Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł przykry czas : )

Auto oznaczam jako do sprzedania. Na dniach wrzucę ogłoszenie i wymyśle cenę. Nie planuje nic wyciągać i sprzedawać "poza" autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :shock3:

jak to auto się zmieniło:kox:

przepiękne :slina:

Nie ma to jak wyrezać cudeńko i sprzedawać :decayed: by rezać od nowa?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że już teraz sprzedajesz myślałem że jeszcze z rok potrzymasz :) niestety nie mam teraz takiego budżetu ;/

autko rewelacyjne, robi wrażenie

Miejmy nadzieje że następne tez będzie ( () () () )

Pozdrawiam

Bartek musisz opchnąć swoje 2 wozidła to akurat kupisz od Witka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje tylko że trafi do kogoś kto tak jak ja lubi poświęcić weekend na dłubaniu :) kolejne auto troszkę mniej czasu mi zabierze... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocas co następne B8? A5:naughty:? fura miażdży i cena atrakcyjna, powodzenia życzę bo wiem jaka jest wiara przy sprzedaży doinwestowanego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stanie przed domem to na pewno dam znać :)

---------- Post dopisany 18-10-2013 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 18:19 ----------

Sprzedane. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

trafila chociaz do godnego wlasciciela?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

trafila chociaz do godnego wlasciciela?:wink:

Czy godnego... mysle ze mogl trafic w gorsze rece :) Kazde moje poprzednie autko bylo dopieszczone. A6 sprzedalem w jeden dzien wiec to o czyms swiadczy.

Wczoraj przyprowadzilem samochod a dzisiaj juz drobne mankamenty poprawione - nie wszystkie bo brakuje czasu i temperatura na zewnatrz nie rozpieszcza.

Poprawione oswietlenie uchwytu na kubek

Naprawiony zamek w prawych drzwiach

Poprawiony fotel kierowcy

Zmienione oswietlenie wnetrza z LED na tradycyjne (strasznie mocne te diody i mialy zimna barwe za ktora nie przepadam)

Ze swojej strony obawiam sie tylko folii za jakis czas, zeby sie nie odklejala czy zeby cos pod nia nie "zakielkowalo" - nigdy nie przygladalem sie samochodom oklejonym w calosci z folii ale tego czlowieka czy ludzi ktorzy oklejali to auto niestety nie polecam. Jestem pedantem i tutaj przymykam oko na niektore detale ale docinanie folii i naklejanie paseczkow to troche druciarstwo (chyba ze tak robi kazdy).

Do ogarniecia swiatla przeciwmgielne a raczej brak ich reakcji na wlacznik i drobna nieszczelnosc wydechu gdzies na poczatku ukladu ale nie bede zasmiecal koledze tematu. Na pewno to co do zrobienia i o czym wiem bedzie zrobione + przekodowanie modulu komfortu (centralnego zamka) pod siebie - przyzwyczajenie z A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

trafila chociaz do godnego wlasciciela?:wink:

Czy godnego... mysle ze mogl trafic w gorsze rece :) Kazde moje poprzednie autko bylo dopieszczone. A6 sprzedalem w jeden dzien wiec to o czyms swiadczy.

Wczoraj przyprowadzilem samochod a dzisiaj juz drobne mankamenty poprawione - nie wszystkie bo brakuje czasu i temperatura na zewnatrz nie rozpieszcza.

Poprawione oswietlenie uchwytu na kubek

Naprawiony zamek w prawych drzwiach

Poprawiony fotel kierowcy

Zmienione oswietlenie wnetrza z LED na tradycyjne (strasznie mocne te diody i mialy zimna barwe za ktora nie przepadam)

Ze swojej strony obawiam sie tylko folii za jakis czas, zeby sie nie odklejala czy zeby cos pod nia nie "zakielkowalo" - nigdy nie przygladalem sie samochodom oklejonym w calosci z folii ale tego czlowieka czy ludzi ktorzy oklejali to auto niestety nie polecam. Jestem pedantem i tutaj przymykam oko na niektore detale ale docinanie folii i naklejanie paseczkow to troche druciarstwo (chyba ze tak robi kazdy).

Do ogarniecia swiatla przeciwmgielne a raczej brak ich reakcji na wlacznik i drobna nieszczelnosc wydechu gdzies na poczatku ukladu ale nie bede zasmiecal koledze tematu. Na pewno to co do zrobienia i o czym wiem bedzie zrobione + przekodowanie modulu komfortu (centralnego zamka) pod siebie - przyzwyczajenie z A6.

Zakładaj temat i nie p... :decayed::decayed: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...