Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diesel BMW powala - nowe BMW M 550D


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy zadne bmw ,predzej skoda favorit...

a ty skyliner miales to e60 kupic juz 2 lata temu pamietam zakladales temat...teraz sie zastanwiam po co?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że każdy ma swoje upodobania itp ale ja mam porównanie i twierdzę że audi nic nie brakuje dopóki się nie spróbuje BMW - one są jakby garnitur skrojony na miarę...teraz mam A5 i niby wszystko ok ale są szczegóły które denerwują bo wiem że w BMW były lepiej dopieszczone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopieszczone ale pod jakim względem ? Bo chyba nie wewnątrz hhehhehe bo w środku to jest topór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopieszczone ale pod jakim względem ? Bo chyba nie wewnątrz hhehhehe bo w środku to jest topór.

:facepalm:

ty uważasz że "topor" ale są na świecie ludzie co tak nie uważają i kupują BMW (np dlatego BMW przoduje w sprzedaży aut premium)

a jeżeli chcesz konkrety to np:

1. włączanie wycieraczek na "auto" :

- w audi - manetka do góry

- w bmw - przycisk na manetce

w audi jak masz włączone na auto to żeby sobie samemu raz przejechać wycieraczkami musisz przełączyć manetka dwie pozycje tym samym wyłączając "auto" w bmw robisz to w taki sam sposób czy masz włączone auto czy nie - po prostu raz manetką w dół

2. pozycja podłokietnika - nie wiem jak to cholerstwo ustawić w audi żeby móc trzymać ręce na kierownicy i mieć komfortowo oparte łokcie na podłokietniku i podparciu na drzwiach - da się ale już wygodniej jest ich nie opierać...:whistling: w bmw nie ma z tym problemu a jeszcze kierowca może sobie wysunąć taką małą część jak nie daje rady bez tego...

znalazło by się jeszcze parę rzeczy ale to nie jest temat do tego a zresztą jak już pisałem wcześniej każdy ma swoje upodobania i ma prawo do swoich opini dodam jeszcze że żebym nie mieszkał w Polsce a w dodatku w tym regionie gdzie mieszkam gdzie mechanicy potrafią tylko wymieniać części a nie diagnozować to bym wybrał BMW a nie A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wycieraczki to wystarczy że się muśnie lekko w dół, a jeśli chodzi o AUTO, to wystarczy w którąkolwiek stronę zmienić szybkość, czy wolniej czy szybciej i od razu przecierają szybe.

Z Podłokietnikiem nie mam problemów, jest idealnie, z tym że ja jeżdze na fotelu najniżej jak sie da w dół, ustawiasz sobie kiere jak ci wygodniej, fotel i leży sie idealnie z łapą opartą na podłokietniku.

Ja bez podłokietnika już nie potrafie jezdzić, jak sie przesiadłem do żony auta to maskara jakaś - dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera co chce, ale bmw był i jest godnym rywalem Audi. Z tymi silnikami diesla...to nie dokońca tak różowo. 2.4diesel porażka, 2.4turbo diesel porażka, 1.8 tds porażka, 2.5 tds porażka, 1.8d - 2.0d porażka, i jedyny słuszny 3 litrowy mistrz np. w e46 rwał suty (oczywiście po wirusie :P ).

Stawiam na Audi! TDI...

Audi też miało kilka wpadek: 2.0 TDI, 2.5 TDI, 4.0 TDI.

Fakt, że 3.0d jest bardziej niezawodnym silnikiem niż 2.0d :hi:.

nigdy zadne bmw ,predzej skoda favorit...

a ty skyliner miales to e60 kupic juz 2 lata temu pamietam zakladales temat...teraz sie zastanwiam po co?decayed.gif

będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam 2.0TDI 16V awaryjne... jak mi się pojawiło mikropęknięcie na głowicy w A3 to wymieniłem całą połówkę silnika za grosze i jezdziłem dalej bezawaryjnie.

Mnie nie podoba się styl BMW wewnątrz. Choć pewnie jakby nie mógł kupić czy wybierać z audi, to następne auto w koleje to byłoby BMW.... jednak.

Z zewnątrz bardzo przyjemną mają linie. Może do środka by się człowiek przyzwyczaił ale ciężko byłoby codziennie na to patrzeć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że każdy ma swoje upodobania itp ale ja mam porównanie i twierdzę że audi nic nie brakuje dopóki się nie spróbuje BMW - one są jakby garnitur skrojony na miarę...teraz mam A5 i niby wszystko ok ale są szczegóły które denerwują bo wiem że w BMW były lepiej dopieszczone :decayed:

bez sensu gadanie:whistling:

logiczne jak zaczynasz od jednego to drugie Ci sie bardziej podoba bo nie masz tego na codzień:whistling:

jak byś jeżdził od dziecka bmw i wsiadł byś do Audi Q to tez bys dostrzegał braki w bmw bo ponieważ...:wink: myśle ze nawet inne marki by zrobiły na Tobie qrazenie, teraz nie robią.. dlaczego?? bo nimi nie jeżdziłes:wink: PROSTE

---------- Post dopisany at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ----------

dopieszczone ale pod jakim względem ? Bo chyba nie wewnątrz hhehhehe bo w środku to jest topór.

