Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...


Łepski

Rekomendowane odpowiedzi

Do dnia wczorajszego moje auto wygladalo tak:

20071221078nq7.th.jpg Czyli ladny, zwykly, 6-scio ramienny felunek.

Niestety dziasiaj skoro swit obudzil mnie telefon, a gdy zbieglem na dol ujrzalem taki widok:

20080429146bx6.th.jpg 20080429147nl2.th.jpg

I jak w tym kraju zostawic cos bezpiecznie przed domem?? :wallbash:

Zaluje tylko ze podczas zdejmowania kol, auto przypadkiem nie spadlo i temu cwaniaczkowi lapy albo lba nie ucielo, przynajmniej by sie nawrocil :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim skur**m to tylko łapy połamać i w dupe wsadzić .. :baseball:

Kolego mogłeś zainwestować w śruby antykadzieżowe... kupić komplet 4 śrub za 60 czy 80 zł .. i po jednej na koło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go znajdziesz to... podeslij go Spankyemu... on jest delikaty...

Ja bym z takim zrobil mikser :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy motyw byl jak tuz po godzinie 6 dzwonie na psiarnie:

-chcialem zglosic kradziez felg

-pan przypakiem od Audi

-dolkadnie

-wiemy ze panu ukradli kola kolo godz 4 ale niestety nie udalo nam sie ich zlapac

:rant::fool: Nosz kurfa jego mac to poco oni sa?? :kox:

Najchetniej to bym mu wsadzil leb miedzy drzwi i walil dopoki mozg nie wyplynie...

Ech mam cicha nadzieje ze jakos sie dowiem co to za cwaniaczki byly :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze te czasy juz mineły a tu prosze jak w filmie Bareji :no:

dikładnie to samo chciałem napisać...

kurcze, ale żeby koła?

chyba założe do swoich kół 5 różnych śrub zabezpieczających na każde koło, bo 1 śruba nie wystarcza.

A wogóle Łepski, miałeś takie śruby na swoich kołach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba założe do swoich kół 5 różnych śrub zabezpieczających na każde koło, bo 1 śruba nie wystarcza.

Ja myśle , że po jednej na koło i bedzie dobrze :mysli:

http://allegro.pl/item350219215_najskuteczniejsze_sruby_zabezpieczajace_audi.html

W tych śrubach jest dużo zabawy przy nakładaniu nakładki na śrube ..a co dopiero mowić , żeby złodziej zrobił to czymś innym :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden komplet śrub, w sensie 1/koło, 4/ auto. I w tym steropianie co jest na kole zapasowym, mam specjalne miejsce na taką nakładkę... ale skoro jest ona ori z Audi, to chyba każdy złodziej też ją ma <hmmm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w latach 90tych do felg ktore miałem na golfie sie dobierali w biały dzien, i przypadkowo ich naszedłem to mu tą felge ( jedna wyciągli) o łeb roz.... :bicz2: Wiem kolego co poczułes jak to ujrzałes, takich h.. to tylko tłuc i patrzec az puchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori Audi są dobre, bo są różne. Ciekaw jestem, jakie śruby miał pechowiec...

Co do śrub z allegro, to byłbym sceptykiem, każdy komplet jest taki sam, złodzieje nie mają klucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śrub z allegro, to byłbym sceptykiem, każdy komplet jest taki sam, złodzieje nie mają klucza?

Komplety sa podobno inne ..ja mam taki komplet :wink4: Trzba sie nagimnastykować zeby wsadzić nakładne odpowiednio na śrube :kox: Co jest wkurzające ..no ale ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, naprawde mi przykro :(

ja wybieram sie do polski za miesiac, i chyba przed wyjazdem zaloze jeszcze jedno zabezpieczenie :wallbash: teraz mam 2:

oryginalne audi i dodatkowe. tylko potem sie pojawia dylemat gdzie trzymac takie zabezpieczenia, czy zlodzieje ktorzy kradna felgi szukaja takich zabezpieczenien w samochodzie?

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w aucie raczej nie szukaja, bo u mnie nawet nie dobierali sie do zamkow. Sruby mialem jakies z allegro, dawno kupowane.

Poza zniknieciem felg pozostawili mi dwa wgniecenia w progach i podejrzewam, ze podniesli auto na dwie zaby.

Szczescie w nieszczesciu-mam nowy felunek :naughty: :naughty: i mysle ze za dobra cene :gwizdanie:

20080429149ws0.th.jpg, szkoda tylko ze nie moglem zostawic swoich RIALi w rozliczeniu ;(

Ale coz, trzeba zyc dalej i auto idzie na strzezony parking :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego... :naughty: Nowy felunek miodek :kox: kup jakieś solidne "złodziejki" i autko na strzeżony tak jak mówisz :th: Będziesz spał spokojnie :cool: Ja zastanawiam się nad jeszcze jednym kompletem takich śrubek. Im więcej tym lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...