Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie stoje przed wyborem platformy i myślałem że to będzie polsat ale niestety NC+ ma lepszą ofertę :kwasny:

i zlodziejska umowe:facepalm:

co zrobić....brakuje konkurencji aby coś się zmieniło w tym temacie, kiedyś miałem Polsat i byłem zadowolony ale teraz biorąc pod uwagę polsat i nc+ niestety nc+ oferuje trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie stoje przed wyborem platformy i myślałem że to będzie polsat ale niestety NC+ ma lepszą ofertę :kwasny:

i zlodziejska umowe:facepalm:

No ale co zrobić?? U nas mogę wziąć polsat, nc+ lub vectre. I w sumie skusiłbym się na vectre bo chodzi mi przede wszystkim o nsport ale jakość obrazu jest MASAKRYCZNA. U kumpla na dekoderze hd zwykłe programy wyglądają jakby z siatki ściągane i z szumami. Inacze jest z programami hd ale ile ich jest?? Więc pozostaje tylko nc+.... O których zapisach dokładnie mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy tylko podziękować UOKIK-owi, że zezwolił na te połączenie i zawęził rynek, a teraz im śmieszne kary daje a oni dalej z ludzi robią wariatów, oferują cuda a nie włączają tego co obiecywali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawarłem umowę z NC+

Pakiet Silver, z paczką 6ściu Canal+ do tego dekoder za free, multiroom za free - wszystko za 69zł na 12 miesięcy

Do tej pory płaciłem za to 82zł

PS. Ostatniego kwietnia wysłałem wypowiedzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili z N-ki.Zaproponowali mi pakiet C+silver za 79zl/miesiąc umowa na 18 mieś. lub 69zl przez 9 miesięcy a kolejne 9 po 79 zl.Obecnie płacę 69 zl i w przyszłym tygodniu jeszcze mają dzwonić.Jak wam się udało wynegocjować?

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili z N-ki.Zaproponowali mi pakiet C+silver za 79zl/miesiąc umowa na 18 mieś. lub 69zl przez 9 miesięcy a kolejne 9 po 79 zl.Obecnie płacę 69 zl i w przyszłym tygodniu jeszcze mają dzwonić.Jak wam się udało wynegocjować?

wysłane za pomocą tapki

podstawą jest wysłanie wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili z N-ki.Zaproponowali mi pakiet C+silver za 79zl/miesiąc umowa na 18 mieś. lub 69zl przez 9 miesięcy a kolejne 9 po 79 zl.Obecnie płacę 69 zl i w przyszłym tygodniu jeszcze mają dzwonić.Jak wam się udało wynegocjować?

wysłane za pomocą tapki

podstawą jest wysłanie wypowiedzenia

zgadza się żeby otrzymać dobrą ofertę wypowiedzenie to podstawa, Marcin w twoim wypadku po tym co Ci zaproponowali widzę, że raczej wypowiedzenia nie wysyłałeś bo oferta bez szału tzn. taka jak na stronie silver 79 zł z tym że tam masz na 12 m-cy

ja dostałem Universe+ plus 6xC+ na 18 m-cy za 49 zł

u mnie w rodzinie otrzymali Golda plus 6xC+ plus Cinemaxy za 79 zł na 12 m-cy

kolega dostał znowu Golda plus 6xC+ plus HBO za 79 zł na 18 m-cy

we wszystkich wypadkach poszły wypowiedzenia w kwietniu (do 19 chyba można było wysłać ze zględu na zmianę oferty itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też tak jest, ja ogólnie nie ogladam TV, ale starzy mają cyfre noi jak jest gdzieś burza(nie koniecznie w tej miejscowosci co mieszkam, tylko w terenie) to jest problem z odbiorem? Dla mnei to jest nienormalne, ale starzy mówia ze to tak działa:facepalm: tak wiec maja racje? czy mam dzwonic do tych patałachów o serwis:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też tak jest, ja ogólnie nie ogladam TV, ale starzy mają cyfre noi jak jest gdzieś burza(nie koniecznie w tej miejscowosci co mieszkam, tylko w terenie) to jest problem z odbiorem? Dla mnei to jest nienormalne, ale starzy mówia ze to tak działa:facepalm: tak wiec maja racje? czy mam dzwonic do tych patałachów o serwis:facepalm:

Może tak być, ważne jest bdb ustawienie swojej anteny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC + to podła oferta. Jak do tej pory nie można było przedłużyć umowy i pozostać na tej samej kwocie za usługę. Teraz jak dostali sporo rezygnacji to sie troche ugięli ,żeby nie tracić abonentów. Myślę ,że za 12-18 m-cy . jak przyjdzie czas przedłużyć umowę wrócą do starych praktyk.Tylko drożej za to samo -to jest stała dewiza tej platformy. Klient nie będzie mógł zawierać tańszych umów w kolejnym okresie .Mieszkam z synem w jednym domu .Syn wymówił umowę a ja wziąłem multi za 10 zł i dzielimy koszty na połowę w ten sposób wychodzi mi po 34,50 zł/m-c. Jedyna opcja na obniżenie kosztów jeśli sie nie wymawia umowy:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC + to podła oferta. Jak do tej pory nie można było przedłużyć umowy i pozostać na tej samej kwocie za usługę. Teraz jak dostali sporo rezygnacji to sie troche ugięli ,żeby nie tracić abonentów. Myślę ,że za 12-18 m-cy . jak przyjdzie czas przedłużyć umowę wrócą do starych praktyk.Tylko drożej za to samo -to jest stała dewiza tej platformy. Klient nie będzie mógł zawierać tańszych umów w kolejnym okresie .Mieszkam z synem w jednym domu .Syn wymówił umowę a ja wziąłem multi za 10 zł i dzielimy koszty na połowę w ten sposób wychodzi mi po 34,50 zł/m-c. Jedyna opcja na obniżenie kosztów jeśli sie nie wymawia umowy:thumbdown:

multi na starych zasadach jest lekiem na całe zło :wink::decayed: też płacę taką kwotę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili z N-ki.Zaproponowali mi pakiet C+silver za 79zl/miesiąc umowa na 18 mieś. lub 69zl przez 9 miesięcy a kolejne 9 po 79 zl.Obecnie płacę 69 zl i w przyszłym tygodniu jeszcze mają dzwonić.Jak wam się udało wynegocjować?

