Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co jest ? ;( 17 do wyboru, do koloru na all a 16 w tych cenach mało:(

a może kupić 15 ? co możecie powiedzieć na temat 15? czy jednak lepiej czekać na to ze znajda sie kiedyś fajne 16?

Opublikowano
  • Autor

:th:

Powiem ze są super i z chęcią bym je wrzucił do mojej, lecz trzeba jeszcze dokupić oponki do nich a niestety moje aktualne zarobki nie pozwolą mi na taki wyskok ;(

A mam pytanko dotyczące felg - czy są jakieś sposoby na zabezpieczenie ich przed kradzieżą ?

Opublikowano

A mam pytanko dotyczące felg - czy są jakieś sposoby na zabezpieczenie ich przed kradzieżą ?

Śruby antykradzieżowe :th:

Opublikowano
  • Autor

Kolejne linki z felami w sprawie opinii :

1. http://www.allegro.pl/item355532124_felgi_aluminiowe_largo_vw_audi_5x112.html

2. http://www.allegro.pl/item359313728_jednosezonowe_felgi_17_z_niemiec_audi_vw_seat.html

3. http://www.allegro.pl/item361054019_5x112_alufelgi_passat_audi.html

I chciał bym poznać za i przeciw miedzy 15-16-17" jakie plusy jakie minusy poszczególnego rozmiaru.i oczywiście co by były wmiare wytrzymałe :wink4:

A i jeszcze male pytanko: czy passat b5 ma taki sam rozstaw srób i otwór centrujacy jak a4?

dziex :notworthy:

Opublikowano

Jak myślisz o 17'', to obejrz moje w linku w podpisie :decayed:

15'' - wygląd kiepski, komfort dobry, trzymanie w zakrętach bardzo kiepskie.

16'' - wygląd przeciętny, komfort niezauważalnie gorszy, trzymanie w zakrętach o niebo lepsze.

17'' - wygląd bez porównania lepszy, komfort nieco gorszy, trzymanie w zakrętach rewelacyjne.

Opublikowano

nie no Mario nie obraż się ale straszną kupę wybrałeś! wiem że to rzecz gustu ale taki felunek to tylko na zimę!

pozdrawiam

aha i te co Yelo podał fajnie wyglądają! mój teściu ma na A6! naprawdę spoko

Opublikowano

W niskiej cenie nie dostaniesz ładnych wzorów. Trzeba dołożyć kilka stów i jest wybór bardzo ładnych ori felg...

Opublikowano

Jak pisze Yelo, musiałbyś zwiększyć pulę lub czekać na okazję... A sezon trwa.

Fele od passka pasują do audi. I nie kupuj 15"! To krok do tyłu.

Opublikowano

a mi sie te co podales wczesniej w trzecim linku nawet podobaja, tylko musial bys zglebic audice do nich :th:

Opublikowano

Te trzecie to ładne, ale na pasku :wink4:

Co do tych ostatnich to :th: mi się najbardziej podobają :th: :th:

Opublikowano
  • Autor

;( Jak pech to pech - byłem zdecydowany na 17 i umawiałem sie z gościem 3 razy i dopiero za czwartym razem wypaliło i zobaczyłem i pasowały mi wyglądem- lecz spytałem czy na bank pasują do a4 - on pewien swego pyta o rozstaw- mowie 5x112- on bierze sprzęt i mierzy a tam 5x120 :shocked: .

Facet ściągnął je ze szwajcarji i tam mówiono mu ze to do a4, a6 - :angry: tylko czemu sam nie sprawdził przed wystawieniem na aukcji.

I dalej szperam po necie w poszukiwaniu felek tyle że nastawiłem sie na 17" -przekonany przez doradców z :a4fan: :th:

Opublikowano

No to fele są do Bumy :tongue4:

Powodzenia w poszukiwaniach :th:

Opublikowano
  • Autor

Teraz już wiem :disgust:

I trochę szperam i znalazłem takie same i nawet taniej tyle ze daleko i prostowane wiec takich chyba lepiej nie brać :thumbdown:

A możecie polecić jakieś firmy których felgi mnie zawiozą - a nie zawiodą :> ?

Albo których na pewno nie brać ?

I jeszcze pytanko jak to jest z tymi pierścieniami centrującymi ? Co sie robi (koszt za szt) i czy normalni tak sie da np założyć fele od mesia (rozstaw 5x112, 7,5J x 7H2 ET 35 ) :mysli:

Dzieki

Opublikowano

pierścień centrujący likwiduje ci luz miedzy piastą a otworem centrującym w feldze audi ma chyba 57.1mm jak felga taki otwór to jest wszystko ok, a jak nie to sie stosuje taki właśnie pierścień

felgi od meśka będą pasowały

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.