Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy tez tak macie >


wieczniepytajac

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jadac prosta droga przy predkosci 140-150 km/h i przy wietrze, czulem jak mi lekko auto znosilo raz w prawo raz w lewo, ze musialem delikatnie kierownica krecic, a raczej poruszac, raz w jedna, raz w druga strone...z ciekawosci jadac inna droga tez prosto przy predkosci 100km/h puscilem kierownice i auto jechalo prosto, czy to normalne , czy mam sie obawiac ze cos jest nie tak ? Dodac musze, ze wczesniej jedzilem puntem, ktore jest mniejszym autem i w sumie 140-150km/h racze nim nie osiagalem, czy to mozliwe ze musze sie przestawic na to auto ?

Czy moze pomimo duzego czy srednie wiatru, auto powinno sunac jak po szynach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam :) wydaje mi się, że to wina silnego wiatru, ale chętnie poczytam opinie innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne podmuchy wiatru sa niebezpieczne, nie raz zdarzalo mi sie jechac w takich warunkach roznymi samochodami i czasem trzeba bylo mocno kierownice trzymac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak czasem puntem jade to przy 100km/h wydaje mi sie ze mi zaraz auto porwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tak jest chyba u wszystkich także sie nie przejmuj takim problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mowa o pustej przestrzeni gdzie nie ma drzew tylko wielkie pole. W lesie takich wiatrów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem jak jechałem autostradą A4 jak były te silne wiatry w stronę Katowic i też musiałem lekko kręcić kierownicą. Także wszystko jest ok :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne jak wiatr zapitala prawie tak jak Ty.

Najgorzej jak wyjeżdza sie np z lasu a tu boczny wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te chwile, gdzie na ekspresówkach, zaczynają, lub kończą się ekrany, potrafi wtedy ładnie dmuchnąć i bujnąć autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny podmuch wiatru potrafi przewrócić busa, np tuż po wyjeździe z lasu. Boczne podmuchy wiatru są niebezpieczne. W sobotę jechał przede mną młody chłopak VW Bora, lecieliśmy tak sporo powyżej 100 km/h, po wyjeździe na otwartą przestrzeń wiatr zepchnął go na lewy pas, dobrze ze droga była bardzo szeroka i nic nie jechało z przeciwka. W innym przypadku by pisali: "samochód z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...