Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

To co mam Polsat wybrać i degustowac się liga holenderska? No łej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz ja nie jestem az tak wymagajacy i mi wystarczy liga mistrzow :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga zlego lepszy polsat...kiedys miałem wizjetv póxniej cyfre dawno dawno temu i juz wtedy strasznie okradali swoich klientów wiec teraz apetyt wzrósl do maximum z tego co piszecie

'

ja za polsat aktualnie płace 70zł i mam pakiet familia + hbo i cinemax bez sportu ..umowa mi sie konczy na wakacje i zobaczymy co nowego wymysla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz ja nie jestem az tak wymagajacy i mi wystarczy liga mistrzow :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak LM ? A gdzie Liga angielska, hiszpańska, włoska i polska ? Nie samymi pucharami człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak teraz ta wspaniala platforma NC+ tak sie teraz nazywa te francuskie gówno po nim sie nie mozna spodziewac nic dobrego niestety narazie placilem 69zl teraz za to samo a nawet mniej bo wycofaja pare kanalow sportowych i kanaly n premium 79zl ale trzeba sobie zadac pytanie czy hbo jest takie wazne jedna premiera na jakis czas a pozniej powtorki w kolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak teraz ta wspaniala platforma NC+ tak sie teraz nazywa te francuskie gówno po nim sie nie mozna spodziewac nic dobrego niestety narazie placilem 69zl teraz za to samo a nawet mniej bo wycofaja pare kanalow sportowych i kanaly n premium 79zl ale trzeba sobie zadac pytanie czy hbo jest takie wazne jedna premiera na jakis czas a pozniej powtorki w kolko

Używaj znaków interpunkcyjnych, bo tego się nie da czytać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ludzie są wkurzeni na NC+, każdy dostał podwyżkę. Wystarczy spojrzeć na takie profile na FB jak naty NC+ itp.

Żeby nadal mieć C+sport trzeba płacić 119zł

Fora internetowe aż wrzą. Chyba prezesom z C+ i N-ki nie o to chodziło. :grin:

Kiedyś o ile dobrze pamiętam, wystarczyło dopłacić 35zł do każdego pakietu i miało sie multiC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - abonenci byłej platformy "n" mają furtkę, dzięki której mogą bezboleśnie rozwiązać obowiązującą umowę m.in. dzięki likwidacji kilku programów, w których miejsce niczego nie otrzymali po połączeniu się w "nc+". Na szczęście mnie już to g... obchodzi bo z "n" rozwiązałem umowę dużo wcześniej. Oferta cenowa nowych pakietów programowych nc+ mnie nie zadowala wcale bo sprytne rozbicie dostępu do interesujących mnie programów zostało tak zmanipulowane, że obecnie musiałbym wykupić full dostęp by je wszystkie oglądać. Z tego też i innych powodów jestem zmuszony wybrać ofertę cyfrowego polsatu, którego nigdy jeszcze nie miałem. Wiem, że rewelacji tutaj również nie ma ale przynajmniej cena jest przystępniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja jestem jeszcze aktualnie w Nce. Dostałem oferte z NC+ czyli taka typowa po polsku, płac i płacz :-))).

Najfajniejsza jest opłata za dekoder 20zl miesiecznie. Teraz jeszcze mam wypozyczony dekoder za darmo...

Wiec nowa oferta jest "bardzo elastyczna" cenowo dla nich, a nie dla mnie.

Wiem, ze Polsat Cyfrowy ma gorsza jakosc od Nki, bo moj ojciec ma Polsat i zarówno jakos programow jak i dekoderów nie jest ciekawa.

Ja wysyłam wypowiedzenie umowy i bede czekał, az te cwaniaczki ochłona i beda robic promocje dla nowych abonentów(jak zawsze korzystniejsza).

Moze jeszcze doczekamy sie czasów, ze bedziemy placic za telefon operatorom siec komórkowych, byłby niezle jaja...hehe.

Pozdrawiam Was!

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz to się szybko ogarną i po otrzymaniu pisma z rozwiązaniem umowy będą dzwonić z konkterną ofertą i będzie można coś sensownego wyrwać dużo taniej, a jak nie to podziękować i czekać na kolejny telefon a będzie ich tym więcej im szybciej będzie się zbliżał koniec umowy po złożeniu pisma, bo na bank będą chcieli utrzymać jak najwięcej dotychczasowych klientów i nie pozwolą im tak łatwo odejść.

Także trzeba wysyłać pisma i czekać na kontakt z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzisiaj ślę, zobaczymy co z tego wyjdzie czy będą dzwonić czy oleją jak oleją to być może na zdrowie mi to wyjdzie, więcej czasu będę spędzał na świeżym powietrzu, rower, siłownia itp. bo nie zamierzam póki co bawić się w słoneczną ofertę konkurencji, najwyżej naziemną cyfrówkę zamontuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam poczytać forum ANTY NC+ ANTY nC+ - Jesteśmy na nie! nC+ to nie jest nowa definicja rozrywki! :: Zobacz Forum - Skandale, skargi itp.

zdarzają się oszustwa konsultantów i włączają nam nie to co trzeba....

Oczywiscie juz nastepnego dnia okazalo sie, ze w systemie nic sie nie zgadza z przedstawiona oferta. Cena za abonament wyzsza niz ustalono, wystepuja dodatkowe oplaty od 7.miesiaca, brak mozliwosci wymiany na dekoder z hdd, mniej kanalow niz obiecywano (o niektore z kanalow podczas skladania oferty pytalem sie na wprost i otrzymywalem zapewnienie ze bede je mial).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

548955_451765688234678_215617470_n.jpg

Ale to rośnie. Mają już ponad 50tysięcy:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowali mi pakiet platinum za 99 zł i dekoder hd za darmo, wcześniej płaciłem C+ sd coś koło 80 zł... a co wam proponowali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi pakiet który wyjściowo kosztuje 129 zł w cenie 119 zł, więc bez szału, wypowiedzenie poleci jeżeli nie dostanę nic lepszego, PODOBNO (bo nie jest to oficjalnie napisane) CP daje umowę na 12miesięcy w tym 6 za free w full pakiecie czyli 89 zł dla każdego z konkurencji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi pakiet który wyjściowo kosztuje 129 zł w cenie 119 zł, więc bez szału, wypowiedzenie poleci jeżeli nie dostanę nic lepszego,

dziady :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...