Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem dziadkowi umowę, którą miał w Cyfrze+ i swoją, którą przedłużałem w N w styczniu :decayed:

W N miałem FULL, ale nie korzystałem z tego i w styczniu przesiadłem się na pakiet za 59zł+20zł MR. Teraz wziąłem ten sam pakiet przez 9 pierwszych miesięcy 49zł+20zł MR i kolejne 9 miesięcy 59zł+20zł MR

Hugo wrzuć skan nowego aneksu i poprzedniej umowy:wink:.

Sporo śledzę ten temat na forach branżowych i nie widziałem żadnego wpisu, gdzie ktoś z n-ki dostał w ramach aneksu ten sam lub co dziwniejsze tańszy abonament???? Po prostu nie było takiej oferty w nc+, zwłaszcza na początku migracji. Wprost mówiono, że nie ma opcji zmiany na coś tańszego, bierz drożej albo wypierdaalaj, tak to działa.

Wszyscy z n-ki posiadający nPremium dostali oferty z droższym abonamentem, np z 59 zł na 79 zł na 18 mies, uszczuplonym o kanały nPremium, które wczoraj wyłączyli + inne niegwarantowne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem żeby zapytać co i jak. I dostałem pakiet PLATINUM 99zł +10zł MR (poprzednio miałem 99zł za całość) kanały n premium poszły wczoraj w piz** ale pojawiły się CANAL'y+HD, FILM HD,FILM2 HD,FAMILY HD,FAMILY 2 HD,SPORT HD, umowa na 18 miesięcy podobno można złożyć wypowiedzenie miesiąc przed jej zakończeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jak byk stoi, że 3. Miesiąc przed to możesz do nich zadzwonić, czy mają jakąś nową ofertę dla Ciebie

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem N 2 lata i powiem tylko tyle ze to chłam jakicj mało. miałem full pakiet. zrezygnowałem z tego i przeszłem do cyfrowego polsatu i jest o wiele taniej i tez tyle samo programow. nie wiem czemu wy tak zachwalacie ta Nkie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Pani z obsługi klienta mówiła że miesiąc ....

Kolego masz 3 miesieczny okres wypowiedzenia i to w dodatku w czasie nieoznaczonym z wyzszym abonamentem. -czyli po 18 miesiącach przechodzisz na wyzszy abonament - czas umowy nieoznaczony i dopiero teraz możesz wymówic z 3 miesiecznym terminem wypowiedzenia.Chyba że wczesniej przyjmiesz nowa ofertę na ich bandyckich warunkach. To jest pułapka numer 1.

Pułapka numer 2 to programy niegwarantowane , które moga Ci w kazdym momencie wyłączyć bez zadnych konsekwencji. Lub zarządac dodatkowej opłaty za te kanały bo one teraz sa w promocji za 0 zł. Jest jeszcze kwestia opłaty miesięcznej za dekoder -róznie ludzie piszą - z regulaminu wynika że dochodzi opłata 10 lub 20 PLN miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sprawa NC+ i nabijanie w butelkę abonentów - przypomniała mi sprawe z przed lat z Polsatem cyfrowym.

Oni kiedyś reklamowali polsat jak całkowicie darmową telewizję satelitarną - mieli dekodery dla klientów OFE Polsat i czegoś tam jeszcze.

Po jakimś czasie zrobili ją płatną. Za te łgarstwa - wzieli sie za nich ludzie z undergroundu, tzw. hakerzy i udostępnili klucze i puścili je do sieci.

Później powstał system AUTOUPDATE - i nawet jak polsat robił zmiane keyów to wszystko ładnie śmigało. Poprostu cały ich system Nagravision był rozpracowany. Tak ładnie im się zemścili.

Ciekawe czy po takiej akcji - NC+ też to czeka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Pani z obsługi klienta mówiła że miesiąc ....

Kolego masz 3 miesieczny okres wypowiedzenia i to w dodatku w czasie nieoznaczonym z wyzszym abonamentem. -czyli po 18 miesiącach przechodzisz na wyzszy abonament - czas umowy nieoznaczony i dopiero teraz możesz wymówic z 3 miesiecznym terminem wypowiedzenia.Chyba że wczesniej przyjmiesz nowa ofertę na ich bandyckich warunkach. To jest pułapka numer 1.

Pułapka numer 2 to programy niegwarantowane , które moga Ci w kazdym momencie wyłączyć bez zadnych konsekwencji. Lub zarządac dodatkowej opłaty za te kanały bo one teraz sa w promocji za 0 zł. Jest jeszcze kwestia opłaty miesięcznej za dekoder -róznie ludzie piszą - z regulaminu wynika że dochodzi opłata 10 lub 20 PLN miesięcznie.

