Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Brak slow co Gorzow zrobil, bo w sumie juz przerzneli.

:wallbash:

no okoń zakończył mecz piekna wyjebką nickiego i zmarzlika a gollob dokończył 4 miejscem w nastepnym biegu :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________jestem zszokowany in+ postawą w Z.G. tylko 8 pkt straty po 13 biegu , ciekawe co byłoby gdyby jechał Holta , Jensen i Dudek. :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocek zdeklasował Tarnów choć składy wskazywały że spotkanie będzie wyrównane

juz widze jaka kopa była we wrocku , tylko kaski wystawały :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Apator 10pkt róznicy , ładnie , Boga prosiłem zeby uzbierali chociaz 38 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ciul brali zabika do skladu..... z niego juz raczej nic niebedzie...

niech biorą , wole Ząbika z 4pkt niz Kusa z 5pkt. Ząbik sie rozjezdzi , nie martw sie. Tylko zeby w nic nie przyjebał i regularnie był w składzie to bedzie dobrze. nie zapomniał jak sie jezdzi , widziałeś jak sie na pełnej piździe założył na Jonasa w wejsciu w łuk??? wzorowo i bez strachu czyli psychika jest ok , zostało dograć sprzet i bedzie jak za najlepszych lat juniorskich , taka mam przynajmniej nadzieje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nam nie poszło,o Andersena bałem się przed sezonem i się ziściło może się poprawi, w szoku jestem nad Okoniem nie myślałem że mu pójdzie.Pierwsze koty... no z młodzieżą trzeba poczekać na Bartka Zmarzlika, może się młodzi zestresowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Andersena bałem się przed sezonem

myslałem ze bedzie śmigał ale widze ze podchodzi do tematu jak zawsze :thumbdown:

w szoku jestem nad Okoniem nie myślałem że mu pójdzie

spokojnie jezdził u siebie :wink4: , zobaczymy co pokaze na innych torach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no z młodzieżą trzeba poczekać na Bartka Zmarzlika, może się młodzi zestresowali ?

tu sie nie zgodze , czym mieliby sie stresować ??? maja zagwarantowane conajmniej 2 starty wiec powinni podchodzić na luzie. i nie mysle Tu tylko o Gorzowskich juniorach :wink4:

No chyba ze to pierwszy mecz i stąd ten stres :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 13:18_________________________________________________Kołodziej to normalnie frunie 3cm nad torem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kolejka :decayed:

Po niewielkiej wygranej z Częstochową cały Gorzów pełen obaw ale chłopaki nareszcie zmobilizowali się (i sporo trenowali).

Z Leszna poza Hampelem pięknie walczył Jurica :good: ale za to masakra co się stało z Kolodziejem ;(

Za dwa tygodnie będzie jatka z falubazami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 kolejkach widać że rozgrywki bedą ciekawe , troszke na + odstaje falubaz ale sezon długi na bank bedzie kiloka niespodzianek.

Dla mnie n umerem jeden do DMP jest i tak Leszno :cool1:

Cieszy postawa aniołów w Zielonce i Rzeszowie , na trudnych torach dają chłopaki rade , miedziak kozak :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przykrą wiadomość dla kibiców czarnego sportu .W mojej okolicy,w Brzozówce koło Torunia w godzinach rannych zginął w wypadku samochodowym Zdzisław Rutecki,(były zawodnik GKM Grudziądz).Rodzinie i bliskim składam wyrazy współczucia .Do chwili obecnej trwa usuwanie skutków wypadku.Wiadomo że Zdzisław Rutecki jechał busem,który prawdopodobnie dachował.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/04/27/zdzislaw-rutecki-zginal-w-wypadku-samochodowym/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema.

Jak tam po GP ???? powiem wam ze jesli nic sie nie zmieni w studio C+ to chyba zrezygnuje z tego kanału lub bede ściszał TV , nie da sie tego słuchać.

1. Prowadzący p. Milko i jego gość: dr.Ślak , co oni kórwa robili w tym studio ??? cały czas temat tłumików i wyzszości golloba nad reszta stawki , "mistrz gollob" , "wielki tomek" (celowo pisze z małej litery bo dla mnie gollob to cham i prostak , zawsze taki był , jest i bedzie) , nawet doszli do wniosku ze dzwon Kolodzieja tez był przez nowy tłumik :blink:

2. Druga sprawa to włąsnie te nowe tłumiki , widać ze nie sa takie straszne , tor gdy sie odsypał pozwalał na walke i mijanki , nikomu nic nie wybuchło , wyjatkowo nie było nawet jednego defektu :shocked: . No troszke te nasze gwiazdki (Kołodziej) są ustawione i cokolwiek by sie nie działo to za wszystko maja wine zwalać na tłumiki (vide wywiad z Jankiem w trakcie zawodów) ale strat zadnych na razie nie ma :good:

3. Piekne wsadzenie w płot gollooba przez Nickiego w finale , podobało mi sie jak po biegu gollob podjechał do Dzika z pretensjami a ten mu z radości przybił pione i jednocześnie zamknął morde. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

4. Piekna odzywka golloba do Balińskiego po przerwanym biegu - tak właśnie zachowuje sie miszcz :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

To tyle z mojej strony , czekam dzis na lige i Byki w Toruniu :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę tego finału, akcja Nickiego mi się podobała- ładnie to rozegrał, wiedział co robi ;)

Co do tłumików, to za mocno się nad nimi użalają, zawodnicy jadą swoje, trzeba się w końcu dostosować do nowych wymogów, a ci dziennikarze nadal płaczą nad nimi, jakby to był koniec świata. Jeden się pytał o te tłumiki Kołodzieja zaraz po wypadku a ten mu fajnie odpowiedział, że to nie jest miejsce ani czas na dyskusje o tłumikach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden się pytał o te tłumiki Kołodzieja zaraz po wypadku a ten mu fajnie odpowiedział, że to nie jest miejsce ani czas na dyskusje o tłumikach ;)

Hampela pytał , przed samym półfinałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na GP nie wyrobiłem i oglądałem tylko półfinały i finał no i wielki + że w nich dużo się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po lidze ???? Kołodziej wczoraj w Toruniu chyba miał jeszcze zaćme po dzwonie [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 08:56_________________________________________________no , anioły pieknie w Tarnowie , teraz Falusy kontra Kejlum :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 19:29_________________________________________________benton - :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...