Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz ze Jagus z Holderem wygrali mecz, zgadzam sie ale wez pod uwage na kim reszta zespołu miała robic punkty skoro oni sami mieli 30 ????? wez pod uwage ze Sulli nie jechał nic , nie wiem co mu sie stało , pierwszy start mial swietny jechali z miedziunem na 5:1 lecz Baliński nie mógł pogodzic sie z przegraną.

a co na temat decyzji pana sedziego w meczu z Lesznem powiesz ???? chamska jazda Balińskiego kiedys mu wyjdzie bokiem , zycze mu zeby go ktos w koncu powiózł w płot , ale tak konkretnie , moze wtedy przejrzy na oczy, chociaz z drugiej strony to jak sie ktos chamem urodził to chamem umrze. Adams to juz tez nie ten sam Adams co kiedys , rzadko kto mógł go w Lesznie pokonac a teraz....

Gorzów ostro prze do przodu ale wątpie zeby w Toruniu wygrali 1 czerwca , gollob nigdy u nas nie jechał i watpie zeby to sie zmieniło , jedyny który powalczy to Holta , no i moze Karlsson , bo reszta składu niestety pierwszoligowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co pan sędzia wymyślił w meczu z Lesznem, gdzieś mi gazetka z pon. przepadła i nie doczytałem. Dzisiaj pisali tylko co sędzia w GP zrobił... :disgust:

Gdzieś Nam się reszta fanów czarnego sporu zapodziała... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na dzisiejszy szlagier w Toruniu ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz zauważyłem temat :wallbash: Niestety na mecze już bardzo żadko jeżdzę z racji miejscówki w Warszawie, ale kiedyś ho-ho-ho :radocha: Nie będę wskazywał swoich faworytów, bo to w tym gronie raczej oczywiste będzie, więc zamilknę (co by Leszniaków nie pobudzać :> ) i dołączam się do tematu.. :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku...wa w końcu trafiłem , na początku jeszcze temat troche ciągnął ale ostatnio lipa, mam nadzieje na burzliwe dyskusje :> oj , jak ja mieszkając w Toruniu kochałem sie z włókniarzami , aż strach pomyslec :tongue4:

a co do dzisiejszego meczu , to w związku z tym ze Leszno przyjezdza z trzema juniorami obstawiam 55:35 :th: na dodatek ma popadać wiec moga sobie nie radzić :>

Włóniarze tez powinni sobie poradzic , Lindgren (choc jego dypozycja w kazdym meczu to wieeeelka niewiadoma) nie jedzie wiec tym bardziej nie powinno byc problemów[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 16:09 _________________________________________________a co do wyjazdów to jeszcze w tym roku jezdziłem na mecze do torunia ale mi sie dzidzia urodziła i mi sie troche ukruciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń ładnie idzie :th: Dzisiaj objedzie Leszno (ale nie wiem co z było by dla mnie bardziej bolesne, z racji na punktację w tabeli :evil: ) Wtedy ładnie Lwy pojadą z Kronopolem no i powoli zaczną się mecze najciekawsze :banan1:

Gdzie dzisiaj jest transmisja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły jak na razie mają przewage 2 pkt :slina: nie wiem co sie dzieje. zielonka pieknie poległa , to było do przewidzenia. Transmisja jest na tvp sport i iTvp.

Wrocław co wydawało mi sie niemozliwe odrobił 21 pkt do Tarnowa i wychaczył 3 duże punkty wiec juz wiemy kto leci z ligi.

Wy traficie w półfinałach na leszno , jesli Gapa do końca sezonu nie wyjedzie na tor to w kazdym meczu w ramach z/z macie ponad 10 pkt za niego. mysle ze poradzicie sobie z lesznem (bardzo bym tego chciał) no i finał CKM - APATOR , jak za dawnych czasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tą nową punktacją :?: Bo sie nie mogę połapać o co chodzi... :disgust:

Widzę że niektórzy mają więcej punktów niż powinno być, np 6 za jeden bieg... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły jak na razie mają przewage 2 pkt :slina: nie wiem co sie dzieje. zielonka pieknie poległa , to było do przewidzenia. Transmisja jest na tvp sport i iTvp.

