Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?


skater69

Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem s- line bodykit i wlasnie jest w malowaniu:) duzego grilla niebedzie i zobaczymy jak bedzie prezentowac sie calosc :)

ile za taki zestaw trzeba zapłacić? i czekamy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest super :good: kolor też fajny. Mam ochotę na zewnętrzny s-line, powiedz jak to kosztowało części + lakiernik, może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

:thumbup1:

trzaśnij środek lamp na czarno :naughty:, gdzie zaślepa? :kwasny:

:hi:

hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... uwazam tez ze mozliwe ze i latwiej bylo by sprzedac pozniej z takim bodykitem - wiekszosci zalezy teraz na new look'u .

a czy gość 30-40-paro letni z rodziną kupił by takie auto?, albo ktoś poważny widząc taki "bodykit"? pomyślał by, ze auto jest ostro dojeżdżane i nie kupił by tego nikt poważny...
chodzi oto ze stan techniczny mojego autka niepozwala mi go sprzedac:)wszystko porobione
właśnie to podnosi atrakcyjność auta i większą szanse na uzyskanie dobrej ceny-szrota do zrobienia, czy zezłomowania chcesz sprzedać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...