Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moskal paczka dotarła. Wielki ukłon w Twoją stronę.:hi:

wszystko całe i zdrowe ??

Opublikowano
  • Autor

Ja pochwale się nowym nabytkiem jak je zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać dwa kiryski tylko nie mogę rozszyfrować jaka jest to odmiana

d16d5b739d1577dbm.jpg

fea7a2ce4d313bf6m.jpg

0f3efd000c1a4c53m.jpg

9aed227df236069bm.jpg

Korzeń też zatopiłem tak jak radziliście i faktycznie jest ładniej i nie zbierają się syfki na lustrze wody.

Opublikowano

To nie Kirysek a Kiryśnik Czarnoplamy ( rosną dużo większe od Kirysków )

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za zdiagnozowanie osobnika sprzedawca mówił ale sobie przekręciłem:facepalm: teraz wydają się duże aż strach pomyśleć co będzie dalej:kox:

Opublikowano

No dorosłe będą dosyć sporych rozmiarów ( kilkanaście cm ) , wtedy zapomnij o mniejszych rybkach , krewetkach itp. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie strasz mnie, serio mogą wchłonąć krewetki:eusathink: mam teraz cztery sztuki ładnie sobie chodzą (jak byla jedna to ciężko było ją namierzyć), krewetki muszą być:kox:

Opublikowano

Jak troszkę podrosną to nie tylko krewetki znikną :cool1:

Opublikowano
wszystko całe i zdrowe ??

Jak najbardziej :thumbup1: właśnie skończyłem sadzenie. Welonom spodobała się nowa roślinność na tyle że rozpoczęły już przesadzanie co mniejszych okazów :facepalm:

Jaką temperaturę trzymacie w swoich akwariach ? Ja jak w zeszłym roku ustawiłem na termostacie 25`C tak trzymam do tej pory.

Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie mam 23-24 st.

Opublikowano

I ja przygarne jakieś roślinki mało wymagajace jeśli ktoś ma na wydaniu :wink:

Opublikowano
I ja przygarne jakieś roślinki mało wymagajace jeśli ktoś ma na wydaniu :wink:

za 2-3 tygodnie na bank bede miał odnozki nurzańca , to jest małowymagajaca roslinka.

Opublikowano
Nie strasz mnie, serio mogą wchłonąć krewetki:eusathink: mam teraz cztery sztuki ładnie sobie chodzą (jak byla jedna to ciężko było ją namierzyć), krewetki muszą być:kox:

To są mało subtelne ryby, bardzo odporne, raczej mało wymagające no i niezbyt piękne. Z czasem mogą zacząć przeszkadzać innym rybom, zależy jak obsadzisz zbiornik.

Namawiam Cię na bocje wspaniałe, min. 5-7szt. Dopiero wtedy zobaczysz co to życie w akwarium:naughty:

Opublikowano

i ślimaków nie zaznasz w razie czego :decayed: Z tego co wiem to bocja wymaga dużego zbiornika kiedyś coś czytałem

Opublikowano
I ja przygarne jakieś roślinki mało wymagajace jeśli ktoś ma na wydaniu :wink:

za 2-3 tygodnie na bank bede miał odnozki nurzańca , to jest małowymagajaca roslinka.

Musze pomyslec nad instalacja CO2. Poki co bimbrownia :naughty: Światło tez jest ok bo wychodz 1W/litr

Opublikowano

Musze pomyslec nad instalacja CO2. Poki co bimbrownia :naughty:

Tez sie bawiłem bimbrownia ale to lipa , kupiłem uzywany zestaw z butla 1,5kg na all... za 150pln, wydatek praktycznie zaden a wygoda nieporównywalna do bimbrowni.

Opublikowano

Honda,ja bym szybko wyjął te muszle z baniaka.Chyba,że masz za miękką wodę.

Opublikowano

Musze pomyslec nad instalacja CO2. Poki co bimbrownia :naughty:

Tez sie bawiłem bimbrownia ale to lipa , kupiłem uzywany zestaw z butla 1,5kg na all... za 150pln, wydatek praktycznie zaden a wygoda nieporównywalna do bimbrowni.

