Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj listownie ofertę nc+ i pobieżnie ją przejrzałem:facepalm:

Dotychczas w N miałem abonament 59pln+20pln multiroom, oferta NC+ na 18 miesięcy to 79pln podstawowo + opłaty za multiroom... zamiast Npremium na pół roku dali Canal+ na dwa miesiące:polew:

Chyba zdrowo ich pojebało, moicz dzięki za linka:decayed:

Miałem to samo i w punkcie nc+ dostałem ofertę na 18 miesięcy - 9 miesięcy 49zł kolejne 9 miesięcy 59zł + multi 20zł/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na razie liściki przychodza tylko N-kowcą. Ja mam umowe w C+ do lipca i na razie nie mam zamiaru nigdzie sie przenosic.Poczekam na Platinum za 79zł lub ALL-a za 139zł wiecej nie jest to warte :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na razie liściki przychodza tylko N-kowcą. Ja mam umowe w C+ do lipca i na razie nie mam zamiaru nigdzie sie przenosic.Poczekam na Platinum za 79zł lub ALL-a za 139zł wiecej nie jest to warte :decayed:

Oj chyba się nie uda... nowa "umowa" jest tak skonstruowana że albo rezygnujesz, albo z automatu przenosisz się do NC+ i o to właśnie jest to całe halo.

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

autor trochę przesadza, ale warto przeczytać:wink:

Nieczyste zagrywki NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wypowiedzenie wysłałem ;)

umowę miałem do września ale od lipca przechodzą już tylko na pakiety nc+ więc moja umowa ważna tylko do końca czerwca

ale z tego co czytałem to mase ludzi tak postąpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszło pismo, obecna oferta to 48 zł za wszystkie pakiety tematyczne + na 7 miesięcy dostałem npremium hd 4 kanały (umowa przedłużana w grudniu) teraz proponują mi CANAL+ Silver za 64 zł także do 19 kwietnia mam czas na wysłanie wypowiedzenie bo na pewno to będę robił i zobaczymy co z tego wyjdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie kazdy otrzymał pismo ja rezygnuje 20zł za mniej kanałow niech sobie w buty wsadza, polsat cyfrowy 49zł i jest to co mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem n-kę. Dostałem papierową ofertę na Silver za 79, po rozmowe (do nich się dodzwonić...) dali Gold za 79 na 18 miesięcy. To i tak lipa przy tym co miałem: 4xnPremium, NPremium Vod, HBO -za 69 :(

Ogólnie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala rezygnacji chyba trochę ich zaskoczy. 70-80% ludzi z którymi rozmawiałem ma zamiar wypowiedzieć umowę przed 19 kwietnia.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy uciekną bo oszukują ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to pisma dostali tylko ci, co mieli "n". do nas jeszcze nic nie przyszło (mieliśmy c+). na facebooku napisali, że przez 3 miesiące mam za darmo n Sport :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to pisma dostali tylko ci, co mieli "n". do nas jeszcze nic nie przyszło (mieliśmy c+). na facebooku napisali, że przez 3 miesiące mam za darmo n Sport :grin:

zgadza sie od dzis.Mi sie udało włączyc ten kanał 3 tyg temu przed fuzją :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jeszcze nic nie przyszło a też mam C+, ale nie wybroażam sobie że mając teraz max pakiet w C+, żeby mi czegoś nie włączyli albo żebym im jeszcze za coś musiał dodatkowo dopłacać bo odrazu poleci wypowiedzenie. Nie po to podpisałem w grudniu aneks po ponad miesięcznych ciężkich negocjacjach(z pismem o rozwiązanie umowy włącznie) żebym teraz nie miał tego co wynegocjowałem albo musiał za to dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to pisma dostali tylko ci, co mieli "n". do nas jeszcze nic nie przyszło (mieliśmy c+). na facebooku napisali, że przez 3 miesiące mam za darmo n Sport :grin:

W cyfrze masz "n Sport" ? Na którym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za canal+ sport jest nSport 35 czy 36 kanał jakoś tak z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to pisma dostali tylko ci, co mieli "n". do nas jeszcze nic nie przyszło (mieliśmy c+). na facebooku napisali, że przez 3 miesiące mam za darmo n Sport :grin:

W cyfrze masz "n Sport" ? Na którym kanale?

nie pamiętam, na którym kanale. do tej pory był nieaktywny, a od dziś ma być podobno aktywny. zobaczymy jak wrócę do domu... Nyna, z tego co patrzyłem to ten max pakiet kosztuje 199zł w nc+ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co patrzyłem to ten max pakiet kosztuje 199zł w nc+ :facepalm:

dzis oferowali mi to za 179zł i powiedziałem,że za drogo i czekam na poniżej 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się niestety, że nc+ to totalna porażka i żenada!!!

Oferta dla migrujących z N gorsza niż dla nowych abonentów!!! Obecnie płacę 59,90 +10 zł za nPremium, umowa chyba do sierpnia/września 2013 a proponują mi pakiet za 79 zł na 18 miesięcy (dla nowych jest n a12 miesięcy to samo:)), z mniejszą ilością kanałów - SD i HD liczą jako nowy kanał, poza tym sporo kanałów jest niegwarantowanych, tzn, że w każdej chwili mogą je wyłączyć i nie jest to podstawą do rozwiązania bez kary!

Prezes żabojad uważa ludzi za debili, wyrażając swoje zdziwienie, że komuś się oferta nie podoba i ludzie jej nie rozumieją! Rzekomo miało być elastycznie i pod abonenta tzn 600 opcji wyboru! 600 opcji ale czego???????? Mniej kanałów za więcej kasy?

Dobrze, że można rezygnowac do 19.04.2013 bez kary:)

Polecam lekturę profilu Anty NC+ na FB, prawie 23 tys osób w cigu kilku dni polubiło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co patrzyłem to ten max pakiet kosztuje 199zł w nc+ :facepalm:

dzis oferowali mi to za 179zł i powiedziałem,że za drogo i czekam na poniżej 150zł

No ja właśnie w C+ płącę teraz za cały pakiet 156 zł i mam nadzieję że w tej cenie mi włączą te kanały co doszły z N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...