Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miszka po ile takie komplety zydelków lataja w uk?te białe mi sie podobają ale na recaro z alcanatara z dtm to normalnie chory jestem

Opublikowano

Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno :grin:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno :grin:

Bardzo prosze:

Tylny zderzak s4 pod czujniki do sedana + listwy zewnętrzne s4 110F :polew:

Za komplet białych recaro s4 + boczki + wszystkie carbony + kiera bez poduchy

300F :polew::kox:

Za komplet czarnych recaro rs4 bez tylnego siedziska 120F

tu siedzenie kierowcy jest nie kompletne , brak tylnego plastiku , poduchy, przycisków i instalacji

A pojechałem tylko po tylny zderzak :polew:

Mam też zderzak tylny s-Line avant na dwie fifki i przedni s-line

Ogólnie to wszystko nabyłem u babajców na naprawdę dużym złamie koło Londynu, jak to jeden gość tam powiedział , te plastiki nie mają dla nich wartości liczy sie tylko metal

Wysłane z Ipka

Boczki sie już sprzedały

karbony na dechę i popielniczka przód i ramka też, listwy i pare gratów już też powoli klarują cene na yebayu

Jutro wystawiam białe recaro a w następnym tygodniu czarne.

Ogólnie to nie mam czasu ostatnio na nic , bo w pracy zapiernicz i po za tym dzieci i dom

...i kiedy tu coś rezać ???

:hi:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

JPRD! :decayed: brak mi słów po prostu.

Opublikowano

Czekam na recaro:-)

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy pomnożyć x5zł za funta i cena śmiechu warta :polew:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno :grin:

Bardzo prosze:

Tylny zderzak s4 pod czujniki do sedana + listwy zewnętrzne s4 110F :polew:

Za komplet białych recaro s4 + boczki + wszystkie carbony + kiera bez poduchy

300F :polew::kox:

Za komplet czarnych recaro rs4 bez tylnego siedziska 120F

tu siedzenie kierowcy jest nie kompletne , brak tylnego plastiku , poduchy, przycisków i instalacji

A pojechałem tylko po tylny zderzak :polew:

Mam też zderzak tylny s-Line avant na dwie fifki i przedni s-line

Ogólnie to wszystko nabyłem u babajców na naprawdę dużym złamie koło Londynu, jak to jeden gość tam powiedział , te plastiki nie mają dla nich wartości liczy sie tylko metal

Wysłane z Ipka

Boczki sie już sprzedały

karbony na dechę i popielniczka przód i ramka też, listwy i pare gratów już też powoli klarują cene na yebayu

Jutro wystawiam białe recaro a w następnym tygodniu czarne.

Ogólnie to nie mam czasu ostatnio na nic , bo w pracy zapiernicz i po za tym dzieci i dom

...i kiedy tu coś rezać ???

:hi:

Wysłane z Ipka

weź... :facepalm: dzięki za dobicie nas po całości bez skrupułów

Opublikowano

Przód s-line zwyklak? Czy pod pdc i spryski?

Opublikowano
  • Autor

Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno :grin:

Bardzo prosze:

Tylny zderzak s4 pod czujniki do sedana + listwy zewnętrzne s4 110F :polew:

Za komplet białych recaro s4 + boczki + wszystkie carbony + kiera bez poduchy

300F :polew::kox:

Za komplet czarnych recaro rs4 bez tylnego siedziska 120F

tu siedzenie kierowcy jest nie kompletne , brak tylnego plastiku , poduchy, przycisków i instalacji

A pojechałem tylko po tylny zderzak :polew:

Mam też zderzak tylny s-Line avant na dwie fifki i przedni s-line

Ogólnie to wszystko nabyłem u babajców na naprawdę dużym złamie koło Londynu, jak to jeden gość tam powiedział , te plastiki nie mają dla nich wartości liczy sie tylko metal

Wysłane z Ipka

Boczki sie już sprzedały

karbony na dechę i popielniczka przód i ramka też, listwy i pare gratów już też powoli klarują cene na yebayu

Jutro wystawiam białe recaro a w następnym tygodniu czarne.

Ogólnie to nie mam czasu ostatnio na nic , bo w pracy zapiernicz i po za tym dzieci i dom

...i kiedy tu coś rezać ???

