Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zdjęciu silnika masz dwie NIEBIESKIE gumy ! jak je fachowo nazwać

... bo u mnie mam je właśnie do wymiany!: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To są łączniki silikonowe

Opublikowano

powiem :shocked: :shocked: ze bardzo bardzo za***iste auto masakra ile takie autko stoi w cenie???? :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :kox: :kox:

Opublikowano

no no ładnitka . ale przerobienie na 2din :thumbdown: wyglada tylko fajnie na zdjeciach a z bliska bardzo roznia sie kolory ,mialem tez tak i wkoncu kupilem tunel pod dwa din dlaczego symphony zakladaj navi

Opublikowano

tak, ostatnio też miałem "przyjemność" bawić się symphony, które zawsze chciałem mieć. I odechciało mi się. Cała wieża zaleciała mi tandetą. Zmień to na coś fajnego :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bez urazy ale kolory sie nieróżnią, pozatym Symphony II zalatuje tandetą ??? to stary golf w automacie czym jest nie tandetą ???

Opublikowano

Bez urazy ale kolory sie nieróżnią, pozatym Symphony II zalatuje tandetą ??? to stary golf w automacie czym jest nie tandetą ???

przynajmniej nic w nim nie trzeszczy i wszystko działa jak należy. a symhony wydaje mi się takie strasznie plastikowe, że tak powiem. nie wiem, może akuratna taki model trafiłem. i to jest moje zdanie. tobie mój golf podobać się nie musi, mi to zwisa :wink4:

Opublikowano

Michu wypowiedział tylko swoje zdanie nie kłućcie sie :no:

A co do auta bardzo fajne choć ten przód mi nie wygląda fajnie z tymi chromami itp.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe Fotki Str. 1

Opublikowano

co to za plakatówka?

nowa jednostka grająca?

gril na czarno jest więc ten chrom w zderzaku nie pasuje.

te halo jednak też szpeci.. :wink4:

Opublikowano

Nic nie szpeci... halo jest dobre z tym że to są chyba daylighty :mysli:

Pozbądź się jeszcze chromu ze zderzaka i będzie malina :good:

Opublikowano

:oklaski:

za zdjęcie chromu na metry i pomalowanie ramki grilla.

Jeszcze ten ze zderzaka i będzie :kox:

Opublikowano

podpinaj elektryke na tyl, i wywalaj korbki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Korbki to podstawa do wywalenia heheh :)

chrom z desia tez już wyleci a co do światełek w kratkach to wyglądają kozacko ;p i ich nie zdejmę ;)

Opublikowano

Autko :good: u mnie jeszcze ten hak z tyłu by wyleciał,przecież to nie traktor :wink4:

Opublikowano

Jakbys sprzedawal skore :D... biere i dobrze zaplace, bardzo podoba mi sie kolor tych foteli. Na zdjeciach symphony pasuje jakby z fabryki tak wyjechalo. Jest malina.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowa dupcia z PDC (sorki za brudasa ;/ )

zdjcie0032c.jpg

zdjcie0013w.jpg

Opublikowano

no fajnie, tylko dlaczego tłumik masz tak mocno schowany? :confused4: chyba, że to efekt uboczny.

no i do pełni wypasu jeszcze brakuje ci np: sprysków :decayed:

Opublikowano

jest taka dokladkado przedlifta?

Opublikowano

jest taka dokladkado przedlifta?

chyba tak :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.