Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia


igor0111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mam regulacji lędzwi ;(

Może przez to że są poduchy boczne. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tylko jedno pokrętło od regulacji połozenia oparci fotela:(

No ja mam poduchy w fotelach . I dwa pokrętła..nisko regulacja połozenia oparcia i wyzej ..regulacje ledzwi- była :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja własnie mam takie fotele.Twarde i niewygodne z regulacją odcinka ledzwiowego i z poduszkami ale wygladaja jakby nikt nigdy w nich nie siedział i jakos nie potrafie uwierzyc w to ze sa wygniecione.A nawet jesli, to wszystkie naraz sie nie wygniotły.A teraz własnie wróciłem z pracy i jestem wyj... tak jakbym to auto dźwigał na plecach te 120km a nie ono mnie:(.Ale sprawdzałem dzis w A4 u ojca to fotele sa wygodniejsze, choc bez regulacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami też przesiadka z miękkich na twarde też nie jest zbyt dobra... Nie jesteś może przyzwyczajony do takich foteli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio w B3 faktycznie siedzenia były bardziej miekkie, ale tym autem zrobilem 16 tys km i dopiero teraz zaczynam odczuwac dyskomfort.Nawet jak wiem ze mam jechac w dalsza trase to juz mam nerwy....(a jeszcze dzis cos padło w silniku i juz mam tego auta wogóle dosc!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. obicie średnio przyjemne w dotyku

Eee ten materiał śliski , grafitowy taki jak w A6 jest fajny i łatwo sie go czyści :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy najlepsze siedzenia po Mercedesie ma Audi nawet kiedyś niemcy robili testy"AUTO ŚWIAT" fotele są świetne, osobiście mam standardowe śliski grafit,twardość idealna,łatwy w utrzymaniu czystości, może kolega ma jakąś otyłość lub wade kręgosłupa.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...