Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórze się, ale co mi tam.......sliczna furmanka. Nic dodać nic ująć. Wszystko z gustem i klasą. Do tego ten kolorek, normalnie bajka. A z innej beczki. Powiedz mi, bo nie doczytałem, jakie końcówki wydechu wrzuciłeś? Kompletuje do siebie do avanta, lecz nie wiem co wybrać i jaki rozmiar. Jedyne czego się domyślam to srednica rury wylotowej z tłumika, chyba 50mm przy 2.5 TDI.......

tam tzeba i tak dopsawac kawalek ale 50mm jak dobrze pamietam

koncowki ultera najlepiej rs fi 90

mikaszi

furaczek jak ta lala, tez mialem taki kolor w swojej poprzedniej, jak chcesz to mam brd na zbyciu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze się, ale co mi tam.......sliczna furmanka. Nic dodać nic ująć. Wszystko z gustem i klasą. Do tego ten kolorek, normalnie bajka. A z innej beczki. Powiedz mi, bo nie doczytałem, jakie końcówki wydechu wrzuciłeś? Kompletuje do siebie do avanta, lecz nie wiem co wybrać i jaki rozmiar. Jedyne czego się domyślam to srednica rury wylotowej z tłumika, chyba 50mm przy 2.5 TDI.......

tam tzeba i tak dopsawac kawalek ale 50mm jak dobrze pamietam

koncowki ultera najlepiej rs fi 90

mikaszi

furaczek jak ta lala, tez mialem taki kolor w swojej poprzedniej, jak chcesz to mam brd na zbyciu !

- Ja nie musiałem nic dorabiać , obciełem te skierowane w dół końcówki zostawiająć tak około 2cm rurki wychodzącej z tłumika i do tego przyspawałem nowe końcówki .

- Tak zgadza się , średnica to 50mm a końcówki mam dokładnie takie 120mm-N1-90RS 50mm

mid_n1-90rs.jpg

a kupiłem dokładnie na tej stronie i nawet do UK mi przysłali

Końcówki ozdobne pojedyńcze - Końcówki - Sklep - Ulter Sport

Co do turbiny to będę pamiętał ale narazie nie mam w planach żeby jakoś mocniej moc podnieść , narazie myslę żeby podciągnąć coś na swoich gratach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, czyli jakieś wytyczne już mam......Powodzonka w dalszym modzeniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, czyli jakieś wytyczne już mam......Powodzonka w dalszym modzeniu :-)

:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz w pipkę, super to twoje B6 :kox: Jak B6 mi się średnio widzi (zarówno sedan jak i avant) to twoje jest genialnie zrobione, a kolorek megaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kiera i ogólnie cały projekt:kox: do kompletu pasowałoby jeszcze FIS na kolorowy zmienić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kiera i ogólnie cały projekt:kox: do kompletu pasowałoby jeszcze FIS na kolorowy zmienić:whistling:

Założenie licznika z kolorowym fisem to 5 minut roboty , niestety w mojej okolicy tu w UK nie ma żadnego fachowca który by mi to ogarnął i nic nie spartolił , dlatego musi być na razie tak jak jest. Jak będę w Polsce w lato to może to ogarnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kiera i ogólnie cały projekt:kox: do kompletu pasowałoby jeszcze FIS na kolorowy zmienić:whistling:

Założenie licznika z kolorowym fisem to 5 minut roboty , niestety w mojej okolicy tu w UK nie ma żadnego fachowca który by mi to ogarnął i nic nie spartolił , dlatego musi być na razie tak jak jest. Jak będę w Polsce w lato to może to ogarnę .

:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz no od czego masz włącznik świateł z ostatnich zdjęć wnętrza albo daj jakiś nr części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz no od czego masz włącznik świateł z ostatnich zdjęć wnętrza albo daj jakiś nr części

Żeby zrobić taki włącznik jak mój , potrzebne ci taki włącznika świateł który jest montowany w wyższych modelach Audi A3, S3 ,TT

$(KGrHqFHJEwE+glEBmVMBQYZ9Q6nog~~60_58.JPG

elegancko, elegancko :thumbup1:

gumy nowe na podłodze??

pikowaną gałeczkę dorwałeś 5-biegową??

Dzięki , twoja też jest niczego sobie :wink:

Tak gumy nówki sztuki a gałeczkę mam przerobioną od Audi A3 :wink:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Kolego powiedz no od czego masz włącznik świateł z ostatnich zdjęć wnętrza albo daj jakiś nr części

Jak masz obydwa takie włączniki to jest 15-20 minut roboty na spokojnie

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

I efekt taki

img5460h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie kolorki i takie rezanko... :whistling: Ta kiera też mi się podoba! :kox: Czy Mu-Fu działa? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie kolorki i takie rezanko... :whistling: Ta kiera też mi się podoba! :kox: Czy Mu-Fu działa? :mysli:

Działa tak jak fabryka dała :decayed: i wykorzystuje 100% jest możliwości :kox:. Najbardziej podoba mi się opcja SDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Pytam o MuFu bo gdzieś był temat, że nie działa coś tam ale to może przy swapie do B7? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Pytam o MuFu bo gdzieś był temat, że nie działa coś tam ale to może przy swapie do B7? :mysli:

To przy swapie na rs4 bo tam sa przyciski od fisa

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera z r8 nie bangla

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Tfu. z rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa że taka droga furka jak RS4 nie ma sterowania nawigacją z kierownicy , tylko jakimś fisem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...