Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat poniższych felg...jak wygladaja na B5.

1. http://moto.allegro.pl/rh-17-5x112-audi-mercedes-vw-i2149888187.html

2.http://moto.allegro.pl/nr58-alu-5x112-17-audi-a4-vw-passat-sharan-klp-i2187144086.html

3. http://moto.allegro.pl/piekne-felgi-17-audi-mercedes-volkswagen-vw-i2191804361.html#tabsAnchor

W sumie dla mnie najciekawsze są pozycje 2 i 3, ale na tych ronalach troche dużo ciężarków. Jak to się ma do kupna używanych felg? Jest to jakiś wyznacznik ewentualnych problemów z wyważeniem?

I czy wg Was alu nr 3 pasują do B5?

Wielkie dzięki za odpowiedzi:hi:

Opublikowano

zadne :/

Opublikowano

moim zdaniem:

1) całkiem niezłe.

2) ciężkie do umycia

3) kompletnie wymiatają

co do ciężarków to tym bym sie nie przejmował. ja nie kupuje alu na allegro bo ciężarki może i widać ale to czy były spawane to ciężko zobaczyć, na żywo co prawda też ale szansa jest większa

Opublikowano

Jeśli najbardziej podobają Ci się 2 i 3 to z tych dwóch nr 2 bardziej mi podchodzi.

Tak naprawde o gustach się nie dyskutuje i powinieneś wybrac te które Tobie najbardziej odpowiadają.

Opublikowano

z tych co podałeś to nr 3, ale szczerze mówiąc poszukałbym czegoś innego

Opublikowano

nic z tych

Opublikowano

Kolego takie sobie te felgi. Ja poszukałbym innych jednak.

Opublikowano

Bierz 2kę, sam się przymierzam do takich i uważam że będą pasować.

Opublikowano
  • Autor

Jak macie jakieś propozycje, z którymi B5 wygladałoby jak należy to będę wdzięczny :)

Opublikowano

Napisz jakie masz zawieszenie? Ori czy obniżone ? Jak ori to moim zdaniem pakuj jakieś ori Audi bo i tak szału nie będzie.

Opublikowano

jeżeli tylko z tych to nr 2, w dziale sprzedam są do wzięcia takie 18'' :wink:

64e7468a35f7a168.jpg

Opublikowano
o jak jest na samochodzie to zupelnie inaczej sie prezentuja

chciałeś napisać - lepiej :naughty:

Opublikowano

O rany, wygląda zarąbiście! :slina: ja bym się nie zastanawiał :wink:

Opublikowano

Te które podał kolega Cineksik jak dla mnie wymiatają do tego gwint i cud miód i orzeszki.

Opublikowano

dobre te ronale sa? mocne to na nasze drogi? producent pochodzenia?

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

i jakie ET najlepiej wlasnie do takiego avanta z 1BE

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie 1BA...niestety, ale jak fundusze pozwolą to będzie niżej. A felgi miodzio...muszę się im bliżej przyjrzeć:D

Opublikowano

Ronale są niemieckiej produkcji, ale w tym roku podobno mają już w Polandii produkować, nawet na stronie Ronala czytałem... Moim zdaniem to nie żadne szprychy więc delikatne nie są xD

Opublikowano

To zależy w jakim kierunku będziesz podążał z modami :wink: mi się najlepiej podoba RH ale wiadomo do nich musi być dobra gleba bo tak to nie będzie efektu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.