Wrocław co wydawało mi sie niemozliwe odrobił 21 pkt do Tarnowa i wychaczył 3 duże punkty wiec juz wiemy kto leci z ligi.

Wy traficie w półfinałach na leszno , jesli Gapa do końca sezonu nie wyjedzie na tor to w kazdym meczu w ramach z/z macie ponad 10 pkt za niego. mysle ze poradzicie sobie z lesznem (bardzo bym tego chciał) no i finał CKM - APATOR , jak za dawnych czasów :)

Ach, to byłby piękny finał !! I tym razem wynik mogłby być odwrotny :th: nic, wpadłem tylko na jedno słowo i dalej pakuje się na weekendowe szkolenie :drunk::travolta::drinks:

_________________________________________________

#

10.08, 18:30

Złomrex - Unia L.

56:36

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer Nosfer Nosfer pogadaj troche[/size]

mamy piekny układ par na PO , my z Gorzowem a wy z Wrockiem , obydwie ekipy jada dalej , najlepsze beda spotkania Leszna z Zielona tam nie ma zdecydowanego faworyta , bo i Lindgren jak i Iversen zaczeli jechac do tego dorzucic pkt Dobrusia , Walaska , Pepe i moze byc po Lesznie. Zwłaszcza ze tam ostatnio to tylko dobrze jedzie Adams (nie licze wpadki z wami) i Hampel. KK miał przebłysk w meczu z wami ale to był przypadek o Balim nie wspominam bo to Żenua. a co powiesz na temat meczu Torun - Czestochowa bo jeszcze nie znam twojego zdania ????

A jak to jest z tą nową punktacją :?: Bo sie nie mogę połapać o co chodzi... :disgust:

Widzę że niektórzy mają więcej punktów niż powinno być, np 6 za jeden bieg... :mysli:

Jarko sory ze tak późno ci odpowiadam. jesli w meczu druzyna przegrywa różnica wieksza niż 10 pkt moze wprowadzic "Jokera" którego pkt liczone sa podwójnie , mozna tak zrobic tylko raz w meczu. taki bieg mozna teoretycznie wygrac nawet 8:1 bo na pierwszym miejscu moze przyjechac Joker i zgarnie 6 pkt , za nim kolega z drużyny 2 pkt , no i dalej przeciwnicy 1 i 0. Nicki Pedersen w zeszłym roku jezdzac w Rzeszowie paktycznie w kazdym meczu jechał jako joker i robił srednio po 18-19 pkt w meczu. czaisz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaisz ????

Jaha :banan2: Dzięki miszczu :zemdlal:

A jak Wam się podoba nowy mistrz Polski z Poznania :?: :cool1: ale pokazał :kox:

_________________________________________________

Dobra, a teraz playoff. Są 3 pary, a w następnej rundzie jadą cztery drużyny... Jak wybiorą czwrtą :?: Czy to będzie ta drużyna która uzbiera najwięcej małych punkcików :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta to bedzie ekipa która w dwumeczu bedzie miała najlepszy bilans małych pkt. np :

Leszno - Zielona 47:43

Zielona - Leszno 44:46 czyli w dwumeczu Leszno - Zielona 93:87 , różnica 6 pkt

Czewa - Wrocław 50:40

Wrocław_ Czewa 44:46 czyli w dwumeczu Czewa - Wrocław 96:84 różnica 12 pkt

Toruń - Gorzów 65:25

Gorzów - Toruń 35:55 czyli w dwumeczu Toruń - Gorzów 120:60 różnica 60 pkt :tongue4:

Z tych druzyn przechodza ekipy które wygrały swoje dwumecze czyli Leszno , Czewa , Toruń + Zielonka bo straciła w dwumeczu najmniej pkt.

Potem półfinały : Czewa jedzie z Zielonka , Toruń z Lesznem , no i finał Czewa - Torun.

Ale tak na marginesie to mysle ze w ćwiercfinałach dalej nie przejdzie Zielonka tylko Wrocław , czuje ze Cieslak zrobi taki tor ze Czewie ciezko sie bedzie tam jechało , wygrac wygraja ale bedzie problem.

