Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy się z końcem kwietnia - czas wysłać wypowiedzenie :decayed:

Wyslalem tydzien temu i juz dzial UTRZYMANIA jelenia juz dzwonil ni ake dziady nie chca schodzic z ceny tak jak dwa lata temu Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,powrot do przeszlosci, do mnie tez juz wydzwaniaja a umowa konczy sie w marcu : ) Zaproponowali wszystko to samo za tą sama cene i filmbox w prezencie na miesiąc.. Podziękowałem i sie rozłaczyłem. :) Niech walczą o klienta.

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że jest taka opcja że Eurobank wam zwróci po 20 zł za opłacanie abonamentu nc+ z ich konta? Trzeba jeszcze spełnić warunek 3 transakcje kartą debetową na sumę 50 zł. Do końca tego roku takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wymiksowałem z nc+, było naprawdę warto chociażby dlatego, że nikt od 2 miesięcy poza znajomymi do mnie nie dzwonił :banan:


Hehe,powrot do przeszlosci, do mnie tez juz wydzwaniaja a umowa konczy sie w marcu : ) Zaproponowali wszystko to samo za tą sama cene i filmbox w prezencie na miesiąc.. Podziękowałem i sie rozłaczyłem. :) Niech walczą o klienta.

Nie zejdą z ceny tzn mi 1 osoba z powiedzmy 50 dzwoniących zaoferowała 10zł taniej niż miałem. Reszta to samo lub 5/10zł drożej...

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wymiksowałem z nc+, było naprawdę warto chociażby dlatego, że nikt od 2 miesięcy poza znajomymi do mnie nie dzwonił :banan:

Hehe,powrot do przeszlosci, do mnie tez juz wydzwaniaja a umowa konczy sie w marcu : ) Zaproponowali wszystko to samo za tą sama cene i filmbox w prezencie na miesiąc.. Podziękowałem i sie rozłaczyłem. :) Niech walczą o klienta.

Nie zejdą z ceny tzn mi 1 osoba z powiedzmy 50 dzwoniących zaoferowała 10zł taniej niż miałem. Reszta to samo lub 5/10zł drożej...
Zejdą. I dodadzą coś od siebie. HBO to podstawa. Zobaczymy co jeszcze ugram. Ale nie powinno być problemów.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miesiące odmawiałem. I też albo to samo na 2 lata,albo było drożej itd. Aż tu nagle miła Pani dzwoni i bez problemu wszystko na rok za te same pieniądze :) Ale też nie chciałem na początku bo chciała na 2 lata. I padło pytanie-a jak zaproponuje Panu to na rok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że jest taka opcja że Eurobank wam zwróci po 20 zł za opłacanie abonamentu nc+ z ich konta? Trzeba jeszcze spełnić warunek 3 transakcje kartą debetową na sumę 50 zł. Do końca tego roku takie cuda.

tylko teraz raczej nie można sie na do załapać:

jeden z warunków:

-wypełnij formularz zgłoszeniowy do udziału w Akcji Promocyjnej „ Konto z nc+” do 31.12.2015 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


„ Konto z nc+” do 31.12.2015 r.

Ehh zapomniałem o tym warunku.....ale ja mam i korzystam i jeszcze z kilku innych promocji bankowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione w sieci :wink: dla tych co przedłużają :) niestety w tym roku negocjacje jak rozmowa z ciu(l)em

52ba6156231a7790gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ciezko cokolwiek zrobic i chyba zrezygnuje z ich usług.. Dali mi to samo co mam plus filmbox na pół roku.. A plan był by miec to samo ale ze 20 ZŁ taniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ciezko cokolwiek zrobic i chyba zrezygnuje z ich usług.. Dali mi to samo co mam plus filmbox na pół roku.. A plan był by miec to samo ale ze 20 ZŁ taniej :facepalm:

już nie dają takich warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jest. Nie ma canal+ a tam od kilku miesięcy same suchar lecą. Zresztą człowiek i tak nie ma czasu żeby wszystko oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakiś miesiąc temu w salonie przedłużyć umowę, dostałem superpremium + za 99 zł, tak się składa że dzwonili do kumpla żeby przedłużył i to samo dostał za 109 zł więc nie jest źle a mi oferta odpowiada :)

Jedno spostrzeżenie, jeżeli chcą Wam dać ten niby nowy dekoder (biało czarny z dyskiem na górze) a macie kino domowe to nie polecam tego szajsu bo nie ma wyjścia cyfrowego audio o którym niby piszą w ulotce, przez to też dźwięk jest słabszy (u mnie ciszej "gra" po podłączeniu kablem HDMI) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na koniec umowy i zaraz ją wypowiadam.

Przechodzę na wersję tuner + net w pakiecie za całe 30 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem:

Extra (6xC+) multiroom standard i najem ultrabox+ za 69zł/24mies

podzielić na 2 to wychodzi 35zł - tak jak miałem do tej pory :)

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom mssz w cenie abonamentu?

tak, od chyba 4 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, to powiem Ci że chyba mamy to samo z tym, że ja płace 79 90

MULTIROOM STANDARD
EXTRA+
Najem BOX+
Premium Sport &Film

To dobrze, że mówisz że masz to za 69.90 ja musze cos ugrać z tej mojej ceny, poprzednim razem dobrze to rozegrałem teraz już miałem 30 telefonów od NC+ i za kazdym razem rezygnuje ale zaczynam juz ich straszyc wypowiedzeniem i podejście zaczyna się zmieniać..

Multi+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...