A wiesz może gdzie to jest napisane w warunkach umowy?

Bo w rozdziale IX rozwiązanie i zmiana Umowy pkt.18 mówi że: umowa wygasa wskutek 1). Upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku umów zawartych na czas oznaczony w sytuacji, gdy abonent na 30 dni przed upływem okresu na jaki umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie dostawcę usług o rezygnacji z korzystania z usług, ze skutkiem na ostatni dzień okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu oznaczonego umowy.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

To były regulamin świadczenia usług.

Natomiast w rozdziale II. Warunków promocji pkt.5 Abonwnt może wypowiedzieć umowę zawartą na warunkach niniejszej promocji z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia na zasadach określonych w regulaminie.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z n byłem przez kilka lat bardzo zadowolony, dekoder turbo z 500GB, dobra jakość kanałów, większość mnie interesujących w HD, ze sportu tylko LM mnie interesowała, i inne mniej popularne dysypliny ale pokazywane na ogólnodostępnych kanałach.

Rezygnację z nc+ już złożyłem:decayed:. Chodzi mi o zasady i traktowanie ludzi.

nc + ma za dużo pułapek w swoim regulaminie, poczytajcie dokładnie posty kolegi mariuszby, dobrze to opisał:thumbup1:.

Co z tego, że włączyli nkowiczom zamiast nPremium Canal +, jak to jest tylko na krótki czas, nawet dokładnie nie napisali na ile? jest tylko info, że od 05.04.2013. Włączyli chyba tylko na 3 miesiące, bo na pewno nie na 18 miesięcy:decayed:.

Póżniej będzie płacz, że naliczają dodatkowe opłaty za pakiet C+ po okresie promocji nie wiadomo jakiej:grin:.

Jeszcze nie korzystałem z CP, wiec teraz dobra okazaja:decayed:. Jedyną różnica przy opłacie 59,90 zł to brak w CP w HD, są za to w SD - tvn turbo, bbc knowledge i tvn 24. Mało istotna różnica, dla mnie przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach promocji rozdział II punkt. 1 paragraf. 2 oraz punkt 5 i 6.

https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/regulaminy/canalplusplatinum/CANALPlus%20Platinum%2012m.pdf

To jest dla nowych klientów , ja jako stary klient dostałem taka samą "promocje" z tym że niema słowa o opłatach za dekoder. Jest odnosnik do ogolnego cennika , a tam jest opłata miesieczna za dekoder turbo w kwocie 20 PLN/miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do centrum abonenta i zostałem poinformowany, że mam 3 miesieczny okres wypowiedzenia i mogę w 15 miesiącu juz go złożyć. Jest to samo co było w c+

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy przechodzą z n na nc+ mają gorzej niż Ci którzy przechodzą z c+. Tak mi się przynajmniej wydaje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 02.04 wymowilem druga umowe w cyfrze. Poerwsza komczyla sie z koncem marca wiec wczesniej byla wypowiedziana. Mysslalem ze zaczekam na oferte bo tak zazwyczaj jest jak wysle wypowiedzenie ale poczytalem na forum antync i okazuje sie ze maja dziwne zapisy w umowie i malo programow gwarantowanych czyli w przyszlosci usuna mi 5 i nie bede mogl zerwac umowy:-\

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz spuszczają z tonu i mozna dostac Platinum za 89zł z multirumem i Philps PVR za 0zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przechodziłem koło Cyfrowego polsatu, no i zapytałem czy mają jakąś ofertę dla osób z konkurencji, a więc full pakiet za 99zł + 5 zł za dekoder lub 49 zł jednorazowo, czas trwania umowy 15m w tym 3 za free, potrzebny jest ostatni rachunek.

Za to spojrzałem sobie na stronę CP, okazuje się że możemy dostać umowę na 15m w tym 3 za free, full pakiet 89,90zł + 5zł dekoder lub jednorazowo 49 zł więc żadna promocja...

Chyba nie ma czego komentować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz spuszczają z tonu i mozna dostac Platinum za 89zł z multirumem i Philps PVR za 0zł :decayed:

Skąd to info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www CP jest umowa na 15 mies w tym 3 bezpłatne miesiące za 89,90 zl full pakiet, nie ma umowy na 18 mies.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=9

Karwa ludzie jak wy czytacie te info:facepalm:

Dowiedziałem się z kilku różnych żródeł, że oferty na www i w APS różnią się od siebie cenami i długością trwania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...