Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?


tatra-mario

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest ? ;( 17 do wyboru, do koloru na all a 16 w tych cenach mało:(

a może kupić 15 ? co możecie powiedzieć na temat 15? czy jednak lepiej czekać na to ze znajda sie kiedyś fajne 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th:

Powiem ze są super i z chęcią bym je wrzucił do mojej, lecz trzeba jeszcze dokupić oponki do nich a niestety moje aktualne zarobki nie pozwolą mi na taki wyskok ;(

A mam pytanko dotyczące felg - czy są jakieś sposoby na zabezpieczenie ich przed kradzieżą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko dotyczące felg - czy są jakieś sposoby na zabezpieczenie ich przed kradzieżą ?

Śruby antykradzieżowe :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne linki z felami w sprawie opinii :

1. http://www.allegro.pl/item355532124_felgi_aluminiowe_largo_vw_audi_5x112.html

2. http://www.allegro.pl/item359313728_jednosezonowe_felgi_17_z_niemiec_audi_vw_seat.html

3. http://www.allegro.pl/item361054019_5x112_alufelgi_passat_audi.html

I chciał bym poznać za i przeciw miedzy 15-16-17" jakie plusy jakie minusy poszczególnego rozmiaru.i oczywiście co by były wmiare wytrzymałe :wink4:

A i jeszcze male pytanko: czy passat b5 ma taki sam rozstaw srób i otwór centrujacy jak a4?

dziex :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o 17'', to obejrz moje w linku w podpisie :decayed:

15'' - wygląd kiepski, komfort dobry, trzymanie w zakrętach bardzo kiepskie.

16'' - wygląd przeciętny, komfort niezauważalnie gorszy, trzymanie w zakrętach o niebo lepsze.

17'' - wygląd bez porównania lepszy, komfort nieco gorszy, trzymanie w zakrętach rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Mario nie obraż się ale straszną kupę wybrałeś! wiem że to rzecz gustu ale taki felunek to tylko na zimę!

pozdrawiam

aha i te co Yelo podał fajnie wyglądają! mój teściu ma na A6! naprawdę spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niskiej cenie nie dostaniesz ładnych wzorów. Trzeba dołożyć kilka stów i jest wybór bardzo ładnych ori felg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze Yelo, musiałbyś zwiększyć pulę lub czekać na okazję... A sezon trwa.

Fele od passka pasują do audi. I nie kupuj 15"! To krok do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie te co podales wczesniej w trzecim linku nawet podobaja, tylko musial bys zglebic audice do nich :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trzecie to ładne, ale na pasku :wink4:

Co do tych ostatnich to :th: mi się najbardziej podobają :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( Jak pech to pech - byłem zdecydowany na 17 i umawiałem sie z gościem 3 razy i dopiero za czwartym razem wypaliło i zobaczyłem i pasowały mi wyglądem- lecz spytałem czy na bank pasują do a4 - on pewien swego pyta o rozstaw- mowie 5x112- on bierze sprzęt i mierzy a tam 5x120 :shocked: .

Facet ściągnął je ze szwajcarji i tam mówiono mu ze to do a4, a6 - :angry: tylko czemu sam nie sprawdził przed wystawieniem na aukcji.

I dalej szperam po necie w poszukiwaniu felek tyle że nastawiłem sie na 17" -przekonany przez doradców z :a4fan: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fele są do Bumy :tongue4:

Powodzenia w poszukiwaniach :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem :disgust:

I trochę szperam i znalazłem takie same i nawet taniej tyle ze daleko i prostowane wiec takich chyba lepiej nie brać :thumbdown:

A możecie polecić jakieś firmy których felgi mnie zawiozą - a nie zawiodą :> ?

Albo których na pewno nie brać ?

I jeszcze pytanko jak to jest z tymi pierścieniami centrującymi ? Co sie robi (koszt za szt) i czy normalni tak sie da np założyć fele od mesia (rozstaw 5x112, 7,5J x 7H2 ET 35 ) :mysli:

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierścień centrujący likwiduje ci luz miedzy piastą a otworem centrującym w feldze audi ma chyba 57.1mm jak felga taki otwór to jest wszystko ok, a jak nie to sie stosuje taki właśnie pierścień

felgi od meśka będą pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś takowe fele posiadał ? : http://www.allegro.pl/item366037561_polerowany_rant_5x112_mercedes_audi_vw_skoda_8x17.html

prosił bym o zdjęcia i opinie na temat producenta tych felg.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...