Wszystko w swoim czasie, poki co nie ma czego hodować, troche mchu i jeszcze jakas roslinka ktora przytargal moj brat ale nazwy nie znam :D Kiedys mialem kilka krzaczkow blyxa japonica i super to wygladalo, ale niestety bo ciezkim ataku glonow wywaliłem bo zle wygladały..

Opublikowano
I ja przygarne jakieś roślinki mało wymagajace jeśli ktoś ma na wydaniu :wink:

W sobotę coś będzie :wink:

Między innymi alternanthera reineckii ( duże egzemplarze niestety z krasnymi :kwasny: ) , glossostigma elatinoides ( dosyć dużo ) , proserpinaca palustris ( 1-2 sadzonki ) , micranthemum umbrosum ... ale to dosyć wymagające krzewy , bez CO2 po 1-2 tygodniach przejdą do historii

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Tez sie bawiłem bimbrownia ale to lipa , kupiłem uzywany zestaw z butla 1,5kg na all... za 150pln, wydatek praktycznie zaden a wygoda nieporównywalna do bimbrowni.

:thumbup1:

Jak ktoś ma gdzie schować butle polecam 6 kg ( dużo mniej "problemowa" od 1.5 kg ) :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Musze pomyslec nad instalacja CO2. Poki co bimbrownia :naughty: Światło tez jest ok bo wychodz 1W/litr

Hmmm :eusathink: ... mówisz 1W/litr :mysli::question:

Podaj wymiary akwarium i jakie światło masz :naughty: , są to świetlówki czy zwykła wolframowa żarówka ( na dodatek jeszcze zanurzona kilka cm pod wodą :przebiegly: )

Opublikowano

czy te allegrowe ledy jako "oświetlenie nocne" są coś warte czy jak to zwykle bywa z ledami lepiej sobie podarować ? Jak dawkujecie CO2 dla roślin macie kurtynę powietrzną pod podłożem coś jak tu-> http://allegro.pl/kurtyna-napowietrzajaca-gietka-60-cm-do-akwarium-i2275501804.html Mam coś takiego przy szybie od frontu i zastanawiam się czy nie zakopać jeszcze jednej z tyłu ale z CO2 dla roślin

Opublikowano
I ja przygarne jakieś roślinki mało wymagajace jeśli ktoś ma na wydaniu :wink:

W sobotę coś będzie :wink:

Między innymi alternanthera reineckii ( duże egzemplarze niestety z krasnymi :kwasny: ) , glossostigma elatinoides ( dosyć dużo ) , proserpinaca palustris ( 1-2 sadzonki ) , micranthemum umbrosum ... ale to dosyć wymagające krzewy , bez CO2 po 1-2 tygodniach przejdą do historii

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Tez sie bawiłem bimbrownia ale to lipa , kupiłem uzywany zestaw z butla 1,5kg na all... za 150pln, wydatek praktycznie zaden a wygoda nieporównywalna do bimbrowni.

:thumbup1:

Jak ktoś ma gdzie schować butle polecam 6 kg ( dużo mniej "problemowa" od 1.5 kg ) :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Musze pomyslec nad instalacja CO2. Poki co bimbrownia :naughty: Światło tez jest ok bo wychodz 1W/litr

Hmmm :eusathink: ... mówisz 1W/litr :mysli::question:

Podaj wymiary akwarium i jakie światło masz :naughty: , są to świetlówki czy zwykła wolframowa żarówka ( na dodatek jeszcze zanurzona kilka cm pod wodą :przebiegly: )

haha, pomylka, 0,5W / litr :polew: 2x18 W swietlowki 70l akwa :wink:

---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ----------

czy te allegrowe ledy jako "oświetlenie nocne" są coś warte czy jak to zwykle bywa z ledami lepiej sobie podarować ? Jak dawkujecie CO2 dla roślin macie kurtynę powietrzną pod podłożem coś jak tu-> http://allegro.pl/kurtyna-napowietrzajaca-gietka-60-cm-do-akwarium-i2275501804.html Mam coś takiego przy szybie od frontu i zastanawiam się czy nie zakopać jeszcze jednej z tyłu ale z CO2 dla roślin

Efekt robi ale technicznie kicha, lepiej odpuscic. co do ledow, zrobilem sobie listwe z 6 ledow 5mm niebieskich i daja poswiate idealna jak swiatlo ksiezyca w akwa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.