Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna Sztuka ;):)

No i ten dzwięk V8 ... Można się zakochać Haha :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czy zupelnie potrzebnie, ale eSka zostanie pozbawiona serca na jakis tydzien.... w tym czasei chcialbym sprzeglo z dwumasem tez wymienic, ale.... jest problem z dostepnoscia sprzegla dal mojego VINu......

Paweł ale jak to... Myślałem, że idziesz w JHM - będzie ori sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z jednego prostego wzgledu - cena sprzegla JHM po oplaceniu cła i podatku to prawie 9tys zł. Drobna przesada.... w tej chwili mnie na to nie stać. Próbowałem długo załatwic z jhm zeby mi jakos inaczej to wysłali, albo z jakas inną ceną... ale niestety sie nie zgodzili. Za to zamówiłem ta uszczelkę pod kolektor termoizolującą z JHM... za ponad 8 stów (+cło i podatek), co ponoć daje świetne efekty - zobaczymy. I tak pewnie popłynę z dychę na tym wszystkim, no ale cóż - eSa jest warta.

Sprzęgło będzie wzmocnione. Jak tylko od swojego mechanika odbiore , a nie wyjdzie za duzo jakichs niespodziewanych wydatków, to robie downpipe i jade go juz ostatecznie wystroić. Potem regulacja gazu i w marcu test na niemieckie autobany --->narty ;)

Chcialbym tez na wiosne kupic felgi tomason tn4 18" i musze dostac 2 takie opony jak mialem bo popękały w zeszłym sezonie i sie do niczego nie nadaja... a jak nie 2 , to bedzie trzeba wyrzygać na 4.

Reasumując niekończące się grube wydatki.. :P:slina:

Na swoje pocieszenie moge dodać, że wczoraj jak wsiadłem do matki paska CC 160KM to zastanawiałem się, co się zepsuło, ze ten samochód nie jedzie...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z jednego prostego wzgledu - cena sprzegla JHM po oplaceniu cła i podatku to prawie 9tys zł. Drobna przesada.... w tej chwili mnie na to nie stać. Próbowałem długo załatwic z jhm zeby mi jakos inaczej to wysłali, albo z jakas inną ceną... ale niestety sie nie zgodzili. Za to zamówiłem ta uszczelkę pod kolektor termoizolującą z JHM... za ponad 8 stów (+cło i podatek), co ponoć daje świetne efekty - zobaczymy. I tak pewnie popłynę z dychę na tym wszystkim, no ale cóż - eSa jest warta.

Sprzęgło będzie wzmocnione. Jak tylko od swojego mechanika odbiore , a nie wyjdzie za duzo jakichs niespodziewanych wydatków, to robie downpipe i jade go juz ostatecznie wystroić. Potem regulacja gazu i w marcu test na niemieckie autobany --->narty ;)

Chcialbym tez na wiosne kupic felgi tomason tn4 18" i musze dostac 2 takie opony jak mialem bo popękały w zeszłym sezonie i sie do niczego nie nadaja... a jak nie 2 , to bedzie trzeba wyrzygać na 4.

Reasumując niekończące się grube wydatki.. :P:slina:

Na swoje pocieszenie moge dodać, że wczoraj jak wsiadłem do matki paska CC 160KM to zastanawiałem się, co się zepsuło, ze ten samochód nie jedzie...:polew:

A nie dało by się tego kupić w US i wysłać normalną paczką do PL? Mam rodzinkę w Chicago :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem takiego kontaktu przez 4-5 m-cy, bez efektu, a teraz kiedy kupilem juz dwumas piszesz mi coś takiego ... :facepalm::shock3: aaaaaaaaaaa . Juz po frytkach w kazdym razie. :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tez na wiosne kupic felgi tomason tn4 18"

Prosze Cie... zepsujesz auto :kwasny:

Te felgi maja strasznie tani, zeby nie powiedziec "allegrowy" design... ale jesli Ci sie podobaja, to luz.

Jest znacznie wiecej fajnych wzorow do eSki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tez na wiosne kupic felgi tomason tn4 18"

Prosze Cie... zepsujesz auto :kwasny:

Te felgi maja strasznie tani, zeby nie powiedziec "allegrowy" design... ale jesli Ci sie podobaja, to luz.

Jest znacznie wiecej fajnych wzorow do eSki.

Wlsnie sęk w tym że mi się podobają, a nie mogę znaleźć innych rownie mi pasujących. Z tego powodu nie kupilem na poprzedni sezon... po prostu mi nie pasiło nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mają dziwny profil ramion, imho do budy B6/B7 pasują felgi które mają albo wklęsły profil, albo prosty. Tomasony to takie "pajęczaki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór lambo jest fajny, ale w 19"... Ja bym poszukał czegoś a'la MTM, Sportec, B7 DTM, BBS - mowa oczywiscie o felgach, które są dostępne w rozsądnej kasie.

Poza tym IMHO do tak szybkiego auta to tylko mocna felga, z moich doświadczeń większość aftermarketów to plastelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM, BBSy mi się średnio widzą akurat do mojego koloru. :(

Ojj...

ResizeofIMG_3479copy.jpg

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

...albo

dsc0159rq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te BBSy są mega... CH czy CK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CK.

Sa do kupienia 19" na innym forum, ale opony ciut za szerokie... bo 265 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" odpada ;)

Torunski urzad dróg nie przewidział możliwości jazdy na takich butach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...