Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

6k? To jakie sprzęgło chcesz założyć? Komplet ori to 1561zł bez zniżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jhm z lajtflajłilem + uszczelki jhm pod kolektor (wliczylem to w cene, ale akurat to grosz). 6k z przesyłką ze stanów. Dużo daje ten komplecik :). Docisk z rs4 m.in jest tam :). W kazdym razie można palić 4 gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kierunek modów - znam temat z JHM (kształciliśmy się na tym samym forum :decayed:).

Nie ma jakiegoś przedstawicielstwa w Europie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum audizine jak i rs246 . Jest mnóstwo informacji. Tematu w ktorym byly opisane wszystkie sprzegla oferowane przez JHM nie moglem znajezc na szybko. Jak wpadne na niego znów, to podesle link.

Miałem zrobic foty środka. Siedze na działce, wiec bez jakichs tam ceregieli wrzucam co na szybko wyszło :).

Ps. wymieniłem 2 przetwornice jeszcze :). Świeci jak w dzień :))) Mało co na drodze świeci podobnie :).

popr3.jpg

popr4.jpg

popr1i.jpg

Prawie jak w komisie :P

popr2l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro fajne, ale masz RNS-D... planujesz wymane na RNS-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Recaro fajne, ale masz RNS-D... planujesz wymane na RNS-E?

planuje. W zasadzie jak tylko gdzies dostane w dobrym stanie i rozsądnej cenie, to biorę :)

Piękna eSSSSSS 4 :D mijałem kolegę wczoraj na Lubickiej, ładnie się bujała na drodze :D
dzięki ;)

hehe, możliwe :) Jechałem po babcie i z powrotem na działkę :). Ale nie przypominam sobie żebym jakoś specjalnie gnał :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto lux, miod i orzeszki:decayed: 1 i 2 zdjecie jak z gazety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak wymieniaj to RNS-D na RNS-E i pamiętaj, że ja tam w kolejce jestem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam. Gratuluje eski ładna sztuka !!!! Odnośnie parowania reflektorów w swojej miałem to samo ale już usunięte ( niskim kosztem !! ) oczywiście jeżeli nie są połamane to jest to częsta usterka ( nie jako fabryczna ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowałem odłyśniki, wymienialem przetwornice, żarniki i odrobinę poprawiłem to parowanie przy okazji :). Jak narazie niezaparowały... chociaz jakichs wielkich ulew to nie było.

ps. przestają mi starczac heble :P . Na co można zmienić tu bez inwestowania idiotycznych sum, a żeby poprawa była? bo po 2 "dechach" ze 190 samochód przy ponownym nabraniu dużej bezwładności nie jest skory do jej wytracania :(((( Się zdziwiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowałem odłyśniki, wymienialem przetwornice, żarniki i odrobinę poprawiłem to parowanie przy okazji :). Jak narazie niezaparowały... chociaz jakichs wielkich ulew to nie było.

ps. przestają mi starczac heble :P . Na co można zmienić tu bez inwestowania idiotycznych sum, a żeby poprawa była? bo po 2 "dechach" ze 190 samochód przy ponownym nabraniu dużej bezwładności nie jest skory do jej wytracania :(((( Się zdziwiłem..

no co Ty przecież to dęba staje..:shock3: w Bydgoszczy prawie zęby a zagłówku zostawiłem..:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowałem odłyśniki, wymienialem przetwornice, żarniki i odrobinę poprawiłem to parowanie przy okazji :). Jak narazie niezaparowały... chociaz jakichs wielkich ulew to nie było.

ps. przestają mi starczac heble :P . Na co można zmienić tu bez inwestowania idiotycznych sum, a żeby poprawa była? bo po 2 "dechach" ze 190 samochód przy ponownym nabraniu dużej bezwładności nie jest skory do jej wytracania :(((( Się zdziwiłem..

dobra tarcza, klocek, przewody w oplocie i to chyba tyle.

jak masz duzy budzet to wieksze hamulce, np. z RS4 B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiętk V8 :))))

Nagrywane aparatem wiec polecam podkrecic odrobinę glosniki i nie oglądać na kalkulatorze/glosnikach laptopowych tylko czyms co ma odrobinę dołu :))

ruszanie na slizgającym się sprzęgle jakby co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wygar... szklanki mi z kredensu pospadały:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem, że to powiem, ale....... nie chce lata.... nie chce wyższych temp.... niech bedzie caly czas 12 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...