[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????

Krzysiek29 A4

Witam proszę o poradę którą firmę wybrać żeby wzmocnić moje B7 Compsport czy Vtech pytam tylko o Kraków no chyba że znacie jakieś inne firmy które dobrze podnoszą moc w TDI???? :banan:

Dynosoft - podobno bardzo dobrze chipują ale również chciałbym się dowiedzieć coś na temat Compsportu.

tylko Dynosoft Katowice, zadzwoń do Wojtka i powołaj się na nasz klub to dostaniesz rabat

Zgadza się jestem z Krakowa i jechałem specjalnie do Katowic i się opłacało więc jak najbardziej polecam Dynosoft

odnoście VTech-u to ostatnio znajomy robił i ... jest niezadowolony więc drogą eliminacji zostaje Comp, aczkolwiek wiele dobrych opini słyszałem też własnie o Dynosofcie

Poczytaj sobie wątek Dobrzy chiptunerzy, tak jak napisał Piotrek98igo. Między tymi co podałeś wybrałbym COMPSPORT. A osobiście wolałbym sie wybrać do DYNOSOFTU.

Tylko TTC

widze ze Kolega podobnego wyznania jak ja :thumbup1:

Jestem bardzo zadowolony z efetkow ich pracy:banan:

chyba się skusze na DYNOSOFT czytałem wątek dobrzy o którym wspomina Grisza79 i zdecydowana większość zachwala aligatora odległość nie jest wielka bo mam jakieś 80km w sumie pasuje mi udam się tam w najbliższym czasie.

:good::good::good:

Tuning Tech Center. Zależy jakich szczegółów chcesz. Numer do nich 602 355 117

Tu jest temat dotyczący grupowego czipa w Dynosofcie. Zapisuj się, będzie nas więcej :)

tak dla porownania jaka jest roznica przy grupowym a normalnie ,jesli chodzi o grupowy to bym sie pisal ale nie teraz ,jestem splukany jak narazie:kwasny:

grupowy jest tańszy chyba w Compsporcie to było kosztuje to 1000zł za 10 samochodów indywidualny 1500zł

mi napisali w comp sport ze za afn stage 1 1000zł bez ceregieli z grupowym.