Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Tomek! Mam do Ciebie takie pytanie bo każdy na forum pisze co innego a sądzę że znasz się trochę na temacie z racji tego co robisz. Jakiś czas temu pytałem Cię o cenę napinacza ale dalej męczę jeszcze stary. Teraz już trzeba go wymienić :disgust: i stąd moje pytanie: jaki napinacz byś polecił (INA, SKF, ...?) i co masz teraz w ofercie i w jakiej cenie? Autko to 1.9TDI AHU 1996r.

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- kompletne zawieszenie Lemfordera

- amortyzatory, końcówki drążków, łączniki stabilizatora, simerbloki

- oleje, filtry

- ostatnio klocki hamulcowe

Puki co to są moje zakupy u Tomka. Nawet na maksymalnych zniżkach w Intercars (kupel pracuje) ceny są dużo wyższe w porównaniu z tym co proponuje Center-Car

Szukacie części zgłaszajcie się do TOM77 taniej nie znajdziecie

:hi: Tomaszu :hi:

P.S. Chłopak ma fajną muzyczkę w "graniu na czekanie" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku za kolejne zakupy u Ciebie. Napinacz zamontowany :good: Różnica w cenie w porównaniu z cenami u mnie w mieście - rewelacja.

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Tomek. Potrzebuje kompletne sprzeglo do swojej Niuni (auto mi szarpie przy ruszaniu), nie wiem czy dwumas również wymieniać?? Jesli tak to podaj cene. Kolejna rzecz to prawy przegub.

AUDI A4 1.9 TDI 90KM AHU

Prosze o podanie cen razem z wysylka

Pozdro

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.W jakiej cenie mozesz zalatwic Motul 5w40(TDI) filtr oleju,powietrza,paliwa,przeciwpylkowy(z klimatronikiem) do AFN.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jaka cena za kompletny rozrząd z pompą wody do A4 b5 1999r 1,9 tdi 110 KM silnik AFN.

Jeśli można, również prosiłbym o info z ceną i częściami :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jaka cena sprzęgła ( tarcza,docisk, łożysko) do AJM z 2000 roku ?? Jaka cena byłaby sprzęgła w komplecie z kołem dwumasowym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena za sprzęgiełko ( koło) alternatora do Bosch 120A. AFN b5 1.9 tdi 110ps 4PK jak dobrze pamiętam ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy, tym razem za kwotę powyżej tysiaka i jak zawsze wszystko pasowało bez żadnego problemu, trochę firma kurierska zawaliła ale po kontakcie telefonicznym z Tomkiem kolejnego dnia wszystko było już u mnie w domu

Ceny super nic dodać nic ująć :)

Tak więc wielkie dzięki TOM i do następnego razu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pochale sie zakupem, caly komplet rozrzad (pasek + rolki) + pasek wielorowkowy z rolkami i termostat - super ceny i szybkosc. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak:

pierwsze moje zakupy u Toma ale napewno nie ostatnie !!!! Szybka realizacja, świetny kontakt, ceny marzenie... :) polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...