Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko

Opublikowano

biale zaciski w NO?! przeciez tu ciagle pada i beda upierd*****:decayed:

Opublikowano
  • Autor
biale zaciski w NO?! przeciez tu ciagle pada i beda upierd*****:decayed:

deszcz to pol biedy,gorsza sol zima dlatego jeszcze teraz leza na polce a montaz na wiosne......

Opublikowano

Krzysiek zrobił bys jakaś sensowna sesje tak by i okolica uwage przykuwała :decayed:

jak tam sprzęgło ułożyło sie już? Moze juz wystrojona finalnie:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Krzysiek zrobił bys jakaś sensowna sesje tak by i okolica uwage przykuwała :decayed:

jak tam sprzęgło ułożyło sie już? Moze juz wystrojona finalnie:naughty:

Kowi niemam za bardzo czym moja cyfrowka za bardzo nie ogarnia ladnych zdjec plenerowych,sprzeglo sie ulozylo i jezdzi sie super ale na final trzeba poczekac do grudnia jak zjade do PL na swieta

na dzisiaj wpadly nowe zimowki NOKIAN W3 225/45//18 i trzeba sie szykowac na snieg....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czytałem ze już finalnie wystrojona:kox: nagrałbyś filmik 60-140:slina: bo ciekaw jestem jak to Quattro sie zbiera :kox:

Opublikowano

jego werbowac do B5B:wink: tylko cos chlopa nie widac na forum:kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Krzysiek mega dobra robota i to ze szczegółami:thumbup1:

które 3SDM'y kupiłeś?

kuzyn powoli kończy składać sedana RS4 i też 3SDM'y leżą w garażu:naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

prace stoja jest wszystko oprocz czasu,ale do zlotu musi byc gotowe......narazie jedne graty poszly do piaskowania inne wrocily,do 2 tyg.skoncze lepic dynamaty na reszcie auta jak cos wpadnie napewno zaktualizuje watek narazie to auto wyglada :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Krzysiek mega dobra robota i to ze szczegółami:thumbup1:

które 3SDM'y kupiłeś?

kuzyn powoli kończy składać sedana RS4 i też 3SDM'y leżą w garażu:naughty:

3171057720_4.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pany ruszylo troche z kopyta wiec odswierze temacior,zlot wkrotce wiec trza zapidalac a ze mam troche czasu wiec dzialam

narazie wpadl dach jeszcze bez slupkow bo musze je odswierzyc

dsc08974cx.jpg

dsc08973d.jpg

konsola 2 din narazie jest rozpiz*ziej ale koncze cala elektryke do wszystkiego nowe wiazki elektrycz.skladanych luster,tylnej klapy,podswietlane kratki,ledy w wszystkie lampki itp.itd...

dsc08885ss.jpgdsc08967b.jpgdsc08887f.jpgdsc08963v.jpgdsc08914v.jpgdsc08968fs.jpg

tyl prawie skonczony

dsc08944a.jpg

Opublikowano

Będzie szał :kox:

Opublikowano

Blaszki będą się pchać filtrem kabinowym :whistling::grin:

Opublikowano
  • Autor
Blaszki będą się pchać filtrem kabinowym :whistling::grin:

:polew::polew: zona juz na karku

Opublikowano

to moje body rs4 się przy Twoim kryje :facepalm: Ładnie wyrezałeś to swoje autko :slina:

Opublikowano
to moje body rs4 się przy Twoim kryje :facepalm:

a gdzie ty masz w swoim body RS4?

Opublikowano
to moje body rs4 się przy Twoim kryje :facepalm:

a gdzie ty masz w swoim body RS4?

jak na razie zderzak przód :polew: w niedługim czasie reszta (zderzak tył i progi)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.