Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning Katowice?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jest :shock3: , gdzie reszta chętnych :eusathink: .

Opublikowano

chyba cena podziałała jak strach ...

ale tak poważnie to też myślałem że będzie trochę taniej niż ten kafelek ;)

Opublikowano

Moim zdaniem cena jest dobra. Wolę zapłacić trochę więcej i mieć zrobiony profesjonalnie program niż zapłacić parę stówek mniej i później się wkurzać, lub mieć jakieś kłopoty z silnikiem i przeniesieniem napędu. Jak komuś nie szkoda auta to może jechać do jakiegoś koziojebaka co mu wgra gotowca lub inne badziewie. Zapisywać się bo zostało bardzo mało czasu.

Opublikowano
chyba cena podziałała jak strach ...

ale tak poważnie to też myślałem że będzie trochę taniej niż ten kafelek ;)

Kolego pamiętam że 2lata temu grupówka u Aliego jeszcze wtedy w Tychach była po 1000 i zdziwiłem się jak ktoś napisał 800 :whistling:

tak to jest jak ktoś pisze "z płuc" i robi pozostałym nadzieje:rolleyes:

cena jak napisał Pretor jest bardzo dobra - to jeden z najlepszych chłopaków w PL

Opublikowano

A kto może potwierdzić, że jak coś będzie nie halo to 200zł ale potem na samym sofcie - tak kwota?

Opublikowano
A kto może potwierdzić, że jak coś będzie nie halo to 200zł ale potem na samym sofcie - tak kwota?

danielom potwierdzić na 100 to możesz telefonicznie u źródła - podałem nr pare postów wyżej :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Czyli nici z grupowki? Szkoda..

Opublikowano

było dużo więcej chętnych niż 10 sztukasów a tu naraz taka pustynia tylko 5 tzw furmanek ;)

jeszcze mają czas - od 17 zapisy więc może uzbiera się potrzebna ilość

Opublikowano

wiam Panowie nie sledzilem tematu bo bylem na urlopie:) cos widze ze nagle z 14 chetnych jest 5 osob wiec raczej grupówki nie bedzie tak? a co z indywidualnym czipem? tez sa takie dlugie terminy?ja oczywiscie dopisze sie do listy ale przed tym chcialbym sprawdzic czy moj samochod sie nadaje tzn zrobic logi wystarczy tak?i czy ktos wie gdzie w krakowie moge to zrobic zeby juz wiedziec napewno i dopisac sie do listy pozdrawiam

Opublikowano

1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05

2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05

3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05

4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05

5. Krzysiek29 A4 B7 BLB -termin 21.05

6. 4red A4 B8 -termin 11.05

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kiedy będą konkretne zapisy u samego aligatora?

Opublikowano
1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05

2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05

3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05

4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05

5. Krzysiek29 A4 B7 BLB -termin 21.05

6. 4red A4 B8 -termin 11.05

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kiedy będą konkretne zapisy u samego aligatora?

7. Proponuję termin grupówki 7 - 18 maja 2012

8. Zapisy telefoniczne na terminy 16 - 27 kwietnia.

Czytałeś temat?

Opublikowano

AAAA SORKI :D

Opublikowano

Dałem info na forum passata o grupowym chipie, może ktoś z nich się jeszcze dopisze. Na forum A6 też dam znać.

Opublikowano
wiam Panowie nie sledzilem tematu bo bylem na urlopie:) cos widze ze nagle z 14 chetnych jest 5 osob wiec raczej grupówki nie bedzie tak? a co z indywidualnym czipem? tez sa takie dlugie terminy?ja oczywiscie dopisze sie do listy ale przed tym chcialbym sprawdzic czy moj samochod sie nadaje tzn zrobic logi wystarczy tak?i czy ktos wie gdzie w krakowie moge to zrobic zeby juz wiedziec napewno i dopisac sie do listy pozdrawiam

Kolego jeśli jesteś zdecydowany że chcesz robić program to nie ma się co zastanawiać i zwklekać zapisuj się:decayed: .. Z tego co sie orientuję "niesprawny" znaczy że gołym okiem widać że coś wycieka.. odpada.. nie działa.. zauważalnie słabo przyspiesza, wpada w awaryjny itd itd.. przecież nikt nie jest pewien czy w autku wszystko działa idealnie, a każdy jedzie na program:wink:

wg mnie nie ma się co martwić-Ty znasz swoje autko i wiesz czy działa czy nie a Alli zabezpiecza się przed tym żeby mu ktoś złomu nie przywiózł i nie miał nadz przy okazji na naprawę w cenie programu.. takie moje zdanie i uwierz mi że pewnie się nie mylę :tongue:

Opublikowano

Jutro zadzwonie do DYNO jeżeli jest możliwość przyjechania około 14.30 bo niestety pracuje tylko na rano to jutro dopisuje sie do listy bedzie 7 osób.

Opublikowano

coś się zrobiło cicho a zapisy tuż tuż

niedobrze ;)

Opublikowano

Zapisał bym się ale ta cena... :facepalm:

Jest 2x większa jak myślałem. Jeszcze się zastanawiam... :kox:

Opublikowano

tak jak pisałem wcześniej - cena !!!

Fachowiec jest dobry ale cena jednak odstrasza 50% chętnych

Opublikowano

do wieczora będę wiedział czy dam radę ....więc jak coś to się dopiszę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.