Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Platforma cyfrowa NC+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany da radę przez Wi-Fi premium box przeglądać neta?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

siemka

ma ktoś dekoder pod nc+ ale nie ten co daja tylko swój np nbox z enigmą lub jakiś inny ?

Opublikowano

Ja mam Arrivę.

Co potrzeba?

Opublikowano

Pytam bo chciałbym coś może nowszego z dyskiem gdzie mogę wrzucić kartę cameleona z nc+

Opublikowano

Arriva chodzi bezbłędnie na kameleonie.

Wkładasz pendrive'a i nagrywasz co chcesz i ile chcesz.

Zaleta: bardzo cicha praca ( bo nie ma wbudowanego dysku ) i się nie zawiesza.

Opublikowano

Arriva chodzi bezbłędnie na kameleonie.

Wkładasz pendrive'a i nagrywasz co chcesz i ile chcesz.

Zaleta: bardzo cicha praca ( bo nie ma wbudowanego dysku ) i się nie zawiesza.

Tylko Technisata z serii ISIO brać bo zdecydowanie lepszy obraz.Cena może nie najtansza ale są Audi i Dacie :wink:

Opublikowano

Arriva chodzi bezbłędnie na kameleonie.

Wkładasz pendrive'a i nagrywasz co chcesz i ile chcesz.

Zaleta: bardzo cicha praca ( bo nie ma wbudowanego dysku ) i się nie zawiesza.

Tylko Technisata z serii ISIO brać bo zdecydowanie lepszy obraz.Cena może nie najtansza ale są Audi i Dacie :wink:
Ma dysk żeby można było nagrać film.
Opublikowano

Ma dysk żeby można było nagrać film.
są z dyskiem lub bez.Jak bez tez nagra sie na pena :)
Opublikowano

A jak cenowo to stoi?

Opublikowano

na allegro sobie zobacz.Bez dysku

http://allegro.pl/tuner-technisat-technistar-s3-isio-czarny-smart-hd-i6032265146.html

z dyskiem drozsze.Jak masz np.dysk zewnetrzny to podlaczasz do tego i nagrywasz.

Opublikowano

na allegro sobie zobacz.Bez dysku

http://allegro.pl/tuner-technisat-technistar-s3-isio-czarny-smart-hd-i6032265146.html

z dyskiem drozsze.Jak masz np.dysk zewnetrzny to podlaczasz do tego i nagrywasz.

Ile już masz taki dekoder? Masz złożona kartę płatnej tv? Menu jest w polskim języku?
Opublikowano

W tej arrivie jest przewijanie czy tylko nagrywanie? Równocześnie można jeden oglądać a drugi kanał nagrywać?

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Jest przewijanie.

Nie próbowałem takiej opcji. Temat do sprawdzenia.

Opublikowano

a co powiecie z tunerze VU+ UNO lud DUE ? ma ktoś styczność z tym

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Idzie cos ugrać w nc+ czy może szukać innego dostawcy? Dałem wypowiedzenie, do 31.12 mam aktywna tv, i koniec, odsyłam dekoder i mogę sie z nimi pożegnać. Z n-ką jestem od początku ich istnienia, jednak nie raz czytałem i słyszałem jakie to nowi klienci maja rabaty a ja dalej płace te 80zl, z czego potrzebuje tylko bajki i TVN turbo. Mam canal plus, a tak to raczej podstawy. Na razie nie dzwonią i cos czuje, ze dzwonić nie zamierzają. A żeby nie stracić łączności ze światem cos muszę ogarnąć i myśle, ze da radę płacić do 50 zł i co ważne- dekoder z nagrywarka, to są takie dwa wytyczne. Bardzo proszę o porady, bo już połowa grudnia:)

Opublikowano

mi lojalka sie konczyla 30 listopada. wypowiedzenie wyslalem pod koniec pazdziernika. Z oferta ktora mnie zainteresowala zadzwonili kolo 23 listopada. Wczesniej oczywiscie dzwonili zanim zlozylem wypowiedzenie ale oferta byla gorsza - wiec trzeba czekac.

Opublikowano

mi lojalka sie konczyla 30 listopada. wypowiedzenie wyslalem pod koniec pazdziernika. Z oferta ktora mnie zainteresowala zadzwonili kolo 23 listopada. Wczesniej oczywiscie dzwonili zanim zlozylem wypowiedzenie ale oferta byla gorsza - wiec trzeba czekac.

Co tam ugrales? Ile płaciłes a ile teraz będziesz płacił?

Ja też zawsze czekam nawet do ostatniego dnia. Teraz mi się kończy w marcu więc po nowym roku idzie pisemko

Opublikowano

placilem 99, teraz mam tak:

f6cCJkW.png

Opublikowano

Ja mam comfort +

+

c7f9b0aae830a5bc1de6ece35e254efe.jpg

Za 81.20

Także czekam na propozycje z ich strony

Opublikowano

Jak zrezygnuesz i weźmiesz Polsat, to szlag Cię trafi po tygodniu.

Obsługa tunera to jakaś porażka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.