Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem C+ od początku jak jeszcze były dawane tunery+skrzynki dekodujące z kluczem i powiem wam że zawsze bardziej opłacało się zerwać umowę i podpisać nowa niż przedłużać aktualną

ale to co teraz jest to nawet nie warto myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/antyncplus?fref=ts

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

60d51d3917c585a52107b85f3a37a257,641,0,0,0.jpg

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Srają po gaciach jak sam prezes interweniuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze bo myśleli cwaniaki że to przejdzie bez większego echa i jak każdemu dołożą po parę zł do abonamentu to stwierdzi, a co mi tam 20 czy 30 zł i nic nie zrobi tylko będzie płacił dalej. Polak jednak głupi nie jest jak się okazuje i wychodzi na to że jednak większość wyśle pisma z rezygnacją i nie dadzą się naciągnąć, a do tego te wszystkie teksty w necie i ten profil Anty nc+. Teraz to muszą coś z tym szybko zrobić bo zaczyna się to rozrastać do niebezpiecznych dla nich rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze,że sie zrobił szum bo teraz ceny powinny zdecydowanie spaść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ze UOKiK sie do nich dobrał. Dyrektor marketingu wyleciał. Sami sobie strzelili w kolano:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta....a król julian pisał to za pomocą translatora google....żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad jednym. Co z oplata aktywacyjna....? Wydaje mi sie ze powinni zwrocic roznice....?? Zreszta pisze o tym wlasnie na Fb... Anty NC+ :whistling: nawet gdzies widzialem wzor wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze,że sie zrobił szum bo teraz ceny powinny zdecydowanie spaść :decayed:

Oby:-) Dzisiaj miałem jechać do punktu nc+ złożyć wypowiedzenie ale chyba wstrzymam się trochę i poczekam na rozwój sytuacji.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie...jest czas na złożenie wypowiedzenia do 14 kwietnia (jeśli ktoś nie dostał listu).... z powodu wyłączenia kanałów, oraz

19 kwietnia z powodu nie przyjęcia warunków migracji (list z nc+)....

mam nadzieję że do tego czasu okaże się, czy chcą obniżyć ceny czy nie...nie działajcie pochopnie ....

papier zawsze zdążycie złożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja powiem tak, że zamierzam koło 10 wysyłać bo w liście mam napisane wyraźnie, że oświadczenie powinno być złożone w formie pisemnej do dnia 19 kwietnia, także znając nasza pocztę lepiej wysłać chwilę wcześniej, żeby dotarło to do nich do tego 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do placówki nc+ i możesz pojawić się u nich celem rozwiązania umowy, bez pisania rezygnacji itd. Wszystko zrobisz na miejscu od ręki ;-) potrzebny jest tylko dowód i nr umowy

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcam do składania rezygnacji bo rejestrując ją do 19.04.2013 w systemie i tak umowa będzie kontynuowana do końca miesiąca, czyli mamy cały kwiecień na oczekiwanie jakiś pozytywnych zmian w odniesieniu do oferty.

Po dyrektorze marketingu, kolejna super wiadomosć to

Wiceprezes NC+ rozstaje się z firmą w trybie natychmiastowym! Problemy się piętrzą

osoba głosząca hasło "nie oddamy żadnego abonenta" i nie znająca oferty własnej firmy, wg niej najdroższy pakiet to 119 zł:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zwykłym listem dostałem propozycję nowej bandyckiej umowy z NC .Albo wyższa cena za mniej programów albo wypowiedzenie....wybieram drugą opcję.Podniesienie cen to mały pikuś , przeczytajcie dokładnie warunki tej pseudo promocji - są nie do przyjecia.

Do tej pory w N płaciłem 59 PLN za wszystkie pakiety , opłaty za dekoder nie było. W nowej umowie pakiet c+ silver za 79 PLN na 18 miesięcy , potem przechodzę na czas nieoznaczony za 109PLN + dodatkowo za najem dekodera 20 PLN !!!!!!!! Czyli w nowej umowie 40 PLN drożej za mniej kanałów.Ale to nie wszystko.... po 18 miesiącach MUSZĘ przejść na umowę na czas nieoznaczony czyli na większą cenę. Nie mam prawa rozwiązać umowy nawet w 18 miesiącu okresu oznaczonego. Mam prawo rozwiązać umowę w czasie okresu nieoznaczonego z 3 miesiecznym wypowiedzeniem... czyli jeszcze kolejne 4 miesiące będę musiał bulic złodziejom wyższą cenę czyli 129 PLN. Ale to nie wszystko.... ok 20 kanałów jest niegwarantowanych w tym 2 kanały eurosport . a to oznacza że moga je wyłączyć w każdym momencie , a ja nie mam prawa rozwiązać umowy z tego powodu bez zapłaty kary za zerwanie .!!!!!!!!!!!! Nigdy w życiu nie widziałem tak bandyckiej umowy....... dobrze że jest Polsat i DVBT. Uwaga na tych cwaniaków z NC i nie dajcie się doić. A taka fajna była N-ka , jak wszystko w Polsce musieli zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze to Cyfrowy Polsat to zlodziej i kombinator od wielu lat mamy ta platforme, chcialem przejsc w zeszlym roku na N-ke, lecz wstrzymalem sie i dobrze zrobilem, tylko nie wiem czemu jest problem z ich dekodrami wieszaja sie co jakis czas i trzebs isc wyjac im zasilanie z gniazdka by znow zaczal reagowac na pilota :/

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was jak będzie wyglądać lista kanałów na dekoderze SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was jak będzie wyglądać lista kanałów na dekoderze SD?

nie za ciekawa ponieważ ida głównie w HD wiec najlepiej jak tuner wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli programy w sd beda od 200 w górę?

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Właśnie dostałem propozycje Canal+ Platinum za 129zl z rabatem na 99. Sam nie wiem. Teraz płace 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miare mozlwosci wczytaj sie w wsrunki umowy bo jak kolega kilka postow wyzej napisal sa ponoc zapisy ktore sprawiaja ze umowa jest jeszcze mniej oplacalna bo ma jakies kruczki i mozna potem wlosy z glowy rwac

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...