:hi:

Wysłane z Ipka

weź... :facepalm: dzięki za dobicie nas po całości bez skrupułów

Pod spryski :kox:

Będą bixy to i zderzak musi być :wink:

I takie tam :

Heble S4 :kox:

763150ada278483547214f1e535b9680.jpg

1efe81e1c2350a10e85959e15919d9d0.jpg

71b8a8c2ea1240ff9441ec21bcdb969e.jpg

:wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

ogolnie heble dobre ale ten niebieski bedzie sie zlewal z reszta bardzo, mogles dac juz je w grafit w calosci :wink:

Opublikowano
  • Autor

ogolnie heble dobre ale ten niebieski bedzie sie zlewal z reszta bardzo, mogles dac juz je w grafit w calosci :wink:

Dobrze jest , da sie jeszcze dla kontrastu jakiś oczojebny znaczek i bedzie dobrze :wink:

4f39c36bbe10eee6ac1ab053a588651f.jpg

Komplecik już jest , za tarcze dałem/strzeliłem na yebayu za 30F :kox: firma MINTEX gdzie za komplet trzeba ponad 100f dać :kox:

Klocki Pagid , ponoć dobre

Montaż nie mam pojęcia kiedy :facepalm:

Tylnie heble 288mm też już sie klarują :kox:

Ogólnie to chce malować całą budę bo strasznie już lakier styrany w nie których miejscach . Z daleka nie widać ale przy myciu mnie szlak trafia . Niby sie dba ale autostrady robią swoje :facepalm:

Wysłane z Ipka

miszka po ile takie komplety zydelków lataja w uk?te białe mi sie podobają ale na recaro z alcanatara z dtm to normalnie chory jestem

Nie widziałeś moich na żywo :kox:

Ceny od 700f w górę

Wysłane z Ipka

Edytowane przez miszka

Opublikowano

ja to chyba zapne przyczepke do mojego i przejade sie tam do ciebie.zrobie sobie wojaże po złomach w uk :grin:

Opublikowano

wliczając paliwo i tak się zaoszczędzi :naughty:

Opublikowano

czarne recaro też będziesz sprzedawał ?

Opublikowano

No panie zestaw ogrodowy :naughty::naughty:

Ceny... bez komentarza :facepalm:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dcfe9532e97d9ee57bf13677af595dd0.jpg

:kox:

Wysłane z Ipka

368e00007eec9c477ac2e701a79a40a2.jpg

Wysłane z Ipka

638339fde223bc99f9129bf6522a40a6.jpg60a8272e80a4440e7190bac35d8d1b8a.jpg

eb644f081e3e69e08f56ddf3ac8cf1f7.jpg

Wysłane z Ipka

3df43853450036be624a7427cf59e110.jpg

111f5a4c382a88026602eb737e810995.jpg

Wysłane z Ipka

e4296b9b513f117cdefb37c8734cd428.jpg

587963654933e790088726671cdcf5ec.jpg

Wysłane z Ipka

3f1989c64bed6add8d9bbcdc5efee653.jpg

dde2bb0427ec0812a9a82ac316b05e94.jpg

b7bbaaf41b459df94c781279979513f1.jpg

Wysłane z Ipka

Opublikowano

TDi Sport Edition - chce to !!

Nie myślałeś aby pomalować ramki grilli i wnętrza lamp na czarno?

Opublikowano
  • Autor

TDi Sport Edition - chce to !!

Nie myślałeś aby pomalować ramki grilli i wnętrza lamp na czarno?

Znaczki S-LINE z drzwi wywaliłem bo samochód z zewnątrz ma już raczej mało wspólnego z tym pakietem.

Został tylko znaczek na przodzie , ale o tym tez już coś myślę :)

znaczki kupiłem na tej aukcji :

http://www.ebay.co.uk/itm/251991863809?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

ramki raczej zostawię takie jakie są , a bixenony mam w domu, tylko czekają bo mam co do nich pewna plany :kox::wink:

Opublikowano

Pewnie ledy z C6 do bixów ?

Opublikowano
  • Autor

furka aktualnie jest nieco podkręcona do góry bo po pierwszym tygodniu urlopu w Polsce urwałem osłony pod silnikiem i skrzynią :facepalm: , i nawet nie wspomnę ile razy przycedziłem glebą o asfalt :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Pewnie ledy z C6 do bixów ?

dokładnie :naughty: :naughty:

wszystko mam , tylko teraz musi mnie najść wena twórcza , a po miesięcznej libacji w Polsce trochę to będzie musiało poczekać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.