Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie chodzi o Platinum z 6 C+ i HBO za 99zł

chyba cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez w Platinum masz w standardzie 6C+ :grin:

z multiroomem miało kosztować 115zl jakoś

moze chcieli mi wcisnąć silver z dopłatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uzgodniłem ofertę na przedłużenie: W zasadzie goły pakiet platinum (pakiety tematyczne i 6 kanałów Canal+) ale za 79zł/miesięcznie przez 12 miesięcy gdzie 2 miesiące będą gratis w związku z promocją która powinna minie objąć odnoście "polska gola". W umowie ma być że wziąłem pakiet silver + dodatki. Czyli płacę średnio za platinum 65 zł/miesięcznie.

Dobra ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uzgodniłem ofertę na przedłużenie: W zasadzie goły pakiet platinum (pakiety tematyczne i 6 kanałów Canal+) ale za 79zł/miesięcznie przez 12 miesięcy gdzie 2 miesiące będą gratis w związku z promocją która powinna minie objąć odnoście "polska gola". W umowie ma być że wziąłem pakiet silver + dodatki. Czyli płacę średnio za platinum 65 zł/miesięcznie.

Dobra ta oferta?

Mam pakiet silver+ 6xCanal+multiroom i dekoder free za 69zł ( czyli w sumie po 34,50zł :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uzgodniłem ofertę na przedłużenie: W zasadzie goły pakiet platinum (pakiety tematyczne i 6 kanałów Canal+) ale za 79zł/miesięcznie przez 12 miesięcy gdzie 2 miesiące będą gratis w związku z promocją która powinna minie objąć odnoście "polska gola". W umowie ma być że wziąłem pakiet silver + dodatki. Czyli płacę średnio za platinum 65 zł/miesięcznie.

Dobra ta oferta?

szału nie ma ja mam to za 49 zł tylko u mnie to się nazywa Universe+ plus 6xC+ na 18 m-cy

nie wiem czy idzie teraz ugrać coś wiecej ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już przedłużał umowę z NC+ ? do mnie dzownili już 3razy

Jutro idę wysłać wypowiedzenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już przedłużał umowę z NC+ ? do mnie dzownili już 3razy

Jutro idę wysłać wypowiedzenie :decayed:

Do mojej dzwonili ale powiedziała ze musza trafic tak zeby gadac ze mna i od tygodnia sie nie moga wstrzelić :decayed: czemu wypowiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już przedłużał umowę z NC+ ? do mnie dzownili już 3razy

Jutro idę wysłać wypowiedzenie :decayed:

Do mojej dzwonili ale powiedziała ze musza trafic tak zeby gadac ze mna i od tygodnia sie nie moga wstrzelić :decayed: czemu wypowiadasz ?

wypowiadam żeby dostać lepszą ofertę, zawsze tak robię i dopiero jak te ściule zarejstrują wypowiedzenie dzwonią z lepszymi ofertami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ich próbuję pozbyć i nigdy więcej nie chcę o nich słyszeć. 14-stego lutego wysłałem do nich cesję na inną osobę, sprawa do dzisiaj jest w toku... Mimo moich telefonów nic się nie zmienia... Brak słów :facepalm: Zdecydowanie stawiam na kablówki typu UPC, czy inne miejskie dobrodziejstwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ich próbuję pozbyć i nigdy więcej nie chcę o nich słyszeć. 14-stego lutego wysłałem do nich cesję na inną osobę, sprawa do dzisiaj jest w toku... Mimo moich telefonów nic się nie zmienia... Brak słów :facepalm: Zdecydowanie stawiam na kablówki typu UPC, czy inne miejskie dobrodziejstwa :decayed:

Po pierwsze kablówki i miejskie dovrodziejstwa nie sa dla wszystkich ze względu na zamieszkanie:wink:

Ja z kumplem jeszcze w C+ wzieliśmy multiroom i za praktycznie pełny pakiet z Canal+ i HBO płaciliśmy po około 50zł :decayed: teraz przedłużyliśmy i abonament wzrósł nam do 55 na głowe. Wiec z oferty jesteśmy bardzo zadowoleni. Co Wam sie tak nie podoba że sie pozbywacie? Pytanie czysto informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam MR :wink: wychodzi mnie to dużo taniej niż wszelkie kablówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś czarny dekoder w multiroomie podłączony do routera przez wi-fi?? dali mi trzy accespointy planet wnap1100 i za kutasa nie mogę ich sparować z siecią wi-fi, ani przez wps, ani ustawiając w turbobxie ip z routera. natomiast jak turboboxa podłączyłem na kablu do routera to mr poszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za k**wy w tym NC+ :D Dzwoni do mnie baba , ja jej mowie ze dla mnie zestaw ma sie skladać :

1. Canal+sport (GP na żuzlu)

2. nsport (liga zuzlowa)

3. podstawowy pakiet tvn , polsaty , sstay , itp)

I ta mi z textem ze 109pln przez pierwsze 5 miechów a potem 119 :decayed: Niby nie moga odpiąć canal+sport od reszty i jeszcze dochodzi HBO. To sie rozłączyłem , zadzwoniłem na infolinie i przemiła Pani powiedziała mi ze w takiej konfiguracji jak chce bedzie kosztowac 69pln. Gdzie tu k**wa rzetelność ? babka od przedłuzania powiedziała mi ,ze nie ma w ogole takiej opcji a okazuje sie ze jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam już NC+ nie posiadają karty którą pomija się dekoder i wsadza do nowych typów telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam już NC+ nie posiadają karty którą pomija się dekoder i wsadza do nowych typów telewizorów.

co mi po karcie jak nikt inny nie ma C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duch^, zapytaj o ofertę Start+ za 19,90pln. Dostajesz tam kartę nie parowaną z tunerem. Podpisujesz umowę i w każdej chwili możesz zmienić na fulla abo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj umowę. Wcześniej C+ Silver, 6xC+ MR i najem dekodera PVR Philips w cenie 69zł

Teraz pakiet Comfort+, Multi+ , Extra+ Sport&Film, MR, wymiana dekodera Philips na Pace oraz HBO na 12mies - to wszystko w cenie średeniej 67zł miesięcznie.

Umowa na 24miesiące, wypowiedzenie wcześniej wysłane.

Podsumowując, cena podobna, dostałem HBO oraz wymianę dekodera za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...