A mistrz polski pokazał , pokazał , wysadzi faworytów , ja nie typowałem wygranego ale ciesze sie ze skóra pokazał Golobom , hampelom , kasprzakom. brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na temat meczu Torun - Czestochowa

Nie oglądałem tego meczu :bag:

Ale Skóra pokazał tym bufonom w IMP, tylko tak sie zastanawiam, jakie to ma przełożenie na cały sezon.. Dla mnie marne, IMP to wg. taka impreza pokazowa, fajnie się ogląda, dobre emocje, ale żeby skóra rzeczywiście był najlepszym zawodnikiem w Polsce :mysli::wink4: Wystarczy spojrzeć, na średnią ilość zdobywanych punktów w meczu.

Może zrobimy wypad na jakis meczyk ? Może na mistrzostwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy zrobic wypad , a gdzie proponujesz ????[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 09:21 _________________________________________________Własnie , wynik skóry na IMP ma sie nijak do ligi.....pierwszej ligi , no ale w końcu wygrał ktos kto nie był faworytem , zdecydowała dyspozycja dnia i tyle , dobrze sie chłopak przełożył , zna tor w Lesznie jak własna kieszeń i wynik sam przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to na Toruń = Częstochowa :naughty: :naughty: Jeśli tylko nasze prognozy się sprawdzą (oby) to będzie za***isty Finał.. A, że w tym sezonie nie byłem na ani jednym meczu :embarrassed: to bym sobie takiej imprezy nie odpuścił :wink4:

Może Jarko się załapie :cool1:

Nie wiem czy w przyszłym tygodniu nie pojadę do Częstochowy. Ale nie wiem gdzie będzie 1 runda PO :mysli:

Może się załapię akurat. :notworthy:

_________________________________________________

Chyba w ten weekend pojadę do Torunia, bo będę w pobliżu - masz jakieś miejsce gdzie warto pójść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminarz :

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/01/01/terminarz-ekstraligi-zuzlowej/

A co chcesz konkretnie w Toruniu zobaczyć ???? czy moze pochlac ?????

jesli chcesz pochlac to proponuje stare miasto , tam jest knajpa co 10 metrów , szczególnie godne polecenia : kredens , moskwa , szwejk , pod aniołem , zielony wieloryb , duzo tego jest.

A jesli chcesz cos zobaczyc to nie bede ci proponował starówki chociaż jest śliczna, jedyna w swoim rodzaju i wpisana na liste światowego dziedzictwa UNESCO, trzymając sie tematu proponuje jechac z Torunia w strone Brzydgoszczy i tam zaraz za miastem po prawej stronie buduja najnowocześniejszy stadion żużlowy w Europie :tongue4: godne polecenia , nie sposób nie zauwazyc czy ominąć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się mogę załapać, ale do Częstochowy - mam najbliżej :decayed:

A co do IMP to podobała mi się wypowiedź Skóry zaraz po zdobyciu złota, cyt: Wiem że nie jestem najlepszym żużlowcem w Polsce... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ranting1: :ranting1: Znowu nie obejrzę meczu !!

Spoko, będę na mazurach na weekend. I właśnie zastanawiam się czy nie skoczyć ot tak na obiad.

Dzięki, skorzystam z jednej z tych knajp :)

Budujecie station :shocked: No to za***iście, U nas jeden u was drugi. Może się Grand Prix doczekamy w końcu :good: Przynajmniej Żużel się u nas rozwija :wink4:

_________________________________________________

Do częstochowy, częstochowy :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja ci wymieniłem knajpy do balowania a nie do jedzenia w nich obiadu :kox:

A ze stadionem to jest taka akcja ze szok , władze klubu razem z miastem sprzedały stary stadion (a właściwie grunt na którym stoi) pewnej firmie która ma budowac tam chyba IKEA. tylko ze jest mały ból bo jesli nie postawią nowego do wiosny to nie bedziemy mieli na czym jezdzic , Tamta firma w marcu wpada , równa stary stadion z ziemia i zaczynaja budowe salonu IKEA :kox: . Dlatego budowa nowego idzie na całego , pracuja od 6-22 , musza zdazyc , nie ma lipy. tylko szkoda ze na 15.000 miejsc tylko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Arenie jest 19.000. Byłem na otwarciu, pięknie rozjechalismy wtedy przeciwników, więc była podwójna okazja do świętowania :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...