Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nakierujcie nakierujcie na razie robię co mogę w małym budżecie i w zaciszu swojego domu a oto moja wizja :banan:

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=oXL&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=664&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=GeUdKXiVyN21hM:&imgrefurl=http://www.audituningmag.com/turboart-audi-s4/&docid=rZs7pgIUqew8xM&imgurl=http://www.audituningmag.com/wp-content/uploads/2008/12/audi-turboart-2.jpg&w=550&h=345&ei=BUJyT96CFYfTtAbl29HKDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=193&vpy=171&dur=459&hovh=146&hovw=213&tx=164&ty=59&sig=114634817965890113554&page=1&tbnh=146&tbnw=213&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0

Na takie rzeczy trzeba kasy a aktualnie mnie przycisnęło i robię Białe BBS-y trochę wyrozumiałości dla mniej zarabiających :decayed:

planowane mody:

-Jeszcze więcej koni ...

-Przyciema piecowa

-Alu 19 BBS

-Oryginal Body RS4

-Zawias Pneumatic x4

-Fotele Recaro

-Hamulce Brembo

-Audio Hertz

-Własna tablica

-Wnętrze skóra

-Kierownica R8 lub RS4

-Pedały RS4

-Malowane listwy zółty

-Malowane progi żółty

-Malowane kratki zderzaka czarny mat

-Blenda na tył

-Zmiana oświetlenia wnętrza na led

-Światła Bixenon z 2 lifta

-Wydech przelot nierdzewka

-Pasy 4 punktowe

-Klatka

-Większe turbo gt... x5

-Wtryski większe

-Chip

-Więcej koni ...

-Zmiana zarobków na wyższe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni punkt przeżuć na samą górę, bo plany ambitne a małym budżetem tego nie ogarniesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem panowie że ambitne ale jak ujrzałem wersje RS sedana to się zakochałem w tym wyglądzie i robię co mogę w pieniądzach którymi dysponuje jak bym wygrał w totka to bym zrobił prawdziwe RS z jajem anie siatkę na kury ale aktualnie jestem na to zmuszony :kwasny:

Od razu z tego miejsca dziękuje temu kto wymyślił tą animacje :banan:bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nakierujcie nakierujcie na razie robię co mogę w małym budżecie i w zaciszu swojego domu a oto moja wizja :banan:

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=oXL&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=664&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=GeUdKXiVyN21hM:&imgrefurl=http://www.audituningmag.com/turboart-audi-s4/&docid=rZs7pgIUqew8xM&imgurl=http://www.audituningmag.com/wp-content/uploads/2008/12/audi-turboart-2.jpg&w=550&h=345&ei=BUJyT96CFYfTtAbl29HKDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=193&vpy=171&dur=459&hovh=146&hovw=213&tx=164&ty=59&sig=114634817965890113554&page=1&tbnh=146&tbnw=213&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0

Na takie rzeczy trzeba kasy a aktualnie mnie przycisnęło i robię Białe BBS-y trochę wyrozumiałości dla mniej zarabiających :decayed:

planowane mody:

-Jeszcze więcej koni ... za 5tys masz 160km

-Przyciema piecowa... za 1200 moze Ci sie uda

-Alu 19 BBS... medik sprzedaje aktualnie,

-Oryginal Body RS4... 5tys mysle że na start

-Zawias Pneumatic x4... 2,5tys minimum

-Fotele Recaro... od 1500 cos wychaczysz

-Hamulce Brembo... zainwestuj w heble od A6 - 500zł, albo nakładki brembo:decayed:

-Audio Hertz... jak ma być audio które jakos zagra to min 3tys

-Własna tablica... daruj sobie

-Wnętrze skóra... 800zł na alegro

-Kierownica R8 lub RS4... wiecej zachodu niz to warte

-Pedały RS4... po co

-Malowane listwy zółty... samemu dasz rade pomalować

-Malowane progi żółty... j/w

-Malowane kratki zderzaka czarny mat... j/w

-Blenda na tył... 70zł

-Zmiana oświetlenia wnętrza na led... na komplet dobrych ledów trza szykowac 100zł(z wysyłką)

-Światła Bixenon z 2 lifta... 600+ u Gwertego

-Wydech przelot nierdzewka... w cenie materiału jak umiesz spawać

-Pasy 4 punktowe... po co

-Klatka... rajdówki z tego nie zrobisz

-Większe turbo gt... x5... pisałem na początku

-Wtryski większe.. j/w

-Chip... j/w

-Więcej koni ...j/w

-Zmiana zarobków na wyższe :/ PODSTAWA

ja to tak widze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie chlopakowi czas ciekawe co za rodzyna z tego wyjdzie :naughty:

Oczywiście, że damy, ale trzeba chłopaka nakierować :wink:

jest dość czasu na forum, i jak sie sam nie nakierował do tej pory, to bedzie trudno przetłumaczyć:wink:, widzę plany ambitne, i co najważniejsze bo fali krytyki nie jebnął foch i nie usunął konta, jak co po niektórzy:grin:

A i dziękuje koledze za uznanie ale ktoś musi czasem wyjść poza szereg i się wyróżnić miło mi że moja determinacja została doceniona :banan:

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Panowie nakierujcie nakierujcie na razie robię co mogę w małym budżecie i w zaciszu swojego domu a oto moja wizja :banan:

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=oXL&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=664&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=GeUdKXiVyN21hM:&imgrefurl=http://www.audituningmag.com/turboart-audi-s4/&docid=rZs7pgIUqew8xM&imgurl=http://www.audituningmag.com/wp-content/uploads/2008/12/audi-turboart-2.jpg&w=550&h=345&ei=BUJyT96CFYfTtAbl29HKDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=193&vpy=171&dur=459&hovh=146&hovw=213&tx=164&ty=59&sig=114634817965890113554&page=1&tbnh=146&tbnw=213&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0

