Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

HD.. SD 210 jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie pojechali.szkoda,że nie można sobie ustawić wlasnej listy kanałów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem dziadkowi umowę, którą miał w Cyfrze+ i swoją, którą przedłużałem w N w styczniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem dziadkowi umowę, którą miał w Cyfrze+ i swoją, którą przedłużałem w N w styczniu :decayed:

Pochwal się co miałeś a co dostałeś

W Cyfrze był pakiet za 39zł i taki został.

W N miałem FULL, ale nie korzystałem z tego i w styczniu przesiadłem się na pakiet za 59zł+20zł MR. Teraz wziąłem ten sam pakiet przez 9 pierwszych miesięcy 49zł+20zł MR i kolejne 9 miesięcy 59zł+20zł MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze tyle chwale to na firmowym mieszkaniu zniknely mi kanaly, mialem optimum a teraz brak mi bbc discovery i jeszcze kilku, moze cos sie musi aktywowac

ta aktywacja dotyczy Discovery i BBC w HD.. też myślałem, że mi zniknęły. powyżej 200 kanału z tego co pamiętam są te kanały w SD - wczoraj oglądałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze tyle chwale to na firmowym mieszkaniu zniknely mi kanaly, mialem optimum a teraz brak mi bbc discovery i jeszcze kilku, moze cos sie musi aktywowac

ta aktywacja dotyczy Discovery i BBC w HD.. też myślałem, że mi zniknęły. powyżej 200 kanału z tego co pamiętam są te kanały w SD - wczoraj oglądałem :wink:

Dzieki juz sie balem ze po "Gorączce Złota" w czwartek na discovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dokładniej sprawdzałem. BBC Knowledge 268, Discovery 269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co napalac na nc+.Ceny maja z kosmosu. Poczekac aż spokornieją i pójda po rozum do głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostałem pisemko z cyfry że od 01.07.2013 mój obecny abonament będzie wynosił 119 zł (teraz mam 66 zeta) hahaha ale sobie żarty robią

mogę zerwać umowę ale muszę w ciągu 14 dni od otrzymania tego pisma ja wypowiedzieć

jutro wysyłam wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią jak im faktycznie większość ludzi wypowie te umowy. Znając życie dopiero po otrzymaniu pisma z wypowiedzeniem umowy oddzwonią z konkretną ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzoru chyba nie ma. Ja pisałem na zwykłej kartce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coś takiego Wypowiedzenie umowy o abonament Telewizja N - Pokazywarka.pl

czytam raz jeszcze regulamin tak bardziej dokładnie,bo może coś pominąłem

jednak się je**** patrzyłem na złą tabelkę :doh:(dla abonentów którzy mają na czas "nieoznaczony") dostałem ofertę PLATINUM o wartości 119 zł w cenie 99 zł czyli generalnie tak jak miałem plus doszło mi sporo CANAL+ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz ze starą umową z N i w punkcie z automatu robią wypowiedzenie i dostajesz potwierdzenie na kartce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj listownie ofertę nc+ i pobieżnie ją przejrzałem:facepalm:

Dotychczas w N miałem abonament 59pln+20pln multiroom, oferta NC+ na 18 miesięcy to 79pln podstawowo + opłaty za multiroom... zamiast Npremium na pół roku dali Canal+ na dwa miesiące:polew:

Chyba zdrowo ich pojebało, moicz dzięki za linka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...