:facepalm:

ty uważasz że "topor" ale są na świecie ludzie co tak nie uważają i kupują BMW (np dlatego BMW przoduje w sprzedaży aut premium)

Są tez ludzie na świecie którzy uważają merca jako No.1 na swiecie:wink: wiec to zadne tłumaczenie, to poprostu kwestia przyzwyczajenia, potem gustu a na końcu ślepego zaptrzenia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wieloma autami jeździłem bo często jeżdze z handlarzami zarobić parę złotych.

Lubiłem jeszcze stare Hondy ale oni poszli teraz w całkiem innym kierunku, który mi nie odpowiada - typu miniVan.

Auta typu fordy czy Ople to takie urządzenia bez duszy. Japońce też wydają się bardzo ubogie i spartańskie, a design wnętrza wydaje się jakby zrobili je na siłę z konieczności na odwal się, trochę lepiej niż w oplu kadecie z 81r.

Jedynie nie jeździłem lexusem z japońców. Amerykańce mają znowu straszne plastiki w środku. Ostatnio poprawił się Fiat, co do wnętrza. Fiat Bravo w lepszej wersji już jakoś to wygląda, do tego mają dobre, mocne diesle. Ale brak przekonania mimo wszystko do marki pozostaje, po poprzednich latach.

Wiadomo że topowe wersje BMW czy mercedesa zawsze bedą robić wrażenie na każdym, tymbardziej jeśli jest to sportowa wersja ale mimo wszystko człowiek z góry mniej więcej wie czego oczekuje i co mu się podoba i do tego go ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myśle ze nawet inne marki by zrobiły na Tobie qrazenie, teraz nie robią.. dlaczego?? bo nimi nie jeżdziłes:wink: PROSTE

oj nie wiesz co mówisz kolego...ci co mnie znają bliżej wiedzą czym jeździłem a czym nie , szkoda miejsca aby wymieniać :wink:

... a na końcu ślepego zaptrzenia:decayed:

i tu się z tobą zgodzę - ja staram się być obiektywny - nie chwalę ślepo tego co mam , mając teraz audi widzę różnicę na plus dla mojego poprzedniego auta BMW ...

...są to szczegóły ale właśnie one robią dla mnie różnicę z kolei dla kogoś innego może być ważne coś innego, bez sensu jest kogoś do czegoś przekonywać - każdy ma swój gust i swoje upodobania i nic tego nie zmieni

jest to moja ostatnia moja wypowiedź w tym temacie bo nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać - każdy ma swój rozum, powyżej jest po prostu moja opinia po użytkowaniu różnorakich marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera co chce, ale bmw był i jest godnym rywalem Audi. Z tymi silnikami diesla...to nie dokońca tak różowo. 2.4diesel porażka, 2.4turbo diesel porażka, 1.8 tds porażka, 2.5 tds porażka, 1.8d - 2.0d porażka, i jedyny słuszny 3 litrowy mistrz np. w e46 rwał suty (oczywiście po wirusie :P ).

Stawiam na Audi! TDI...

Audi też miało kilka wpadek: 2.0 TDI, 2.5 TDI, 4.0 TDI.

Fakt, że 3.0d jest bardziej niezawodnym silnikiem niż 2.0d :hi:.

nigdy zadne bmw ,predzej skoda favorit...

a ty skyliner miales to e60 kupic juz 2 lata temu pamietam zakladales temat...teraz sie zastanwiam po co?http://a4-klub.pl/vb/images/smilies_smf/decayed.gif

będzie

I tak można wkółko, bo Audi miało to a Bmw miało to, każdy już wie... inni idą w stronę Audi a inni w stronę Bmw kropka.

Fakt łączący - to bardzo dobre auta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ja cie rozumiem. Mi się też lepiej jeździło poprzednim autem.

Z tym że to była Audi A3 8P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odchodzimy od tematu ale ja chętnie jak kasa pozwoli kiedyś przesiądę się na jakieś fajowe BMW - życie jest za krótkie żeby nie spróbować czegoś innego niż audi

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

aczkolwiek lekko nie będzie bo co zmieniam na kolejne audi to w głowie już są następne, które chciało by się mieć - i tak bez końca już od kilku lat...........docelowo chciałbym ustawić w garażu RS6.................a czy po takim zakupie będę jeszcze myślał o BMW to się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak, jako drugie auto obok b5 miałem passata b6 którego sprzedałem. Silnik miałem 2.0 tdi 170 a teraz ojciec ma najnowsza cklasę i też 170km i mercedes gniecie passata w h*j. Ty tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phiii... Przecież każdy wie że 2.0 TDI 170 km to krowa. Już lepsza 2.0 TDI 140KM po chipie. Małe mody i jest 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak, jako drugie auto obok b5 miałem passata b6 którego sprzedałem. Silnik miałem 2.0 tdi 170 a teraz ojciec ma najnowsza cklasę i też 170km i mercedes gniecie passata w h*j. Ty tyle :decayed:

co Ty porównujesz:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: jak to czytam, co "lepsiejsie" ałdi or bymywy. obie marki maja swoich zwolenników, sa zalety jak i wady obu marek co do awarii silnokow w większości przypadków winny jest osprzęt (valeo, bosch i nne) a nie wada konstrukcyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, sutów nie rwie tym bardziej w porównaniu z tym co zrobił Aligator z A7 biTDI :decayed:

http://dynosoft.pl/images/stories/A7_BITURBO.png

Link do pełnego tematu:

3.0TDI BiTurbo CGQB powered by DYNOSOFT - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

a wkleiłeś to w tym temacie bo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...