Na takie rzeczy trzeba kasy a aktualnie mnie przycisnęło i robię Białe BBS-y trochę wyrozumiałości dla mniej zarabiających :decayed:

planowane mody:

-Jeszcze więcej koni ... za 5tys masz 160km

-Przyciema piecowa... za 1200 moze Ci sie uda

-Alu 19 BBS... medik sprzedaje aktualnie,

-Oryginal Body RS4... 5tys mysle że na start

-Zawias Pneumatic x4... 2,5tys minimum

-Fotele Recaro... od 1500 cos wychaczysz

-Hamulce Brembo... zainwestuj w heble od A6 - 500zł, albo nakładki brembo:decayed:

-Audio Hertz... jak ma być audio które jakos zagra to min 3tys

-Własna tablica... daruj sobie

-Wnętrze skóra... 800zł na alegro

-Kierownica R8 lub RS4... wiecej zachodu niz to warte

-Pedały RS4... po co

-Malowane listwy zółty... samemu dasz rade pomalować

-Malowane progi żółty... j/w

-Malowane kratki zderzaka czarny mat... j/w

-Blenda na tył... 70zł

-Zmiana oświetlenia wnętrza na led... na komplet dobrych ledów trza szykowac 100zł(z wysyłką)

-Światła Bixenon z 2 lifta... 600+ u Gwertego

-Wydech przelot nierdzewka... w cenie materiału jak umiesz spawać

-Pasy 4 punktowe... po co

-Klatka... rajdówki z tego nie zrobisz

-Większe turbo gt... x5... pisałem na początku

-Wtryski większe.. j/w

-Chip... j/w

-Więcej koni ...j/w

-Zmiana zarobków na wyższe :/ PODSTAWA

ja to tak widze:decayed:

Dlatego mowie puki bida to robię co mogę będzie hajs będe działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany zacne - jak to ogarniesz jak trzeba to auto będzie laleczką :decayed: , trzymam kciuki za powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi male sprostowanie body rs4 z 5tys.nie ma co podchodzic tutaj 10tys..+,,recaro ponizej 2tys. w skorze tez ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba kolorek twego wozu jest inny mało spotykany i fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje koledzy chociaż w tym temacie pomnie ktoś nie jedzie aż miło :banan:

Jak coś zapraszam jeszcze tu na 2 temat bardziej kontrowersyjny wnętrze :kox:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229732-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-%A6rodek-samochodu/page2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem. skoro piszesz ze krucho z kasa to moim zdaniem nie bardzo jest sie co porywac na body rs4 i mody ktore zalozyles, to ambitne ale trzeba mierzyc sily na zamiary, pamietaj ze przede wszystkim zadbane auto pod wzgledem technicznym da Ci 100% satysfakcji. bo co z tego ze bedziesz mial alu 18 na lysych oponach bo nie bedziesz mial kasy na lepsze? Przede wszystkim zadbaj o auto technicznie nastepnie baw sie w rezanie. :wink:

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

a i ramke grilla daj w czarny mat a znaczek chromowany, wtedy kierunkowskazy w blotnikach tez na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrobiłem remont kapitalny silnika uszczelkę pod głowicą przeguby rozrusznik wtryski IC dolot turbo skrzynie z 2,5 tdi wszystko z myślą o czipie ona jest technicznie igła :banan:i kucyków ma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ile to tak z lekka wychodzi?Ze 20k? hehe Sprzedaj toto doloz te 2 dychy i kup sobie eSke jak masz tak ambitne plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrobiłem remont kapitalny silnika uszczelkę pod głowicą przeguby rozrusznik wtryski IC dolot turbo skrzynie z 2,5 tdi wszystko z myślą o czipie ona jest technicznie igła :banan:i kucyków ma :kox:

Jeśli miałes w głowie wzmacnianie silnika to trzeba było w tym kierunku działać wymieniając wtryski i IC, bo zapewne wymieniłes na to co fabryka wkładała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC nowy lepszy i centralnie montowany a wtryski fakt zostały stare z braku kasy ale pracuję nad tym S mi się nie podoba wole Dizla który wygląda jak RS4 sedan :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie masz centralnie montowany:grin: bo nie widze na fotkach, niewiem czy wiesz ale orurowanie nie przechodzi bez podcinania zderzaka nawet laminatu, a po fotce widze że pionowe słupki miedzy siatexem w zderzaku są nie tknięte:decayed:a trzeba je liznąć co było by widoczne, wiec bez bajery mi tu:polew: chyba że średnic Fi40-45:facepalm:

wiem wiem pewnie stare fotki masz jeszcze:dancing:

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

W sumie cos tam widać z tą kratką, ale to nie jest fi51 zalecane, albo Ty tam klimy nie masz to wtedy miejsce byś miał:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klimę i w pi.... miejsca między chłodnicami a IC a niewidać go bo mam te wieśniackie kratki jeszcze nie pomalowane w czarny mat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zmienił przy tej okazji wtryski na AHY 0,216(za tysiaka masz) to by było to z sesnem zrobione, tak pod seryjne graty zrobiłes sobie tylko większego laga(wolniejsza reakcja na gaz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakło kasy na 216 i nowe turbo a laga nie mam jest czip jest ic i wycięty katalizator ,podkręcone turbo , jedno mas i skrzynia z 2,5 więc jest miło i bez lagów :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie osiaga Ci predkosci na biegach ta skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem ta skrzynia ma inny czujnik i niestety nie dało się podpiąć licznika kilometrów a puki co nie będę wymieniła licznika na licznik z

A6 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...