Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taka dziura dyskfalyfikuje oponę ??


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Opona Pirelli 235/35/19. Opona nowa ale łatana z boku, czy coś takiego jest w o ogóle dopuszczalne ??

20120330102646.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120330102705.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na tym nie jeździł raczej, myślę że po napompowaniu wyskoczy jajo w tym miejscu. Wyrzuć to bo sobie i innym krzywdę zrobisz, jak ci pęknie podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę wulkanizatora zapytać. Czekam jeszcze na jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocznych uszkodzeń raczej się nie naprawia. Chociaż nie którzy naprawiają boczne uszkodzenia ale tylko w przypadku opony do indeksu prędkości H (210km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś tu wyżej napisał - mądry i inteligentny wulkanizator nawet nie weźmie się za naprawę bocznego uszkodzenia - to niebezpieczne nigdy nie wiesz kiedy ją szlag trafi. Co innego na biezniku. Ja bym tą opone powiesił na najbliższym fotoradarze i podpalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chce dlatego pytam. Co za partacze sprzedają takie opony :facepalm: Opony odsyłam, bo szkoda ryzykować życiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest najrozsądniejsze rozwiązanie, bo pewnie nitki kordu są pozrywane sądząc po przebarwieniu na zewnętrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie ma się jedno,nie warto ryzykować za parę złotych:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówią koledzy, nie zakłada się takich opon a w dobrych zakładach nawet się nie podejmą naprawy BO PO PROSTU NIE NAPRAWIA SIĘ OPON NA BOKACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mi na fele niechcieli zalozyc opony z mała buła a co dopiero z takim czyms i wyszlo na to ze musialem kupic dwie opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze, uważam że dobry wulkanizator dba bardziej o bezpieczeństwo klienta niż o parę zł zarobku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda opona uszkodzenia na bocznej ściance jest NIE do naprawy :wink: to co pokazałeś to poprostu uszkodzenie dyskwalifikujące opona do dalszego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda opona uszkodzenia na bocznej ściance jest NIE do naprawy :wink: to co pokazałeś to poprostu uszkodzenie dyskwalifikujące opona do dalszego użytkowania.

Dzięki wszystkim za odp. Nie wiem jak ludzie coś takiego mogą sprzedawać w ogóle. Niestety jest to Polska, w Niemczech wulkanizator nie chce załatać nawet dziury na bieżniku, i robi to na odpowiedzialność właściciela po podpisaniu pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać czy kupiłeś ją wiedząc że jest tak naprawiana? czy ktoś poleciał w penisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca mówił, że opona była łatana, ale nic nie wspomniał, że z boku opony. Gdyby łatka była na bieżniku to pół biedy.

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Widzę, że ma więcej takich opon :facepalm:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=16752800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...