Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

zaproponowali mi pakiet platinum za 99 zł i dekoder hd za darmo, wcześniej płaciłem C+ sd coś koło 80 zł... a co wam proponowali??

tylko 99 dostałem u dilera, jak dzwoniłem do nc+ to dawali 109 skubańce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysokie mają ceny. Rozmawiałem na ten temat dziś z kilkoma znajomymi i każdy rezygnuje.

Za 70-80 zł powinien być cały pakiet z C+ albo chociaż jakiś tanszy pakiet i możliwość dobrania samego Canal+ za np. 30zł tak jak było kiedyś. Kiedyś nawet można było sam Canal+ wziąść - pamiętam takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi pakiet który wyjściowo kosztuje 129 zł w cenie 119 zł, więc bez szału, wypowiedzenie poleci jeżeli nie dostanę nic lepszego, PODOBNO (bo nie jest to oficjalnie napisane) CP daje umowę na 12miesięcy w tym 6 za free w full pakiecie czyli 89 zł dla każdego z konkurencji :decayed:

Wlasnie polecialo wypowiedzenie do N. A zamowilem przez neta cyfrowy polsat. 15 miesiecy umowa w tym 3 miesiace za free. Czyli placimy 12 miesiecy.

Pelny pakiet + dekoder z nagrywarka + multiroom + jakies tam gratisy= 99,99zl. Oferta tylko przez internet. Dzwonili do mnie pare minut temu, wyrwalem jeszcze zestaw antenowy za free jak powiedzialem ze przechodze z N:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Polsat bedzie miał żniwa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie wysyłać to 5x poleconym żeby się później nie wyparli że nic nie otrzymali bo zdolni są do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść do punkt i u nich nadać wypowiedzenie. Przy tym potwierdzenie nadana dostaniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja czytałem ze z tymi punktami to tak kolorowo nie jest bo nie chcą przyjmować wypowiedzeń

ja dzisiaj wysłałem priorytet polecony z potwierdzeniem odbioru 6,45 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że sie dodzwonisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że sie dodzwonisz

Ja się dzisiaj dodzwoniłem... chcialem się spytać co on mi proponuje... a gosciu powiedział 'panie, ja mam 15 osob w kolejce, które chcą dowiedzieć się to co pan'... w punkcie gdzie brałem nc+ za mną zrobiła się kolejka 4 klientów, ja byłem obsługiwany z 45min bo gościówa nie wiedziała co i jak z komputerem, a zdania starego sprzętu i tak nie zrobiła, bo system nie chciał przyjąć

:)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi pakiet który wyjściowo kosztuje 129 zł w cenie 119 zł, więc bez szału, wypowiedzenie poleci jeżeli nie dostanę nic lepszego, PODOBNO (bo nie jest to oficjalnie napisane) CP daje umowę na 12miesięcy w tym 6 za free w full pakiecie czyli 89 zł dla każdego z konkurencji :decayed:

Wlasnie polecialo wypowiedzenie do N. A zamowilem przez neta cyfrowy polsat. 15 miesiecy umowa w tym 3 miesiace za free. Czyli placimy 12 miesiecy.

Pelny pakiet + dekoder z nagrywarka + multiroom + jakies tam gratisy= 99,99zl. Oferta tylko przez internet. Dzwonili do mnie pare minut temu, wyrwalem jeszcze zestaw antenowy za free jak powiedzialem ze przechodze z N:wink:

jakbyś sam zadzwonił i powiedział że przechodzisz z n lub C+ to byś dostał 6 miesięcy w gratisie przy umowie na 15 miesięcy ;) i abo na full za 89.99 z hbo, cinemax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch... im w d... nie ma co sie płaszczyc, to oni powinni zabiegac o klienta a nie odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi pakiet który wyjściowo kosztuje 129 zł w cenie 119 zł, więc bez szału, wypowiedzenie poleci jeżeli nie dostanę nic lepszego, PODOBNO (bo nie jest to oficjalnie napisane) CP daje umowę na 12miesięcy w tym 6 za free w full pakiecie czyli 89 zł dla każdego z konkurencji :decayed:

Wlasnie polecialo wypowiedzenie do N. A zamowilem przez neta cyfrowy polsat. 15 miesiecy umowa w tym 3 miesiace za free. Czyli placimy 12 miesiecy.

Pelny pakiet + dekoder z nagrywarka + multiroom + jakies tam gratisy= 99,99zl. Oferta tylko przez internet. Dzwonili do mnie pare minut temu, wyrwalem jeszcze zestaw antenowy za free jak powiedzialem ze przechodze z N:wink:

jakbyś sam zadzwonił i powiedział że przechodzisz z n lub C+ to byś dostał 6 miesięcy w gratisie przy umowie na 15 miesięcy ;) i abo na full za 89.99 z hbo, cinemax...

Nie przesadzaj. 6 miesiecy jest w gratisie przy umowie 18. Wiec nic nie zyskuje. Full pakiet kosztuje 89.99 przy czym mam doplate 5 zl za multi i 5 za dekoder z nagrywarka, jakies tam dodatkowo hbo go, iple itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze umowę do lipca z C+ płacę 109 zł z multiroomem, pakiet który normalnie kosztował 159 zł.

Dzwoniłem wczoraj do NC+ z zapytaniem co bedzie dalej, bo zależy mi na multiroomie od C+ ponieważ mam swoje dekodery a w NC+ dekoder jest przypisany do karty:doh:

Kobieta powiedziała że nie muszę się martwić mogę podpisać umowę z NC+ i zachować multiroom od C+:thumbup1:

Ale cena za taki sam pakiet dodatkowo N-sport w mega promocji 139zł.:shock3: narazie nie podpisuję, ZŁODZIEJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dzwonili. Platinum na 18mcy za 99zl i dekoder z nagrywarka za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...