Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VFIZ on Audi B6/B7


kicoro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota :thumbup1: Ten bajer z powodzeniem może zastąpić wszystkie głupawe wskaźniki które szpecą auto, typu podi i inne. Bierz się za sprzedaż tego :naughty:

Wykresy są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś też myśli podobnie, tzn też nie podoba mi się słupek w wskaźnikach.. :>

Dużo roboty (wraz ze słupkiem), koszt za X wskaźników wysoki, przysłania widok.. i autko zaczyna wyglądać jak choinka

Co do rysowanie wykresów to nie obiecuje że wszedzie będą prawidłowo działać,

gdyż na liczniku RB4 działają ok a na drugim RB8 czasami źle się rysuje (testowałem tylko dwa liczniki)

szukałem przyczyny u mnie a wygląda na to że RB8 może mieć jakiś błąd w wewnętrznym oprogramowaniu

nie udało mi się jeszcze obejść tego problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby się dało ogarnąć, żeby było to wyświetlane też na RNS-E :P

Poza tym profi robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jeszcze przeprojektować płytkę VFIZ, wieć troche jeszcze trzeba poczekać np miesiać,

w miedzyczasie powstaje tez strona poświecona VFIZ

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kolega jeszcze nad tym pracuje :naughty: nie ukrywam , ze Ja tez bym chcial wiedziec czy juz gotowe i czy mozliwa jest produkcja masowa.

Kasa przygotowana na zakup owego cuda teraz tylko czekamy na pomyslodawce co i jak ?

Zapewne wielu kolegow z forum czeka nie cierpliwie na zakonczenie prac :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat nie umarł ale wypadł temat remontu i przeprowadzki, dlatego mało czasu miałem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, prace zwolniły gdyż trafił mi się remont i przeprowadzka w miedzyczasie ale na pewno będzie dokończony.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam moj test zegarów?? działasz cos??

Narazie nie, najpierw potrzebuje doporowadzic do dobrego stanu VFIZa

PYTANIE czy jest na forum ktoś z okolicay co ma B6 z mdułem telmatik, potrzebowałbym zlogowoać protokół komunikacji

w celu rozbudoway interejsu uzytkownka, ewentualnie ktos zna tu kogos, oczywiście nie za darmo

albo "oddam" ;) vfiz po kosztach

Hej

Założyłem sobie niedawno RNS'a do czerwonego fisa strzałki rysuje, nie wiem czy działa na tej samej zasadzie co telematik więc jak jesteś jeszcze zainteresowany mogę zlogować transmisjie i podesłać Ci na email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w tej chwili VFIZ testuję się u dwóch znajomych i po wprowadzeniu ich uwag

VFIZ będzie dostępny na szerszą skalę.

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie różnicy miedzy czerwonym a białym jeśli chodzi o VFIZ, ale w tej chwili obsługiwany jest tylko biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pracę w toku, w tym miesiącu będę miał gdziesz 4 sztuki do rozdzielenia na a4-klub,

o wyborzę osób zadecyduję długość oczekiwania, gdzieś mam listę chętnych.

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij....

4 sztuki do rozdzielenia na a4-club,

to nie unas.....:grin: będą beta testerzy

Cześć, pracę w toku, w tym miesiącu będę miał gdziesz 4 sztuki do rozdzielenia na a4-club,

o wyborzę osób zadecyduję długość oczekiwania, gdzieś mam listę chętnych.

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij kolego , temat umarl smiercia naturalna :facepalm:

Szkoda bo wielu chetnych czeka na ten gadzet i na jakies konkretne wiadomosci od samego pomyslodawcy czy mamy liczyc na jakies gotowe sztuki i powoli kazdy z chetnych zakupi owy gadzet do swojego auta czy tez mamy o tym zapomniec i temat do zamkniecia ?

Z calym szacunkiem dla Ciebie "kicioro" i dla Twojego pomyslu , rozumiemy Twoje sprawy rodzinne itp. ale przydala by sie wkoncu jakas konkretna wiadomosc dla wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...