Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jak widac nie było dobrze...za mało kasy dostawali :-)))).

Teraz oferta zmieniona i skrojona pod nich, czyli tzw. platforma "premium" jak na Polske i 3 swiat w Europie.

Trzeba bylo sie polaczyc zeby zwiekszyc pułe owieczek i ich nowa oferta ogolić.

Cale ten kraj jest chory wiec wiadomo bylo czego sie mozna spodziewac...

Ja spadam niedlugo albo do Polsatu (choc oferta i jakosc bez rewelacji) lub zostane w nc+ w minimalnym abo.

Co to za tuner taki hiper?

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki sprowadzony z UK... :decayed:

Tunerów oferujących takie możliwości jest dużo... i nie musi być jakiś super-hiper...

Ktoś kto ogarnia taki temat, poradzi sobie z tym wszystkim za mniejsze pieniądze... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Prosze o dalsze wyjasnienia, nie znam myku z tunerami z UK.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w UK ma kartę np: C+, CP sprzedaje odpowiednio skonfigurowany tunery i dzieli się z Tobą uprawnieniami przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;)

Tunery można kupić w naszym pięknym kraju z gwarancją

Do oglądania potrzebujesz dostęp do netu - nie masz netu nie oglądasz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwin temat....

jest wielu chętnych do "edukacji" ELEKTRONICZNEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że można taki tuner tylko w UK, można i w PL, ale jak dawca z UK to trudniej to wszystko do wykrycia ;)

Zresztą i w UK i PL są takie fabryki oferujące ludziom takie usługi.

@GreGoriO, tylko problem z tym, że to jest nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem że nielegalne.... chodzi mi o to jak to działa....

czy tak samo jak do tej pory z cyfrą??

odkąd mam N zaniechałem sharingu cyfry, ale teraz poważnie się zastanawiam bo to co się dzieje NC+ to paranoja...

czekam na ofertę ICA...zobaczymy co mi zaoferują...

dlatego zanim się zdecyduję, chcę poczytać czy mam alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze działa to na takiej samej zasadzie - dzielenie uprawnień przez internet, czyli tak jak z C+, tylko soft do tego wszystkiego ewoluuje :wink:

Na starych kartach C+ działa to bez problemu - do czasu aż ich nie wymienią na nowe.

Kartę N można podzielić, ale nie jest to już takie oczywiste jak w C+, bo możliwość podziału zależy od dużej liczby czynników.

Czyli: w przypadku migracji z N lub C+ ==> NC+ podział jest możliwy, nie w każdym przypadku.

Natomiast dla nowych klientów podział raczej tylko przez ich Multiroom, co nie zmienia faktu, że ich system można wykorzystać do podziału przez internet korzystając z VPN :naughty:

Chyba, że ktoś postanowi przyjść do nich jako nowy klient z białym lub czarnym nboxem, które swego czasu wyprzedawali - to wtedy "normalny" podział przez internet będzie możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili, bo kończy mi się umowa z końcem marca w starej cyfrze+. Śmiech na sali to co chcieli zaproponować. Jeszcze np. chcesz wziąc ten pakiet za 59zł a chciałbyś jakis canal+ to musisz brać całymi pakietami tzn. nie mogę do podstawy za 59zł dobrać canal + sport albo canal + film tylko musze brać ten za 99zł z canal+ family i wtedy mam canal + film :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili, bo kończy mi się umowa z końcem marca w starej cyfrze+. Śmiech na sali to co chcieli zaproponować. Jeszcze np. chcesz wziąc ten pakiet za 59zł a chciałbyś jakis canal+ to musisz brać całymi pakietami tzn. nie mogę do podstawy za 59zł dobrać canal + sport albo canal + film tylko musze brać ten za 99zł z canal+ family i wtedy mam canal + film :facepalm:
spokojnie mówisz,że drogo i niech zadzwonia z lepsza oferta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili, bo kończy mi się umowa z końcem marca w starej cyfrze+. Śmiech na sali to co chcieli zaproponować. Jeszcze np. chcesz wziąc ten pakiet za 59zł a chciałbyś jakis canal+ to musisz brać całymi pakietami tzn. nie mogę do podstawy za 59zł dobrać canal + sport albo canal + film tylko musze brać ten za 99zł z canal+ family i wtedy mam canal + film :facepalm:
spokojnie mówisz,że drogo i niech zadzwonia z lepsza oferta

Tak też powiedziałem - dzwoni do mnie Pani żebym przedłużył a chcecie zaproponować warunki jak dla klienta, który podpisuje nową umowę. Dzisiaj mają dzwonić jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z Bukowiny i przeglądam listę kanałów.. te z n-ki nie działają, HBO na 160 kanale.. no tragedia :facepalm: orientujecie się czy w dekoderze C+ Pace PVR da się przestawić kolejność kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest Canal+ od 30 knału, a HBO Cinemax i filmbox od 160 kanału:facepalm:

Ten co to układał powinien nobla dostać, tak rozp.... te kanały że szok, a od 1 do 10 jakieś badziewia TVN-u wsadzili:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.. BBC Knowledge mam np. na 228 jak dobrze pamiętam.. bo HD oczywiście nie działa jeszcze... porąbane. Filmbox jest na 40tym którymś, a reszta Filmboxów (Family, Actrion, HD) za HBO i Cinemaxem.. totalnie bezsensu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że to sytuacja przejściowa bo przecież połączyli dwie listy N i C+

do tego są jeszcze stare nazwy kanałów.

Nkowicze są przyzwyczajeni do swojej listy a abo C+, do swojej.

po 5 kwietnia będzie to pewnie ponownie zredagowane

trza poczekać nie ma rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie moge teraz sprawdzic na którym kanale sa HBO ale na bank nie 160...no chyba ze mowa o SD a nie HD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...