Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jazda w Gorzowie.

Hans pięknie kontratakował :good:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 21:05_________________________________________________Ale Stal pechowo traci "łatwe" punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulczas ma podejrzenie złamania nogi

Mówili, że pewna złamana[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 21:19_________________________________________________Ale mecze :good: :good: :good: [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 21:20_________________________________________________To co się dzieje w Lesznie to mistrzostwo świata :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w Lesznie to mistrzostwo świata :notworthy:

W sensie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w Lesznie to mistrzostwo świata :notworthy:

W sensie ???

patrzac na Unie to system play off w polskiej lidze o h*j rozbic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie zajebistego meczu.

No i Unia pięknie sobie radzi

Mecz Ci sie podoba ???? przeciez oni ledwo utrzymuja sie na motocyklach :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero "prund oddali"

Owszem, ledwo się trzymają ale za to jedni i drudzy.

W Gorzowie dopiero jazda bez trzymanki.

Smiało można pogratulować Falubazowi finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.

W Lesznie woziło jednych i drugich, z tym, że Unia wiedziała, że tak będzie :)

Za to Falubaz to miał dzisiaj za***iste szczęście !

Nie dość, że Stal gubiła darmowe punkty to jeszcze przerwany mecz przy takim wyniku

Generalnie to szacun dla Unii, bo podnieśli się z kolan (z zasadniczej) i to od razu do pionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz że Falubaz miał szczęście,może by odrobili w tym spocie wszystko jest możliwe,a zarazem nie sprawiedliwe jak wykluczenie Hencoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Unia wejdzie do Finału... to dla mnie będzie poprostu żenada... jak można zrobić specjalnie taki tor.. po to tylko żeby wygrać i do tego nie patrząc na zdrowie zawodników - po trupach do celu... chora sytacja zupełnie

wiedzieli doskonale że przegrają to musieli coś wykombinować... no i się im udało.. brawo Panowie działacze... szczyt głupoty i chamstwa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.

Greg nawet nie był "ruszony" przy upadku (mieli do powtórki w 4 jechać ? ), Stal frajersko straciła min ! 4-5 punktów, ogólnie Falubaz jechał słabo i ten wynik to "najmniejszy wymiar kary" . Tym razem "niebo" było dla Was łaskawe. Myślę, że w Zielonej objedziecie Stal bez problemu (na 8+).

Greg, chyba :naughty:, za bardzo świętował mistrza GP, przyznaj sam.

Proszę tylko bez "spinki". Wydaje mi się, że oceniam obiektywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia spreparowała tor,Gorzowski tez słabo przygotowany dziura na dziurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia spreparowała tor,Gorzowski tez słabo przygotowany dziura na dziurze

Słuchajcie Panowie, obiektywnie trzeba spojrzeć.

Który gospodarz nie robi toru pod siebie ? W Zielonej, Toruniu, Gorzowie itd prezie dają przyjezdnym tor jak stół ?

Proszę, przestańcie. Kładą tyle kasy w te drużyny, że czepiają się każdej brzytwy aby wygrać.

Fakt, kibice się wk..wiają bo płacą i chcą aby ich drużyna wygrywała zawsze. Widzą jednak tylko "wałki" innych a swoje wytłumaczą zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra emocje opadły będę obiektywny,zobaczymy za tydzień kto pojedzie w finale mam nadzieję że Falubaz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Unia wejdzie do Finału... to dla mnie będzie poprostu żenada... jak można zrobić specjalnie taki tor.. po to tylko żeby wygrać i do tego nie patrząc na zdrowie zawodników - po trupach do celu... chora sytacja zupełnie

wiedzieli doskonale że przegrają to musieli coś wykombinować... no i się im udało.. brawo Panowie działacze... szczyt głupoty i chamstwa !!!

Jeszcze to.

Na Stal myślisz, że tor nie był robiony ? Na bank był.

Myślę jednak, że dzisiaj do toru doszla drużyna i dlatego taki wynik.

Szczerze przyznam, że mecz w Lesznie podobał mi się ze względu na wynik i nie dlatego, że lubie bardziej Unię niż Unibax (wręcz przeciwnie) ale dlatego, że wreszcie ktoś dobrze się Toruniowi postawił i to ktoś skazywany na totalną porażkę [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:03_________________________________________________

dobra emocje opadły będę obiektywny,zobaczymy za tydzień kto pojedzie w finale mam nadzieję że Falubaz :>

Ja stawiam na finał Falubaz-Unia, ale to tak "na dwoje babka wróżyła"

Bo mam nadzieję, że jednak Stal przegra "8-" i, że Unibax "wystarczająco" objedzie Unie na Motoarenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czekania na dzisiejszy wieczór...

oba półfinały to katastrofa....

Trzeba zapomniec o tych meczach...

Jesli chodzi o Derby, to jedni i drudzy mieli szczescie... tasma dudka, upadek Rogowskiego, upadek i wykluczenie Hancocka w nastepnym jego biegu kontuzja. Z drugiej strony upadek cyrana, defekt zagara...

W Zielonej Górze wynik 49-41 daje awans do finału Falubazowi.... :)

Spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...