Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?


szmarek

Jaką felge wybrać ?  

  1. 1. Jaką felge wybrać ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za zdjęcia ;) faktycznie średnio wyglądają na Tak dużej A6-tce.... ale swoja drogą jak by wymył auto i opony to pewnie ciut lepiej by sie prezentowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 1 w 17'' nie będzie się dobrze prezentował, musiałoby byc więcej.

A nr 2 jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to pierwsze,ale moim zdaniem za bardzo podobne do bmw :) poszukał bym czegoś innego.

Ale o gustach się nie dyskutuje. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fajnie że dałeś fotke tej A6 bo tak jak byłem na 100% ZA tak teraz stanowczo mi się nie podobają - dlatego niby prosta sprawa " wybrać i kupić fele " a po założeniu można się rozczarować.W moim przypadku mimo zawachaniu przy kupnie i decyzji co do rodzaju felgi po założeniu miałem rogala od ucha do ucha - oby w Twoim przypadku szamrek było tak samo :th: - jeżeli masz czarny kolorek autka to pomyśl nad wzorem MAM 8 ( polerki ) wiele osób uważa że fela już oklepana i nie najnowsza ale dla mnie cały czas na poziomie i gwarantuje najlepszy efekt na samochodzie ( tymbardziej w ciemnym kolorze nadwozia ) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wybrałem drugą felgę. Choć cały czas byłem za pierwszą ale po tych zdjęciach na A6.. doszedłem do wniosku że fakt 17 nie będzie najlepiej wyglądać... więc myślę że lepiej będzie sie prezentować RS2.

Jak tylko je założę dam tutaj zdjęcie ;).

Dzięki za pomoc ;).

Co do amerykańskich ;) to prawdopodobnie wnet coś sobie stamtąd ściągnę jak kumpel będzie sobie auto sprowadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś też wpadłem na pomysł, żeby zamontować do swojego nabytku DOTZ Hanzo. Jednak jak zobaczyłem to A6 z kilku postów wyżej, także stwierdziłem, że zupełnie inaczej wyglądają zamontowane na aucie, inaczej na zdjęciu samych felg.

Pozwoliłem sobie na małą symulację, moje autko jest czarne, prawie identyczne jak to na zdjęciach poniżej, nie trzasnąłem jeszcze fotek, więc zapożyczone. Jako że temat podobny, nie będę otwierał nowego wątku.

Co myślicie o Dotz Hanzo dla czarnego cabrio w rozmiarze 17 ?

cabrio.jpeg

dotz02.jpg

Swoją drogą polecam całkiem niezły konfigurator,

http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/produktion_neu/index.php?site=13&lng=pl

jak już ktoś go podrzucił, to sorry za powtórzenie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy na autku fele z pierwszego zdjecia i powiem ze bardzo ladnie sie prezentuja :naughty: co do tych drugich to bym sie zastanowila... chociaz brzydkie nie sa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabrio.jpeg

Pozdr.

Ta fela mi się podoba zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest w ori do cabrio (dałem do porównania) - tylko że 16 na wysokim profilu. Opony mam dość starte, więc z tego będą koła zimowe, a na lato/jesień chcę zamienić właśnie na 17, bo 18 i niski profil to raczej nie na nasze drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmarek fela extra - wpadnij do Knurowa na małe piwko to porównamy felunek na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekałem na to aż je zamontuje ;) no i myślę że wnet sobie obadam twoje autko no i felusie ;].

Odezwę sie na gg to się na jakiś dzień zgadamy ;). Pozdrawiam..

szmarek fela extra - wpadnij do Knurowa na małe piwko to porównamy felunek na żywo :)

;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekałem na to aż je zamontuje ;) no i myślę że wnet sobie obadam twoje autko no i felusie ;].

Odezwę sie na gg to się na jakiś dzień zgadamy ;). Pozdrawiam..

szmarek fela extra - wpadnij do Knurowa na małe piwko to porównamy felunek na żywo :)

;)

ok - daj znać jak pogoda będzie słoneczna - GG znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Dotz Hanzo dla czarnego cabrio w rozmiarze 17 ?

Bardziej pasowały by te oryginały , ktore przedstawiłeś na przykładoym zdjęciu :th:

Tylko ja do B6 to zainwestował bym w 18 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Dotz Hanzo dla czarnego cabrio w rozmiarze 17 ?

Bardziej pasowały by te oryginały , ktore przedstawiłeś na przykładoym zdjęciu :th:

Tylko ja do B6 to zainwestował bym w 18 :decayed:

Też myślałem o 18, ale czy duża felga i niski profil opony nadaje się na nasze dziurawe drogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo na nasze drogi najlepiej to 15 i dalej czekać na polepszenie stanu dróg :thumbdown:

Ale nie ma co sie załamywać ..na 18 troszkę osób jeździ i jest dobrze :decayed: Jesli nie bedziesz uważał to co ma sie stać ..stanie sie i na 17-stce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka decyzja odnośnie felg ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...