Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz, że w N jest lepszy obraz ?

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Teraz będzie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz w marcu wychodzi umowa w cyfrze i też zastanawiam się nad N. Ale poczekam do 21.03 jak się połączą i jaką bedą mieli oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie oba tel hd ready podpiete przez hdmi rozdzielczosc na dekoderach 1080i i na N mam zdecydowanie lepszy obraz a na cyfrze czasem lubi sie spikselic N uzywam od 4 lat i jestem zadowolony mam full pakiet i nie chce innej tel a teraz jak jeszcze by doszedl canal+ to juz bajka by byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę to co piszecie o multi w Nce. Rodzice dziewczyny mają od pół roku. Sam to zakładałem.

Oba dekodery podłączone do routera i nigdy problemu nie było, a rodzice dziewczyny nawet nie wiedzą gdzie jest karta.

Oba dekodery były nowe i żaden dekoder nie zamula. w tej chwili oni nie chcą innej telewizji.

Ja u siebie od dawna mam Nke i tak samo nic innego nie chce.

a co do rozdzielczości to lepsza jest 720p niż 1080i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę to co piszecie o multi w Nce. Rodzice dziewczyny mają od pół roku. Sam to zakładałem.

Oba dekodery podłączone do routera i nigdy problemu nie było, a rodzice dziewczyny nawet nie wiedzą gdzie jest karta.

Oba dekodery były nowe i żaden dekoder nie zamula. w tej chwili oni nie chcą innej telewizji.

Ja u siebie od dawna mam Nke i tak samo nic innego nie chce.

a co do rozdzielczości to lepsza jest 720p niż 1080i

Jak sa spiete w siec to dziala, jak nie to trzeba karte przekladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 720p masz niby do 60klatek/s a w przypadku rozdzielczosci "i" jest tylko 30

tutaj jest to fajnie wyjaśnione: 720p vs 1080i HD Explained - YouTube

oczywiscie jakby dekodery obslugiwały 1080p to ta będzie najlepsza ale na chwile obecną w Nce nie ma takich dekoderów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu i tu będziesz miał 30fpsów, tylko chodzi o to ile linii w jednej chwili jest odświeżane - czy wszystkie, czy co druga.

@Mike_G_A4, używaj interpunkcji, bo się czytać w ogóle nie da:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, konczy mi się umowa z Polsatem. Z tej prostej przyczyny że jestem kibicem Speedwaya, zainteresowany jestem ofertą cyfry czy nc+. Znajomy mi powiedział że gdy podpiszę umowę z cyfrą, przed 21.03 to otrzymując dwa dekodery i dwie karty mogę z nich korzystać w dwóch różnych domach na terenie kraju, natomiast gdy podpiszę umowę po 21.03 z obu dekoderów będę mógł korzystać jedynie w jednym budynku. Czy to prawda?

No i jak ma się sprawa z odbiorem programów cyfry? zacinają?

Od kilku ładnych lat jestem tylko i wyłącznie klientem cyfrowego polsatu. Podpowiedzcie mi proszę jak to jest z cyfrą? na co muszę zwrócić uwagę?

Proszę o wszelkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie - zgodnie z regulaminem, legalnie z dwóch kart możesz korzystać (lub dzielić jedną) tylko w obrębie własnego mieszkania.

Nikt do końca nie wie jak będzie po 21.03, ale wielce prawdopodobne jest, że zostaną przy systemie kodowania C+. Dzięki czemu dzielenie jednej karty nie robi żadnego problemu. Można to robić na różne sposoby, albo poprostu wziąć multiroom od nich.

Jakby C+ chciała ukrócić dzielenie kart, to byłby dla nich strzał w stopę.

Jak porządnie ustawisz sobie antenę to nie ma prawa nic Ci zacinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, konczy mi się umowa z Polsatem. Z tej prostej przyczyny że jestem kibicem Speedwaya, zainteresowany jestem ofertą cyfry czy nc+. Znajomy mi powiedział że gdy podpiszę umowę z cyfrą, przed 21.03 to otrzymując dwa dekodery i dwie karty mogę z nich korzystać w dwóch różnych domach na terenie kraju, natomiast gdy podpiszę umowę po 21.03 z obu dekoderów będę mógł korzystać jedynie w jednym budynku. Czy to prawda?

No i jak ma się sprawa z odbiorem programów cyfry? zacinają?

Od kilku ładnych lat jestem tylko i wyłącznie klientem cyfrowego polsatu. Podpowiedzcie mi proszę jak to jest z cyfrą? na co muszę zwrócić uwagę?

Proszę o wszelkie wskazówki

Ja mam C+ od paru lat i nie ma żdnych problemów z zacinaniem czy słabą jakością obrazu, może to od anteny, podłączenia i sygnału zależy nie wiem u mnie jest od początku dobrze. Multiroom działa niezależnie, nawet na drugi koniec kraju sobie możesz zabrać i nie ma problemu. Jak dla mnie Cyfra ma najlepszą ofertę głównie ze względu na Canal+,bo reszta to to samo co u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+, co myślicie o nowej ofercie? jak dla mnie porażka :facepalm:

Umowa kończy mi się ostatniego marca i chyba muszę przejść do polszmatu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+, co myślicie o nowej ofercie? jak dla mnie porażka :facepalm:

Umowa kończy mi się ostatniego marca i chyba muszę przejść do polszmatu :thumbdown:

A co Ci zaproponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+, co myślicie o nowej ofercie? jak dla mnie porażka :facepalm:

Umowa kończy mi się ostatniego marca i chyba muszę przejść do polszmatu :thumbdown:

Przegladalem dzisiaj oferte NC+ i na pierwszy rzut oka wyglada bardzo podobnie do starej oferty N. Ceny w sumie tez podobne... Chyba ze przy przejsciu z N daja inne warunki.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali... za 100zł nie ma nawet C+sport w ofercie. rzucili na 2 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz N polsat syf wylaczaja i wlaczaja kanly jak chca ogolny burdel ,wiecej kasy nie dostana odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie C+ ale po dzisiejszej promocji jestem zmuszony podziękować ;)

119 zł za to co teraz mam za 66 zł szok

trzeba będzie kupić odpowiedni tunerek i do netu podłaczyć ;) ale to za 5 miesięcy

szukaj czegoś za free j/w napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co to chodzi z tym "nc+" ?

Mam obecnie Cyfre+, zmieni się coś dla mnie na + czy wszystko zostaje po staremu?

Umowa kończy mi się w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+, co myślicie o nowej ofercie? jak dla mnie porażka :facepalm:

Umowa kończy mi się ostatniego marca i chyba muszę przejść do polszmatu :thumbdown:

A co Ci zaproponowali?

Żeby mieć to co mam teraz muszę dopłacić :thumbdown:

Ogólnie, większa cena za dekoder, nie zależy mi na canal+ a bardziej na HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...