Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

moskal, luźna łyda.

skąd Twoje przyzwyczajenie na temat kibiców z Zielonej Góry?

jeździsz na wyjazdy czy tylko TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Witam "bratnią" duszę !

Jak tam dzisiaj, dalej się spinasz czy był rano nerwosolek ?

Co do flagi to nie trzymałem, za to ubaw miałem pierwsza klasa. Pomysł zajebi.ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, szczerze?

To podstep. Nie jestem Fanatykiem Falubazu z klepkami na oczach.

Chcialem zaobserwowac jaki typ kibica zuzlowego udziela sie na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, szczerze?

To podstep. Nie jestem Fanatykiem Falubazu z klepkami na oczach.

Chcialem zaobserwowac jaki typ kibica zuzlowego udziela sie na tym forum :)

I OK.

Kibicujmy komu chcemy, wzajemnie się jednak szanując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji obecnego miejsca zamieszkania oczywiście Stali.

Jeżeli wygracie 1/2 finału będę kibicował w finale Falubazowi ( w końcu lubuskie no i będzie szansa, że odpadliśmy z mistrzem)

W GP stawiam na Hampela. Za Gollobem nie przepadam z racji wcześniejszych jego zachowań, aczkolwiek obecnie zmienia się na lepsze.

Generalnie w GP zawsze kibicuję Polakom. Tak jest nie tylko w żużlu ale i w innych dyscyplinach.

Mam kumpla, który całe życie kibicuje Widzewowi i zawsze klnie na Legie nawet gdy gra w pucharach. Nigdy nie pojmę takiego zachowania.

Rozumiem oddanie "własnemu" klubowi ale do pewnych granic. Poza granicami nie gra Legia, Wisła, Lech czy nie jedzie Hampel, Protasiewicz czy Gollob tylko gra polski klub czy jedzie polski zawodnik

Pochodze ze szczecińskiego i swego czasu jeździłem na Pogoń a jednak za Legią nie przepadam :). Wolę za to Widzew :) ( łoj, zaraz oberwę od kogoś :polew: )

A tak szczerze to moją dyscypliną jest piłka ręczna. Grałem amatorsko 8 lat i jeszcze teraz chętnie bym sobie porzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to nie zaszokuję Ciebie ze kibicuję Falubazowi, ale i Unii Leszno. W GP Trzymam kciuki za Hampela, ale i Hancocka.Ogolnie rowniez kibicuję Polskim druzynom czy Polakom jesli chodzi o zawody indywidualne. Bardzo nie Lubie Golloba (nie z tego powodu ze jezdzi dla stali)

a teraz Ciebie zaskocze....

Ja tez gram w szczypiorniaka... od '97 do dziś... . W Zielonej Górze, z rocznym epizodem w niemczech. Ale nie byl to nigdy sposob na chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie jestem kibicem Falubazu od pięciu lat,szwagier wciągnął mnie w ten sport i tak pozostało do dziś :>

W GP stawiam na Hencoca,za Golobem nie przepadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, luźna łyda.

skąd Twoje przyzwyczajenie na temat kibiców z Zielonej Góry?

jeździsz na wyjazdy czy tylko TV?

przeciez ja cały czas jestem luźny :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak mieszkałem w Toruniu to jezdziłem na wyjazdy , teraz jest to utrudnione , zaliczam kilka meczy w Toruniu jak jade odwiedzić rodzine , no i do Bydgoszczy zawsze jezdziłem , i mam nadzieje ze od przyszłego roku tez bede jezdził :good:

Za Gollobem nie przepadam z racji wcześniejszych jego zachowań, aczkolwiek obecnie zmienia się na lepsze.

A ja tyfusa nie trawie "od zawsze" , w końcu to tyfus. Kiedys zachowywał sie mocno średnio ale w tym roku to juz przechodzi samego siebie , jak mozna na GP powiedziec do innego zawodnika : "na c**j kradniesz start" ?? :blink: :blink: :blink: .

I to grożenie palcem Hampelowi na ostatnim meczu , według niego powinni mu wszyscy z drogi zjeżdżać :polew: :polew: :polew:

Jedyne czego nie mozna mu zarzucić to jazda parą , to mozna ogladać godzinami :good: :good: :good:

Dla mnie wzorem do nasladowania jest Greg , zawsze uśmiechniety , nawet gdy mu nie idzie , udzieli wywiadu , itp. a gollob jak taka rozkapryszona panna :thumbdown: .

Jesli GP nie wygra Hampel to chciałbym zeby wygrał własnie Hancock. Gdyby wygrał gollob to mysle ze jego głowa i ego nie wytrzymałyby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słodko się zrobiło :wink4:

ja golloba również nie trawię, najbardziej za to co odstawiał z bratem i tatuśkiem kilka lat temu... i za tego typu zachowania:

I to grożenie palcem Hampelowi na ostatnim meczu , według niego powinni mu wszyscy z drogi zjeżdżać :polew: :polew: :polew:

była podobna sytuacja na meczu w ZG, kiedy Jonsson go woził po całej szerokości, a panicz gollob focha zarzucił :polew:

w GP stawiam na kogoś z dwójki Hampel / Greg i chyba innej opcji nie ma,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie w inernecie obejrze gp na zywo... zowsze szlo ogladac przez soccer-live -sporty motorowe..... a teraz sie cos ta stronka spierdolyla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie w inernecie obejrze gp na zywo... zowsze szlo ogladac przez soccer-live -sporty motorowe..... a teraz sie cos ta stronka spierdolyla...

http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A derby lubuskie będzie gdzieś w necie?

Wszystko będzie pod tym linkiem co podałem wyżej. Tam są najważniejsze sportowe imprezy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A derby lubuskie będzie gdzieś w necie?

Wszystko będzie pod tym linkiem co podałem wyżej. Tam są najważniejsze sportowe imprezy :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Greg w pierwszym biegu

Trochę słaba jakość na DrHTV ale ma sie poprawić o 20 (po meczu Wisły)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 19:14_________________________________________________3 bieg

Gollob, Holta

PS

za***ista ta MotoArena.

1-Toruń

długo nic

2- Gorzów

długo,długo, długo nic

3-pozostali[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 19:29_________________________________________________Ale Hampel pojechał w 4. Z trzeciego miejsca na 1.

Idzie na mistrza :notworthy:

Jak do tej pory liderzy GP po 3 zaliczyli[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 19:32_________________________________________________

żółta podprowadzająca :slina: :slina: :slina: - anioł :shocked:

Ty "stary dziadu". Już wiem dlaczego tak Cię żużel interesuje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...