właśnie wziąłem abo na 19,90zł tzw. START+.

Ale dobra wiadomość, dostałem karte kameleona. Teraz podnosze pakiecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaspałem z wysłaniem wypowiedzenia,bo umowę mam do końca lipca.Zadzwoniłem dziś ponownie do NC+,wypytałem o propozycje:

79,90zł/24mieś pakiet film (C+,C+film i C+film2) a przy umowie na 15miesięcy cena 89,90zł.

Zapytałem o wypowiedzenie,to mówili że już za pózno i obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie a przez ten czas abonament będzie wyższy:facepalm: Ile?Nawet 2 razy więcej:facepalm: Kurde,jakaś masakra.Kiedyś normalnie umowa była na 15 miechów i próbowali jakoś zachęcić klienta do pozostania a teraz-"przykro mi,to najniższa możliwa oferta do zaproponowania Panu"!

Czy ktoś z Was nie wypowiedział umowy i podnieśli mu rachunki za tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja..spóźniłem sie o 2 dni i musiałem zapłacić dodatkowo pierwszy miesiąc 400pln a drugi 270:thumbdown: miałem FULLa za 119 (z MR)

oddałem tuner i wziąłem nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.ole,ale Cie podliczyli :wallbash:Faktycznie czekałeś 3 miechy na zatwierdzenie wypowiedzenia?Na dniach muszę podjąć decyzję,bo nie chcę takich kar gdybym miał teraz wypowiadać.Ciekawe czy coś bym wytargował,przedłużając umowę osobiście,np.w centrum handlowym,czasem stoją takie wolne stoiska:eusathink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, jak się ma w promocji to trzeba dokładnie czytać umowę...szczególnie to, co czeka nas po zakończeniu okresu promocyjnego...:thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Tak, czekałem do końca. Bo i tak mialłem uszkodzony tuner. A wysyłki wyniosła by mnie podobnie co opłata. Do tego musiałbym być 2 tyg bez polskiej tv. A nowego media boxa biechcieli dać za darmo.

Mam więc teraz nowy tuner plus tańszy abonament.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...