Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

O co to chodzi z tym "nc+" ?

Mam obecnie Cyfre+, zmieni się coś dla mnie na + czy wszystko zostaje po staremu?

Umowa kończy mi się w lipcu.

Dla Ciebie wszystko zostaje po staremu - warunki umowy Ci się nie zmieniają - bo to C+ przejęła N, a nie na odwrót ;)

Co najwyżej możesz przejść do NC+ - co na obecną chwilę się raczej nie opłaca :)

///////////////////////////////////

Chyba jednak się mylę w tej kwestii :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia co do tej oferty, zobaczymy co się będzie działo lada dzień

jakie kanały będą za npremium bo na fakturze mam napisane, że "W miejsce opcji dodatkowej nPremium ITI rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami" jak myślicie co to będą za kanały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że, na razie nie wiemy do kiedy będą obowiązywać obecne UMOWY w N...

teoretycznie do końca trwania umów, mnie zostało jeszcze 12(miałem 18)...

ale zawsze mogą przecież rozwiązać, z wypowiedzeniem 3 miesięcznym. Lub Proponując przejście na ich warunkach do NC+...czy to zrobią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponują albo przejście do NC+ na ich warunkach... albo koniec współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam N-ke.abonament 69zl,umowa się kończy zaraz i zastanawiam się czy zmienić na tańszy pakiet za 59 zl czy się nie pucowac i zostawić jak jest?

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę żeby poczekać do 5 kwietnia, kiedy zastąpią npremium. ja mam FULL+MR, więc aby uzyskać to co mam za 119 musze zapłacić 199:facepalm:

powinniśmy wtedy już wiedzieć co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna pierwszy dzień i już mnie wkur.... wczoraj, burdel zrobili z tymi kanałami teraz w Cyfrze. Było normalnie po ludzku TVP 1 na 1 itd. to musieli ten gówniany układ z N-ki wrzucić i na 1 mam TVN i pierwsze dziesięć programów z d*py, jedyny plus to ze TVN Turbo jest zaraz na początku a poza tym nie mogę znaleźć połowy kanałów i drugą połowę mam podwójnie:facepalm: myślałem ze nierwicy wczoraj wieczorem dostanę za nim coś znalazłem. Zamiast najpierw przygotować wszystko, poukładać kanały odpowiednio i żeby się nie powtarzały po 10 razy to wrzucili odrazu nową niedopracowaną listę kanałów i jeden wielki burdel tylko zrobili:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mi pasował układ taki jak był i wiedziałem gdzie co jest, a teraz faktycznie musze się pobawić i sobie poustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje zrobili teraz totalny burdel

na szczęście zostało mi tylko 5 miesięcy i podziękował tym oszołomom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko gdzie teraz iść jak w Polsacie to już wogóle nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ma alternatywy to jest najgorsze, bo przecież nie pójdę do polsatu i jego wieszających się dekoderów :kwasny:

ja czekam jak to już wszystko od tego kwietnia ruszy i jak to będzie wyglądało, oby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Zawsze mozesz sobie kupic swoj wlasny tuner, który sie nie wiesza do Polsatu.

Ja tez mam Nke i czekam na dalszy rozwój sytuacji bo jak narazie jest głosny opór tylko.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...warto poczekać kilka dni

na oficjalnym forum mamy JUŻ odpowiedzi co dają w zamian, co możemy wyciągnąć....

warto spokojnie poczytać forum Nki, i satkuriera

CO NAGLE TO PO DIABLE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak było dobrze w C+ to musieli zacząć kombinować i wymyślać jakieś NC+, dobrze że w grudniu umowę przedłużyłem to narazie mam spokój tylko sobie musze te kanały ogarnąć i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pewien tuner pewnej firmy ;)

podłączasz go do netu i śmiga wsjo

tylko płacisz raz za tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...