Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Letni sezon otwarty. Tył będę musiał jeszcze skręcić:decayed:

sam5145.jpg

Tak to jedzie...ok 100kg w bagaju, ale na wynik diametralnie nie wpłynie...jest niskie 8:)

---------- Post dopisany 31-07-2013 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 13:12 ----------

W ostatnim czasie wpadło kilka nowych fantów:wink:

Wpadły czarne kubły ze składaną kanapą

Przed (upload chyba nie rozróżnia pionu od poziomu:facepalm:)i po:

2013_01_04_14_19_51.jpg

2013_01_04_14_20_40.jpg

2013_07_31_19_24_16.jpg

2013_07_31_19_24_28.jpg

Na tyle zawitał zderzak z polifta z lakierowaną dokładką:

2013_07_31_19_25_22.jpg

Z przodu udało się założyć zderzak z esy + spryski(kupię dłuższe śruby to się go lepiej dopasuje)

Lustra + gryll z polifta:

2013_07_31_19_22_13.jpg

Kilka dni temu RSy znalazły nowy dom a na ich miejsce wpadły mietki z E-klasy + nowe lacie. Nadkola od wewnątrz zaklepane.

Przód 8,5J ET38

Tył 9J ET 34(dystans 5mm)- przycierało od wewnątrz minimalnie:)

2013_07_31_19_23_42.jpg

2013_07_31_19_22_48.jpg

2013_07_31_19_22_29.jpg

I na koniec hobbystyczny brelok:decayed:

2013_07_31_19_38_10.jpg

:hi:

Opublikowano

Piękna czarnula i na gwincie :slina: oj mojej przyda się gwint, a felunek jakoś od merca mi nie podchodzi

Opublikowano

no ładnie przód teraz wygląda z ickiem, felga kurde sam nie wiem poprzednie mi tu pasowały do tych muszę przywyknąć :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie, co do felgi to chciałem dać coś nieco agresywniejszego, a to je dla mnie to:wink:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje, tego koła jeszcze w b5 nie widziałem, graty za pomysł:kox: Napisz jeszcze jakie opony siedzą, moim zdaniem mogłeś poszukać niższego profilu np. 215/35 lub 205/35 koło by dużo zyskało:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki, a na koła założyłem Accelery Phi 215/40 i faktycznie mogło być z powodzeniem /35...ale człowiek to widzi dopiero jak założy:decayed:

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2013 at 15:08 ----------

Kula się:decayed:

s907.jpg

Opublikowano

dobra jest, fajne koło:thumbup1:

ostatnią fotę po delikatnym retuszu widziałbym w kalendarzu:whistling:

Opublikowano

Też mi się podoba.

Przekręć sobie zaślepki od sprysków bo są zamontowane odwrotnie (na zdjęciach ze strony 5).

Opublikowano

choćby coś w ten deseń:wink:

s907a.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mam też nieco ostrzejsze foto, ale te drzwi:doh: Musimy ogarnąć lepsze światło bo tutaj już koło 21 było.

i5xm.jpg

I jeszcze takie:wink:

ctwd.jpg

Opublikowano
Dzięki dzięki, a na koła założyłem Accelery Phi 215/40 i faktycznie mogło być z powodzeniem /35...ale człowiek to widzi dopiero jak założy:decayed:

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2013 at 15:08 ----------

Kula się:decayed:

http://imageshack.us/a/img818/2581/s907.jpg

cóż za piękne zdjęcie zrobiłem tym kalkulatorkiem hehe dałem radę Rafał wyszło dobrze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ostrość Ci troche uciekła na tylne kołe, ale to efekt schumachera kierowcy:grin:

Opublikowano

Jest lepiej choc mogles dac profil 35. Skrecilbym przód troszke. Pozatym kolejna dobra a4 na OK:D Pozdro:)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj się zarzekałem ze przodem nie zejde niżej bo tre dołem na podwórku, ale dzisiaj stwierdzam że pier**le- będę kręcił:naughty:

I dzięki pany za miłe słowo. Cieszę się że się podoba:wink:

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 06:43 ----------

Z faktu parowania lamp postanowiłem ponownie je skleić a przy okazji polakierowałem obwódkę lamp w czarny mat:wink:

j46d.jpg

I przy okazji:

ovqq.jpg

y8pm.jpg

e2ju.jpg

Opublikowano

lampy wyszły ładnie Rafał jeszcze tylko xenon i będzie kosa :naughty:

co do gwintu wjechałeś mi na ambicję i muszę chyba cię zawstydzić i zejść jeszcze niżej a wiesz że zejdę niżej niż ty hehe tylko jak dojadę na spota o kuwaaa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak będzie nowa kostka na podwórku to będziesz bez szans...:grin:

Opublikowano
Jak będzie nowa kostka na podwórku to będziesz bez szans...:grin:

szanse zawszę są ale wtedy już nie wyjadę z wioski hehe :polew:

Opublikowano

Byłem pierwszy z samą ramką w black, ale teraz widzę że i u Ciebie sama ramka czarna w lampach :decayed: strzał w dziesiątkę! :jerk:

Opublikowano

Świetnie wygląda:kox:

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze, że zobaczyłem to u Ciebie i decyzja została podjęta:naughty:

Na dniach pomaluję ramkę grila w czerń- będzie fajne nawiązanie do lamp. Znaczek zostanie ori. Także grube mody:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.