Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pawel co potrzebujesz z Aso?

Opublikowano
  • Autor

amory, jak wyzej ;)

ps. a on na ATE przypadkiem z fabryki nie wyjechal? Co nie tak z tymi klockami...

Opublikowano

Dev ma rację, ja mam DS'y + zimmermany gladkie i daja rade :D

Opublikowano
amory, jak wyzej ;)

ps. a on na ATE przypadkiem z fabryki nie wyjechal? Co nie tak z tymi klockami...

Na pewno nie z tymi pseudoceranicznymi:wink: lepiej myć częściej felgi niż czesciej wymieniać tarcze:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
amory, jak wyzej ;)

ps. a on na ATE przypadkiem z fabryki nie wyjechal? Co nie tak z tymi klockami...

zadzwonię do Ciebie rano bo widzę ,że inaczej nie będzie tylko tak samo jak kiedyś ze mną ....:decayed:

Jak robiłem rozeznanie cen amorów do esy do tylko Bilstein B8 , albo ori, ale cena za przody jak pamiętam to ok.600 szt serwis Audi Magro Sosnowiec , a masz fajną ofertę 4X Bilstein B8 Sprint Stoßdämpfer Satz Audi S4 Avant 8E B6 | eBay

masz tam jakiś rabat ,czy "suchą" cenę podałeś ??

ja popytam jutro w Rybniku ile taka przyjemość ;)

coś tam mam pochytane :wink::decayed:

Opublikowano

Winczako temat nadany...jutro bedziemy wszystko wiedziec :D

Opublikowano
:decayed::naughty: ....a co ....klub jest od tego :decayed:
Opublikowano

Nie mam rabatu , cena detal , amory sprawdzane po VIN . Może w moim są inne bo wg. kodu wyposarzenia mam zawieszenie 1BD.

Opublikowano
amory, jak wyzej ;)

ps. a on na ATE przypadkiem z fabryki nie wyjechal? Co nie tak z tymi klockami...

Ate to Aftermarket, nigdy nie bylo to OE.

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Te Ferodo DS będę miał taniej.

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Mam tez na tyl klocki z RS4B7 ale drogie w ...uj. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Namówiliście mnie... zwrócę te ATE i więcej nie kupię ;).

Dev numer masz? (xxxxxxxx). Czekam ;)) dzięks.

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

Dev, będę dzwonił!! ;)

Opublikowano

Qurrrrrr.... obudził mnie.... :grin:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Temat ogarniety, klocki jutro do odebrania w Toruniu :wink:

Opublikowano

:kox:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Numery części:

Amortyzator Przód- 8e0413031cp

Amortyzator Tył - 8e0513036ah

więc tak ori zestaw z aso

P 711

T 533,5

:wink:

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki :drinks::notworthy:

amory na tył ori zamowione ;)

Opublikowano
:kox:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Numery części:

Amortyzator Przód- 8e0413031cp

Amortyzator Tył - 8e0513036ah

więc tak ori zestaw z aso

P 711

T 533,5

:wink:

co tak drogo??!!:decayed:

Opublikowano
:kox:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Numery części:

Amortyzator Przód- 8e0413031cp

Amortyzator Tył - 8e0513036ah

więc tak ori zestaw z aso

P 711

T 533,5

:wink:

co tak drogo??!!:decayed:

Pane ja nie mam warsztatu i max zniżek :wink::decayed:

wysłane z one v

Opublikowano

Arturoooo ja tez nie mam warsztatu:decayed:

Opublikowano

Sorry że się wtrące, to skoro Winczako pytał o cenę do załatwienia czemu od razu nie pisałeś za ile da radę załatwić, tylko teraz?

Jak masz możliwość i jesteś chętny pomóc to pisz co i za ile ;-)

Opublikowano
Sorry że się wtrące, to skoro Winczako pytał o cenę do załatwienia czemu od razu nie pisałeś za ile da radę załatwić, tylko teraz?

Jak masz możliwość i jesteś chętny pomóc to pisz co i za ile ;-)

hehe ksiadz jak to ksiadz...nie w temacie...juz zamowiłem :grin:

Opublikowano

Hehe, spoko, luzik.

To jak można jeszcze raz, to za ile górne wahacze za stronę?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dzięki Panowie.

ATE oddałem, zainstalowane klocki ferodo ds performance przod i ferodo tyl plus tarcze przod tyl perforowane. Amortyzatory nowe ASO. Oliwa motul 300V 5w40, świeczki filtry i takie tam. Muszę powiedziec, ze na tych tarczach zdecydowanie na kozysc zmienik się image :grin::decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.