Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Skad pochodzi ta informacja.... Rozsylaja poczta czy wisi na str.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleiłem link do oficjalnej strony ncplus. oni sami to wymyslili. STREFA ABONENTA

zdjęcie ulotki z forum ncplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal c**jnią trąca:facepalm:

Dodatkową przyznają, że chcieli wydymać frajerstwo na kasę ale się nieudało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet C+ Silver udało mi się wyrwać za 60zł. Ale ze 30razy ich straszyłem rezygnacja :decayed:

Myślę że ten pakiet to jest taki ekonomiczny kompromis. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej ta oferta jest DO BANI :thumbdown:

Na dodatek jak ktoś chce sobie wziąć full pakiet to wychodzi drożej niż przed zmianą oferty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licza ns to ze ludziska nie analizują ofert i dla swietego spokoju biora to co się im położy pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj dostałem od nc+ maila ;)

w którym to czytam że są bardzo zasmuceni z mojej rezygnacji i takie tam bzdety

uważają że dali mi nowe programy canal+ i powinienem zostać

normalnie powaliło ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem - o dziwo aż tak długo nie czekałem na połączenie i ... dotrwam do końca umowy czyli do sierpnia lub września ... potem zobaczymy co z promocją "Polska gola" bo na infolinii ściema na maksa ... nikt nic nie wie, udają głupa.

Co do nowej oferty .... śmiech przecież to praktycznie to samo te same ceny i pakiety ... z tym że wycofali ten najdroższy by w oczy nie raził i będą go wciskac w opcjach itp itd.

A te info to ... praktycznie na przeczekanie ... muszą się nieco zreflektować i obniżyć cennik.

Pytanie ... korzysta ktoś z tego nc+GO? ... za cholerę nie mogę tego znaleźć w google play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Od początku istnienia cyfry jak jeszcze był canal+ i dekoder na niezapomniany klucz lepiej było zakończyć umowę i podpisać nową

robiłem tak od początku i zawsze miałem lepsza ofertę (pomijając rok 2011 bo wtedy dali mi tuner 500GB bez opłat przez cały czas trwania umowy)

nie wiem dlaczego ale zawsze stałych klientów mieli w d....e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem ofertę Universe+ plus wszystkie canal+ za 49 zł na 12-mcy, dekoder zostaje ten co miałem, wcześniej miałem wysłane wypowiedzenie i sami do mnie zadzwonili 19.04

Niedziela rano włączam TV a tam "niespodzianka" info na dekoderze

ncplus.jpg

no i telefon do nc+ i prośba o wyjaśnienie, Pani potwierdziła mi, że rzeczywiście wypowiedzenie jest i nie ma nigdzie informacji o tym żeby była rezygnacja z wypowiedzenia ani żadnej informacji w systemie o tym co mam mieć czyli to co mi zaproponowano w rozmowie 19.04. Pani była zdziwiona i powiedziała, że ma taka promocję w systemie, którą mi zaproponowano wcześniej to może jeszcze raz mi to zaproponować itd. czyli na nowo przyjęcie ode mnie rezygnacji z wypowiedzenia i uruchomienie promocji Universe+ plus 6xC+ tym razem na 18 m-cy (wcześniej miałem mieć na 12) zgodziłem się na 18 m-cy bo bardziej nawet mi to odpowiadało. Przesłane mi zostało również wszystko na maila (oferta) i ICA pojawił mi się Pakiet Universe+.

Wygląda na to, że rzeczywiście trzeba ostrożnie podchodzić do tych ofert przez telefon i trzeba żądać potwierdzenia na maila.

A Wy zostaliście w nc+, co udało Wam się wynegocjować, czy zmieniliście operatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem ofertę Universe+ plus wszystkie canal+ za 49 zł na 12-mcy, dekoder zostaje ten co miałem, wcześniej miałem wysłane wypowiedzenie i sami do mnie zadzwonili 19.04

Niedziela rano włączam TV a tam "niespodzianka" info na dekoderze

http://s20.postimg.org/mn769tend/ncplus.jpg

no i telefon do nc+ i prośba o wyjaśnienie, Pani potwierdziła mi, że rzeczywiście wypowiedzenie jest i nie ma nigdzie informacji o tym żeby była rezygnacja z wypowiedzenia ani żadnej informacji w systemie o tym co mam mieć czyli to co mi zaproponowano w rozmowie 19.04. Pani była zdziwiona i powiedziała, że ma taka promocję w systemie, którą mi zaproponowano wcześniej to może jeszcze raz mi to zaproponować itd. czyli na nowo przyjęcie ode mnie rezygnacji z wypowiedzenia i uruchomienie promocji Universe+ plus 6xC+ tym razem na 18 m-cy (wcześniej miałem mieć na 12) zgodziłem się na 18 m-cy bo bardziej nawet mi to odpowiadało. Przesłane mi zostało również wszystko na maila (oferta) i ICA pojawił mi się Pakiet Universe+.

Wygląda na to, że rzeczywiście trzeba ostrożnie podchodzić do tych ofert przez telefon i trzeba żądać potwierdzenia na maila.

A Wy zostaliście w nc+, co udało Wam się wynegocjować, czy zmieniliście operatora ?

Ten sam komunikat dostalem takze smsem. Przy czym ja wyslalem wypowiedzenie. Juz mam pakiet cyfrowego polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze czas do końca maja na negocjacje, póki co ich oferty typu platyna+ dekoder 0zł+ hbo 6mies free za 99zł mnie nie interesują

We wtorek poleci wypowiedzenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym malowniczym i złodziejskim kraju nic nie jest pewne.

Pewnie beda sie odwoływac, pojdzie jakas ulga za to, ze nowy podmiot na rynku itd. i prawnicy wyciagna swoje od nc+ a firma mniej zaplaci kary.

Z drugiej strony.

Dobrze ze ich ukarali, przynajmniej medialnie caly ruch ludzi siedzacych przed tv cos wywalczyl(rozgłos).

Jak potoczy sie to dalej to zobaczymy...

Ja czekam az do mnie wkoncu zadzwonia to pogadam z nimi. Jak narazie zadnego telefonu od nich nie mam a do CP nie chce isc...

Pozdro!

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie stoje przed wyborem platformy i myślałem że to będzie polsat ale niestety NC+ ma lepszą ofertę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie stoje przed wyborem platformy i myślałem że to będzie polsat ale niestety NC+ ma lepszą ofertę :kwasny:

i zlodziejska umowe:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...