Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem dlaczego na siłę próbujesz zniszczyć fajne auto ...:facepalm:

Opublikowano

po przeczytaniu tych wszystkich wpisów od klubowiczów mam nadzieje że pomysł zrobienia tego czegoś już dawno stał się nieaktualny :kox:

Opublikowano

Nie rób tego :bicz:

Opublikowano

S-line będzie dużo ładniejszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zakupilem s- line bodykit i wlasnie jest w malowaniu:) duzego grilla niebedzie i zobaczymy jak bedzie prezentowac sie calosc :)

Opublikowano
:good: wrzuć fotki jak będzie gotowe :wink:
Opublikowano
zakupilem s- line bodykit i wlasnie jest w malowaniu:) duzego grilla niebedzie i zobaczymy jak bedzie prezentowac sie calosc :)

ile za taki zestaw trzeba zapłacić? i czekamy na fotki

Opublikowano

NO trochę przesadzone jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobra s - line zalozony jutro zapodam fotki calkiem calkiem :)

Opublikowano

Kur** mać tylko tyle moge napisać bo aż mnie trzęsie jak to widzę.

Opublikowano
dobra s - line zalozony jutro zapodam fotki calkiem calkiem :)

:good: czekamy na fotki :decayed:

Opublikowano

co za ulepy ludzie wymyslaja :sick3: dobrze ze s-lina kupiles :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dobra a w jakim dziale wrzucic fotki?

Opublikowano

tutaj możesz :)

Opublikowano

no i jest super :good: kolor też fajny. Mam ochotę na zewnętrzny s-line, powiedz jak to kosztowało części + lakiernik, może być na PW

Opublikowano
  • Autor

hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

:thumbup1:

trzaśnij środek lamp na czarno :naughty:, gdzie zaślepa? :kwasny:

:hi:

hmmm troche jest z tym jeb.... ale napewno efekt murowany. zaslepe ktos mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?mi zawinal pod tesco niemoge dostac ma ktos moze?

Opublikowano

... uwazam tez ze mozliwe ze i latwiej bylo by sprzedac pozniej z takim bodykitem - wiekszosci zalezy teraz na new look'u .

a czy gość 30-40-paro letni z rodziną kupił by takie auto?, albo ktoś poważny widząc taki "bodykit"? pomyślał by, ze auto jest ostro dojeżdżane i nie kupił by tego nikt poważny...
chodzi oto ze stan techniczny mojego autka niepozwala mi go sprzedac:)wszystko porobione
właśnie to podnosi atrakcyjność auta i większą szanse na uzyskanie dobrej ceny-szrota do zrobienia, czy zezłomowania chcesz sprzedać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.