Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VFIZ on Audi B6/B7


kicoro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem na wyjeździe przez dwa tygodnie ale sprawy posuwają się do przodu,

wygląda na to że za tydzień lub dwa będą gotowe pierwsze 4szt (w tej chwili już złożyłem i uruchamiam pierwszą sztukę)

pozdrawiam

@klaczek84 jeśli i tak nie jesteś zainteresowany, nie masz do wniesienia nic konstruktywnego,

to ogranicz swoję niskie pobudki oraz nie zaśmiecaj wątku :kwasny:

Odśwież sobie trochę pamięć bo w sprawie VFIZ to pisałem do ciebie ponad rok temu jeszcze na forum vwgolf.pl z niku jarek_ns to sprawdź sobie co tam ustaliliśmy a potem temat przeszedł na forum A4 i były kolejne PW i kolejne zapewnienia a efektu żadnego, wiec już w połowie roku odpuściłem temat, po kolejnych nie dotrzymanych terminach.

I tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie to forum. Skąd mam wiedzieć jakie masz nicki na innych możliwych forach.

Rozmowa z kimś o nicku jarek_ns trwała dwa posty i zakończyła się ustaleniem że informacja o dostępności wersji do a4 będzie na tym forum.

Na nic konkretnego z tobą ani z jarek_ns nie umawiałem się. Jarek_ns nawet nie jest na liście zdecydowanych gdyż od ponad roku się nie odzywa.

Ja mam pracę i rodzinę, Tobie niczego nie obiecywałem, nie mam wobec Ciebie żadnych zobowiązań ani długów,

a Ty nie masz prawa żądać odemnie czegokolwiek lub mieć do mnie pretensji.

Jak byś komuś zapłacił i nie dostał czegoś to wtedy mógłbyś mieć roszczenia.

Projekt powstał głównie dla mnie i kilku znajomych a tu pytałem o pomysły na dodatkową funkcjonalność.

i póki co to nie jest to projekt komercyjny.

Ja mogę jedynie zrobić komuś przysługę.

Jak Ci nie odpowiada możliwy termin to zrób lub skołuj sobie coś innego,

SAM wymyśl i skonstruj coś NOWEGO, SAM i zobacz jak to jest ile zrobie czegoś skomplikowanego pochłania czasu.

To nie polega na kupieniu kilku gotowych modułów i połączeniu ich wiązkami.

I dlaczego takie rzeczy nawet komercyjnie powstają latami a czasami nigdy nie są dokończone.

W Polsce najłatwiej o krytykę, narzekanie i psucie krwi innym.

Na liście do VFIZ do A4 są osoby tylko co zgłaszały się przez a4-klub forum ew. przez email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz czy jak opanujesz w B6 te fisy z czerwonymi wyświetlaczami to będzie szansa że zadziałą to w B5 w liczniku z FIS po II lifcie???

Trudno mi powiedzieć, należałoby zrobić jakieś próby i sprawdzic czy protokół komunikacji jest podobny czy zupełnie inny,

B5 po II lifcie czy ma i ile magistral can-bus (chodzi głownie o infotaiment, convienience) ?

Odnośnie B6 z czerwonym FIS to jest ktoś z Katowic lub okolic co ma takie auto i jest zainteresowny VFIZ ?

Aby to zrobić musiałbym mieć dostęp do takiego samochodu od czasu do czasu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczje trudno podawać indywidualne terminy, gdyż powiedzmy że kiedyś zgłosiło sie ok. 20osób a cześć teraz nie odpowiada,

więc nie wiadomo kto jest nadal zdecydowany a kto nie.. Ty pytałeś jako jeden z pierwszych wiec niedługo możesz już mieć strzelam że np za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaproponowałem aby stworzyć listę aktualnie chętnych, może zróbmy to jeszcze raz, każdy kolejny niech kopiuje listę poprzednich, wtedy konstruktor będzie zorientowany kto jeszcze chce.

1. kuba.goller

2.

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róbcie listy jak za komuny...kontrolujcie czy ktoś stoi w kolejce a jak się spóźni to wykreślajcie......:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy żarty już sobie robią :) a najfajniesze jest to że jest pierwszy na swojej liście ;-) Tak na poważnie to robię już kable...

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

raczej tak: 1. baszmak7, 2.gregorio. 3. siemian, 4. ralphA4, 5. kuba.goller

cześć jest ze względów chronologicznie, część z racji na bliskość, wersję samochodu

chyba nie ma sensu robic teraz dłuższej listy, to powinno się udać w lutym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć temat... ukończyć pracę... dać ogłoszenie w dziale sprzedam :naughty: bo tak to się tylko spory zament robi przy czym Mariusz sobie szarpie nerwy :decayed: \

Ja miałem ochotę na ten wynalazek ale widzę że chyba prędzej dorobie się b8 niż dopcham do tego towaru :kox:

Pozdrawiam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za tym aby chęć posiadania wysyłać na maila lub pw.

Ten wątek miał służyć czemmu innemu, najlepiej go conajmniej wyczyścić albo zamknąć

pozdrawiam

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 11:12 ----------

założylem strone gdzie mozna pytać/czytać o takie rzeczy jak dostępność qmatik.pl ale trzeba sie zarejestrowac gdyż nie jest ogólnie dostępna,

może ten wątek warto wyczyścić np. o posty od #64 od #83, i #86 do #92 bo to sam off-topic, może warto wrócić do głownego temata ;)

Jest jeszcze pomysł aby dorobić jeszcze wybranych logowani grop i możliwość przegrania pliku po podłączeniu przez USB do kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...