Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zimę mogą być :decayed:

Opublikowano
19" odpada ;)

Torunski urzad dróg nie przewidział możliwości jazdy na takich butach :kox:

ja tam jakoś po Toruniu i po Bydgoszczy jeżdżę na 19tkach :decayed: aczkolwiek przy Gagarina obecnie nawet na 17tkach jest problem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jędrek, ale u Ciebie może być "lepszy" profil przy tym wszystkim :jerk: . ;). Zostawmy na miesiąc temat felg. Jakby ktoś był tak miły i wpadł przez przypadek na coś naprawdę godnego jego zdaniem, to bede wdzieczny za wszelkie info. W tym momencie skupię się na remoncie/regeneracji silnika, sprzegla itp. :wink:

Opublikowano

no tak.. u mnie jak to mówi Hammer jest balon 255/35 :grin:

Opublikowano

To kiedy nas zaszczycisz dźwiękiem "lekiem na całe zło" na spocie poznańskim :eusathink:

Opublikowano
DTM, BBSy mi się średnio widzą akurat do mojego koloru. :(

Ojj...

http://img.photobucket.com/albums/v621/chunkyckn/ResizeofIMG_3479copy.jpg

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

jakie to dokładnie felgi ?

Opublikowano
CK.

Sa do kupienia 19" na innym forum, ale opony ciut za szerokie... bo 265 chyba.

Daj namiary :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To kiedy nas zaszczycisz dźwiękiem "lekiem na całe zło" na spocie poznańskim :eusathink:

W ten weekend bede co prawda, ale bez eSy, bo stoi sama bez serca u mechanika.... :(

ps. nowe ramiona z wycieraczkami aero zamowione ;).

podjade dzis do ASO moze mglowe spryski kupie ;)

na zimę mogą być :decayed:

Ale ja na zimę już mam :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 06:30 ----------

Dzień trzeci:

silniko.jpg

Większość części zgromadzona, część w drodze ;).

Opublikowano

dlaczego wyrwałes konia ?

cos mu dolega czy jakis swapik ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dolegliwosci typowe - czyt. branie oliwy. Do tego chce go wyczyscic porzadnie, powymieniac uszczelki, zmienic katy na sportowe metalowe, zalozyc ta uszczelke z JHM, zmiana sprzegla, dwumasu, poduszki silnika etc itp itd.

Opublikowano

któredy wpie.....a olej ?

pierscienie, uszczelniacze czy odma ?

pytam bo nie miałem jeszcze doczynienia z tym silnikiem

Opublikowano
  • Autor

usszczelniacze.

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 23:07 ----------

to też chyba nie co....?

bo juz glupieje...

felginowa.jpg

Opublikowano
  • Autor

... kupiłem...

:facepalm::polew::naughty::naughty:

Opublikowano

te za 2500 nowe :naughty::question:

Opublikowano
... kupiłem...

:facepalm::polew::naughty::naughty:

serio ?

nie bardzo ta felga pasuje do tego samochodu a tymbardziej s4 bo nie nadaje mu zadnego charakteru -felga optycznie jest za lekka do tego samochodu

No ale co komu sie podoba.

Opublikowano
  • Autor

Tiaa...

Byc moze mam specyficzny gust. Zabaczymy jak leza na aucie, w razie czego pogonie :-)

Opublikowano

mi sie podoba, ładna fela

Opublikowano

dokładnie, fela nie jest zła :naughty:

Opublikowano
Tiaa...

Byc moze mam specyficzny gust. Zabaczymy jak leza na aucie, w razie czego pogonie :-)

Paweł wrzuc link, gdzie brałes

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.