Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana osuszacza klimy- co ile?


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

cacus sam luzuj z takimi tekstami

to akurat nie dotyczyło konkretnie Twojej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna przyczyną awarii sprężarek jest właśnie ................... awaria wentylatora więc jak komuś nie chodzi ten wiatrak to radził bym się tym zająć bo jak się zrobi gorąco a wentylator nie będzie chodził to zrobi się takie ciśnienie że sprężarka tego nie wytrzyma.

napisalem gdzies ze mi wentylator nie chodzi?

Czy ja napisałem gdzieś że to do Ciebie? NIE więc nie wiem co się tak spinasz.

Napisałem ogólnie co jest istotne żeby sprężarki nie wykończyć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna, daj spokój, widac że gostek jest mocno przewrazliwiony na swoim punkcie

wykazujemy dobra wole i chcemy mu dobrze doradzic a ten pajacuje

niech ktos juz zamknie temat, poniewaz sie wyczerpał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawy temat, chłopaki obczajeni, i chyba znalazłem odpowiedź na nurtujący mnie problem, w ubiegłe wakacje nabiłem klime bo rozwalił mi się wąż pod autem, i faktycznie chłodzi ledwo co w porównaniu do działania przed usterką. Dzięki devastation, NYNA za wyjaśnienie tematu. :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdjac prawa przednia lampe, obudowa filtra powietrza i osłone dolną (jak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie po wymianie osuszacza i tego dlawika, wszystko poszlo ok, jedynie co mnie zmartwilo to to ze ten dlawik byl dosc mocno zanieczyszczony i widoczne byly w nim jakby malenkie opilki metalu, zaczynac sie martwic konczącą sie sprezarką czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dławik wyłapuje wszelkie nieczystosci

dobrze jest zapodac do ukłądu z 30% wiecej oleju sprezarkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja wymieniam go co roku i zawsze jest troche smieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kamien z serca w takim razie

jeszcze raz dzieki za wszelkie porady:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie po wymianie osuszacza i tego dlawika, wszystko poszlo ok, jedynie co mnie zmartwilo to to ze ten dlawik byl dosc mocno zanieczyszczony i widoczne byly w nim jakby malenkie opilki metalu, zaczynac sie martwic konczącą sie sprezarką czy jeszcze nie?

Opiłki świadczą, ze kończy się łożyskowanie kompresora dlatego nie wykluczone, że po jakimś czasie będziesz musiał go regenerować bądź wymienić ponieważ będzie stawiał coraz większy opór dla silnika. Chyba, że kompresor uległ uszkodzeniu poprzedniemu użytkownikowi a opiłki zostały w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten dławik się fachowo nazywa? patrze po aledrogo i nic nie wypatrzyłem. Czy to kupuje się oddzielnie czy razem z osuszaczem w zestawie?

Muszę to zrobić bo moja kobita alergik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej moze sie tez nazywac dysza rozprężna , jak powiesz w intercarsie dlawik to napewno beda wiedzili o co chodzi, u mnie koszt tego zdaje sie 12zl, do kupienia osbobno oddzielnie osuszacz oddzielnie dlawik

co do kobity alergika to przedewszystkim dobry filtr kabinowy najlepiej z włókien węglowych, super sprawa, no i odgrzybienie calego ukladu z ozonowaniem

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Nyna ten Twoj link mi cos nie bangla, nie wiem jak innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skorzystam z okazji, że temat odpowiedni to mam akurat nowiutki osuszacz na sprzedaż jakby ktoś potrzebował, u mnie się okazało, że narazie nie trzeba go wymieniać, szkoda, że się dowiedziałem po zakupie.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231235-Osuszacz-Klimatyzacji-Hella-Behr-NOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skorzystam z okazji, że temat odpowiedni to mam akurat nowiutki osuszacz na sprzedaż jakby ktoś potrzebował, u mnie się okazało, że narazie nie trzeba go wymieniać, szkoda, że się dowiedziałem po zakupie.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231235-Osuszacz-Klimatyzacji-Hella-Behr-NOWY

Zanczy że miałeś nowy i dlatego go nie wymieniasz?

Osuszacz się wymienia co jakiś czas a nie czy jest sprawny czy niesprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...