wysłane za pomocą tapki

podstawą jest wysłanie wypowiedzenia

zgadza się żeby otrzymać dobrą ofertę wypowiedzenie to podstawa, Marcin w twoim wypadku po tym co Ci zaproponowali widzę, że raczej wypowiedzenia nie wysyłałeś bo oferta bez szału tzn. taka jak na stronie silver 79 zł z tym że tam masz na 12 m-cy

ja dostałem Universe+ plus 6xC+ na 18 m-cy za 49 zł

u mnie w rodzinie otrzymali Golda plus 6xC+ plus Cinemaxy za 79 zł na 12 m-cy

kolega dostał znowu Golda plus 6xC+ plus HBO za 79 zł na 18 m-cy

we wszystkich wypadkach poszły wypowiedzenia w kwietniu (do 19 chyba można było wysłać ze zględu na zmianę oferty itd.)

Wypowiedzenia nie wysyłałem,gdybym chciał to mam czas do czerwca.Patrząc na ich stronę to faktycznie oferta którą mi zaproponowali jest taka sama jak na stronie NC+ tylko na 12 mieś.

Szukałem jakiegoś namiaru do nich na "dział utrzymania klienta" ale ciężko z tym,bo to oni oddzwaniają jak się zostawi wiadomość.Jeszcze przemyśle i albo zamówię przez neta na 12 mieś albo wezmę ten pakiet za 59zł:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja wlasnie przed chwila przedluzylem umowe, warunki takie jak ponizej:

"Umowa przedłużona o 12 miesięcy (1.06.2013- 31.05.2014), pierwsze 3 miesiące gratis (opłata 0 zł), potem (od września) opłata 49 złotych miesięcznie. W tej cenie pakiet Universe+ (109 kanałów), a także wszystkie sześć programów Canal+ (C+Film HD, C+Film 2 HD, C+Family HD, C+Family 2 HD, Canal+ HD, Canal+Sport HD). Ponadto przez 6 miesięcy uzyska Pan bezpłatnie dostęp do Opcji Dodatkowej HBO (3 programy). Jeśli pozostawimy Pana obecny dekoder nie będzie Pan płacił żadnych dodatkowych opłat z tytułu jego użytkowania."

To co napisalem mam na potwierdzeniu na mejlu od konsultanta.

Dokumenty maja mi wyslac poczta.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokram,możesz coś więcej napisać jak udało Ci się taką ofertę wynegocjować i wyrwać.Załatwiałeś dzwoniąc do nich czy sami zaproponowali?Rozumiem że umowy im nie wypowiadałeś?Faktycznie dobra oferta,na ich stronie pakiet Universe kosztuje 59zeta/mieś. a tym bardziej krótsza umowa i 3 miechy w gratisie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Pierwsza sprawa i wyjasnienie - wyslalem im wczesniej wypowiedzenie.

Bylo tak, ze juz dwa razy mi wyslali smsa, to do nich zadzwonilem wczoraj, trafilem na konkretnego konsultanta. Bo dzwonilem pozniej do tego biura obslugi abonenta(ten sam numer tel.) i jakas babka odebrala. Zapytalem sie o tego konsultanta a ona do mnie ze nie moze mnie tam przelaczyc bo to inny box. OK, wiec jej mowie jaka ma oferte dla mnie. Ona do mnie a jaka oferte do tej pory Panu przedstawiono. Ja do niej ze dzwonie zeby ona mi przedstawila. No to przedstawila mi oferte taka jak mam na stronie nc+, wiec sie zapytalem o te warunki od mojego konsultanta i ona powiedziala ze nie zna takich...byla bardzo zdziwiona...

Postanowilem dalej korespondowac emailowo z "moim" konsultantem, kontakt byl dobry mejlowy i sie umowilem na dzien jutrzejszy na rozmowe bo oni glosowo teraz podpisuja umowy...szit jak nic. I wlasnie dzis zgodzilem sie na taka oferte, bo do cyfrowego polsatu nie pojde.MOj ojciec ma i nie podoba mi sie ich oferta.

Wypowiedzenie wg mnie jest tu przepustka do nizszych cen...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bez wypowiedzenia nigdy nie było i nie bedzie konkternej oferty, czy to telewizja czy telefon wszedzie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, podstawa to wypowiedzenie, wysłałem je w kwietniu, nigdy nie dzwoniłem z pytaniem o ofertę, a oni dzwonili do mnie w sumie już 7 razy.

dzisiaj dostałam telefonicznie taką samą ofertę jak sokram, 59 zł + wszystkie C+ i free HBO, umowa na 12 miesięcy w tym 3 gratis.

nie przyjąłem:decayed: wybrałem dvb-t:wink:

może na jesień/zimę coś wezmę z polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...