Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi RS4

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ec4eaf86b8bd198.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/142c89db42746fcc.html

mój samochód, wyprodukowany 09.1996r. Przebieg 226tys. km.

Wyposażenie:

El. szyby

El. lusterka

klimatyzacja

szyberdach

2x PP

felgi 16" + opony 205/55/16

6 głośników + SUB

radio Audi Gamma

Zmiany:

Przyciemnione wszystkie szyby

obniżenie -35mm przód i tył

radio Gamma ustąpiło miejsca JVC G-632

wymiana bocznych kierunków na białe

zdjęcie oznaczeń z tylnej klapy

centralny zamek z pilota + 2 scyzoryki

UPDATE:

Felgi 19" z S8 na oponach KUHMO 235/30/R19

nowe opony Continental ContiSport 225/35/R19

reflektory depo pod xenon

grill S4

Xenon 6000K

Skórzana tapicerka z S6 - C5

oryginalny wydech BOSAL z 1.8T

Kierownica S4

Tylne lampy poliftowe

Radio Sony CDX-RA650

Felgi 18" RS4

Grill poliftowy

Podgrzewane fotele

Audio PB

Plany:

SPRZEDAŻ

A oto zdjęcia:

foto040.jpg

foto042b.jpg

foto060.jpg

foto034.jpg

foto025m.jpg

foto036.jpg

v2tjjldu1.jpg

foteleum5rt7.jpg

audimacia1lc5cl7.jpg

dscf7215vj6.jpg

dscf7255kopiayk2.jpg

forumbz2.th.jpg forum4ew4.th.jpg forum1kr8.th.jpg forum3tz7.th.jpg forum2lp1.th.jpg

5bd838d1e2803ea8m.jpg

22092008177un7.th.jpg

Opublikowano

-zderzaki od S4 ale napewno nie w tym roku.

Stary! Ja tu widzę, że zderzak masz od RS-A :polew:

Opublikowano

super a4 identyczna jak moja :D:D niech sie dobrze sprawuje

pozdro

Opublikowano

-zderzaki od S4 ale napewno nie w tym roku.

Stary! Ja tu widzę, że zderzak masz od RS-A :polew:

???

przeciez napisał ze ma w planach

bardzo ładne audi :th: jakie masz w niej zawieszenie ? bo fajnie siedzi

Opublikowano

Ładne .. lampy zespolone na przodzie i bedzie gitarra :decayed:

Na czym kolega śmiga bo widze znadzki na klapie KTM i Alpinestars ? :przebiegly:

Opublikowano

fajny avancik :th: , i ładnie stoi. davaj valeo na przód i będzie suuuper.

Opublikowano

-zderzaki od S4 ale napewno nie w tym roku.

Stary! Ja tu widzę, że zderzak masz od RS-A :polew:

???

przeciez napisał ze ma w planach

bardzo ładne audi :th: jakie masz w niej zawieszenie ? bo fajnie siedzi

Nie skumałeś :) Przyjrzyj się rejestracji...

Miłe, zielone autko :th:

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh sprężyny lowtec na seryjne amortyzatory i powiem Ci, że zadowolony jestem :gwizdanie: raggaman aktualnie nie posiadam nic ale tamtego roku miałem GSX-R 750 K5 a od czasu do czasu dosiadam KTM'a kolegi... ale mimo wszystko ścigawki górą :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no ładnie ładnie i sciemka szybek sie ładnie komponuje, widzaiałem na zlocie ciekawy jestem ile masz procent przyciemnienia bo mi sie podoba :kox:

Opublikowano

ładny avancik podoba mi sie fajnie sie prezentuje :kox: podobny do mojego

Opublikowano
  • Autor

lucas z tego co wiem to folia 35 - tak mi powiedział na spocie gość który się tym zajmuje, Mi też się podoba, i dowód jeszcze mam. A to twój ten avant w skórze? poluje na taką ale w polsce ciężko wyrwać za dobrą kase. Będe musiał w niemcowni poszukać. Aa w Sanoku mam zakład który zrobi szyby w avancie za 400zl.

Opublikowano

mA4ciek no mój jest w skórce :kox: no ja bede miał sciemke 50 ale bez przednich drzwi :confused4: bo dowód chce mnieć, zobaczymy jak to bedzie a u nas no znacznie taniej bede miał ściemke zrobioną :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie bez przednich szyb :wallbash: zastanow sie. Ja mówie 400 za 7 szyb

Opublikowano

mA4ciek wiem wiem nie o to chodzi wole być w porządku z prawem, bo przód zrobić to też nie straszna kasa nie tragedia ja bede miał chyba tył 50% a widziałem na zlocie twoje i mi sie podobało całość to fakt ale już miałem folie zamówioną ale jeszcze nie zrobiłem sciemki :cool1:

a kasa za ściemke jest smieszna :polew:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

przed zmianą felg zastanawiałem się czy 17 czy 18, myślałem że po założeniu 19 plomby z zębów powypadają a wcale nie jest tak tragicznie, chociaż kraków nie lubi dużych felg... kanał na kanale :gwizdanie:

Opublikowano

Pieknie pieknie tylko dekielki mi szybko zakladac prosze bo tak to dupawo ;P

Opublikowano
  • Autor

dekielki są ale zdjęć jeszcze nie ma :)

Opublikowano

Można zdjęcia tej skóry od S6 ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dodałem zdjęcia foteli na 1 stronie

Opublikowano

ciekawe jak to sie odpycha na tych 19-tkach ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.